Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

u tu teretanu ide i ceda jovanovic...sa tri razbijaca...(tako kazu ljudi...)

 

nope

cheda ide sa mnom u Champion na 25. maju :)

jebem mu mater ja bas poslednji put kad je bio, izmalerisao mi je - povredio sam ledja opasno

od tada ne idem

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A da li ima neki box klub gde mogu da se rade samo kondicioni treninzi i tehnika ( neki lagani sparing) a da ne moram da se shibam k'o budala (tj. da me shibaju kao budalu :) )?

 

naravno da ima....ja sam krenuo na kickbox u teretanu integral gde treninge drzi Dragan koji je vlasnik....inace je extra dobar trener.......trenirao je Soca koji je bio svetski sampion u teskoj kategoriji!

 

na pocetku ucis elementarnu tehniku, razgibavas se, riknes kondiciono, udaras fokusere, vrecu pa ksanije sparing......fora je sto je trener bas dobar tako da moze da ti pokaze sta hoces tj. u grupi ima i ljudi koji su trenirali godinama a on moze da im pokazuje fora koliko hoce jer covek bas zna......

 

ja sam pocetnik pa sad tek ucim elementarne stvari.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste... ali opet boxer ima mnogo bolju tehniku ruku od kick boxera jer mnogo vise koriste ruke. Ovi akcenat stavljaju na noge i kombinacije noga-ruka. Sta boxer moze da uradi rukama to ne moze niko vise :) (gledano boxer-kick boxer istog ranga) Mislim, skroz su drugacije tehnike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hahaha veceras je pala prva stotka iz benca(100kg)

jebo sam mu kevu

 

sta je dobro da pijemza bolove tetiva,jebe me leva podlaktica konstantno?a sve zbog jebene skotove klupe :no:

 

 

Valjda ibuprofen.

 

To sam ja pila kad bih se preforsirala u teretani... :rolleyes:

Savet mog bivseg trenera. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav bre ibuprofen.

 

Glucosamine sa MSM-om (metilsulfonilmetan).

 

Ili bilo koji preparat na bazi MSN-a.

To je preparat za tetive,ligamente i hrskavicu.

Mozes da uzmes i magnezijum u sumecim tabletama sa cinkom,to je meni pomagalo u pocetku.

 

A ako te bole tetive od skota:u 90% slucajeva je to zbog nepravilnog vezbanja. Predpostavljam da radis sa sipkom. Ne stezi sipku dok radis,opusti sake sto vise,tj tek toliko da ti sipka ne ispadne iz ruku.Trudi se da ti podlaktice budu paralelne i da ti laktovi ne beze u stranu.Znaci sake i laktovi su u istoj ravni. U principu,najpravilnije je kada su ti i podlaktice i nadlaktice paralelene. Ja radim sa krivom olimpijskom sipkom,neki rade sa ravnom. Meni je sa krivom prirodniji polozaj,ali neki tvrde da sa ravnom "jacas tetive". Ko ih jebe,ja jacam biceps :bigblue:

 

Ako te i ovo bude bolelo,uzmi bucice. U najgorem slucaju,radi koncetracioni pregib na kolenu sa bucicom.

Edited by shtuckensyglieben

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav bre ibuprofen.

 

Glucosamine sa MSM-om (metilsulfonilmetan).

 

Ili bilo koji preparat na bazi MSN-a.

To je preparat za tetive,ligamente i hrskavicu.

Mozes da uzmes i magnezijum u sumecim tabletama sa cinkom,to je meni pomagalo u pocetku.

 

 

Da, zaboravih magnezijum, dobar je protiv grcenja misica.

 

A za ibuprofen kazi mom bivsem treneru :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ,radim sa krivom sipkom i jebem li ga valjda radim pravilno,barem trener nema zamerki

zanimljivo da me boli samo leva ruka i tako je bilo jos na pocetku pre godinu i po

skotova klupa mi je najbolja vezba za biceps,posle svake serija misic se napumpa strasno,ali mislim da tu vezbu necu raditi jedno vreme

a 100kg,pa tek sam jedanput izbacio

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja u poslednje vreme imam taj trip sa teretanom, ali nikako da nateram sebe da zaista krenem.. :):):)

 

Nagojio sam se bio preterano, pa sam sada sveo kilazu na "normalu".

Nego, da vas priupitam nesto.

Kakav program bi trebalo da radim da skinem stomacinu i da ne gubim kilazu (prirasla mi za srce, stono kazu :) )?

 

Imam 98 kila na 186cm i bas se dobro osecam, maaalo bolje nego kad sam imao 106. ;)

 

Znaci, sta treba (i kako) da radim da zadrzim kilazu, skinem stomak i koliko treba vremena za to?

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...