Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja treniram orijentalni ples :D Dobila sam skoro vidljive pločice na stomaku. :) Osim što sam dosta dobro istrenirala karlicu, ostalo je (pored stomaka) :mrtav: . Imamo i aerobik prije i posle plesa, ali nije to to. Prošle godine sam išla svaki dan na aerobik i super sam se osjećala + sam imala prave pravcijate pločice :da: Planiram opet da krenem, ali ne znam kako ću pored plesa. Drug je instruktor, pa bi mi super palo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja treniram orijentalni ples :D Dobila sam skoro vidljive pločice na stomaku. :) Osim što sam dosta dobro istrenirala karlicu, ostalo je (pored stomaka) :mrtav: . Imamo i aerobik prije i posle plesa, ali nije to to. Prošle godine sam išla svaki dan na aerobik i super sam se osjećala + sam imala prave pravcijate pločice :da: Planiram opet da krenem, ali ne znam kako ću pored plesa. Drug je instruktor, pa bi mi super palo.

 

Plocice a?

Moj biceps bi bas voleo da upozna tvoje plocice... :redface:

A guza recimo...kakva ti je guza? Jel zategnuta ili...

Jel postoji guzni ples?

Edited by shtuckensyglieben

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plocice a?

Moj biceps bi bas voleo da upozna tvoje plocice... :redface:

A guza recimo...kakva ti je guza? Jel zategnuta ili...

Jel postoji guzni ples?

Teško će se upoznati, s obzirom da su moje pločice jedva vidljive, kakve li će tek biti posle svih ovih praznika...

Guzni ples, kažeš? Postoji tzv. funky butt style, tj, postojalo s kraja 19.v. mada je to više bio pokret nego stil :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja treniram orijentalni ples :D Dobila sam skoro vidljive pločice na stomaku. :) Osim što sam dosta dobro istrenirala karlicu, ostalo je (pored stomaka) :mrtav: . Imamo i aerobik prije i posle plesa, ali nije to to. Prošle godine sam išla svaki dan na aerobik i super sam se osjećala + sam imala prave pravcijate pločice :da: Planiram opet da krenem, ali ne znam kako ću pored plesa. Drug je instruktor, pa bi mi super palo.

 

haha meni se od trbushnog plesa stomak nekako chudno opustio. mislim, imala sam mishic ali nekako je to bilo opushteno... izbacheno. zbog onog ritmichnog uvuci-izbaci stomak...

mada super je trbushni ples, bash se do jaja izigrash... samo je muzika mnogo skache po lobanji, a i likovi koji idu tamo su ... fuck!

 

aw, ja krenula na neki program na tashu i sjajno mi je. neshto vezbi/aerobika pa bazeeeeen i sauna.

 

bazeeeeen! :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha meni se od trbushnog plesa stomak nekako chudno opustio. mislim, imala sam mishic ali nekako je to bilo opushteno... izbacheno. zbog onog ritmichnog uvuci-izbaci stomak...

mada super je trbushni ples, bash se do jaja izigrash... samo je muzika mnogo skache po lobanji, a i likovi koji idu tamo su ... fuck!

 

 

Pa i mene to čudi, kako li se stomak uvlači, umijesto da se izvlači :D Mnogo me cura pitalo da li mi je to od plesa, ali ne znam od čega drugog može biti. A opet, ja sam tek prošla početnički kurs, tako da dalje od šimija nismo išli :D uvlačenje-izvlačenje a.k.a. talasanje nismo još radili. To ću od februara. Meni je muzika baš super, jer instruktorka ima neki čudan pristup muzici, pa pravi neke vrlo zanimljive mikseve. Ide redovno na seminare, pa uvijek donosi neke nove stvari. Na zadnjem nastupu, upravo zbog muzike, naša grupa je prošla zapaženije od progresivne. U trenutku kada je lagani ritam prelazio na ritmičniji i kada su marame počele da zveckaju, apsolutno svi muškarci u prvom redu (koliko je najviše moj kratkovidi pogled mogao dostići) su automatski izvadili mobilne iz džepova i počeli da snimaju. O bože! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grotesque, nemoj da mi slutiš nešto :D Za sad i za uvek sam, nadam se, imao dve povrede, skočni zglob i koleno na desnoj nozi.

A jagodice, pa to je sastavni deo rukometa za ljude koji imaju malo nežniju kožu :D Zgadio sam ortacima sve kad su videli moju jagodicu haha :) Probaj i ti, uzmi loptu, nalepi lepak i šutiraj i bacaj je što više možeš i videćeš šta će da se desi :)

 

 

Moj ortak ume da uvlačiizvlači stomak bolje od 75% devojaka :D

No kada devojke to rade, zaista je privlačno. Skoro sam bio u jednom klubu gde je riba, koju kada ovako vidiš nećeš mnogo zagledati, ali kad je počela da igra i da svašta radi sa stomak, znači zlo, svaka joj čast!

 

Al to u teretani kad ima dosta likova i prođe neka bolja devojka, :) :) :) , znači koma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i mene to čudi, kako li se stomak uvlači, umijesto da se izvlači :D Mnogo me cura pitalo da li mi je to od plesa, ali ne znam od čega drugog može biti. A opet, ja sam tek prošla početnički kurs, tako da dalje od šimija nismo išli :D uvlačenje-izvlačenje a.k.a. talasanje nismo još radili. To ću od februara. Meni je muzika baš super, jer instruktorka ima neki čudan pristup muzici, pa pravi neke vrlo zanimljive mikseve. Ide redovno na seminare, pa uvijek donosi neke nove stvari. Na zadnjem nastupu, upravo zbog muzike, naša grupa je prošla zapaženije od progresivne. U trenutku kada je lagani ritam prelazio na ritmičniji i kada su marame počele da zveckaju, apsolutno svi muškarci u prvom redu (koliko je najviše moj kratkovidi pogled mogao dostići) su automatski izvadili mobilne iz džepova i počeli da snimaju. O bože! :D

hm, ja sam ishla nekih pet meseci, od 2,5 smo krenuli sa stomakom pa sve vishe i vishe i meni se to tako... smeshno izbacilo. ali, naravno, svaka grupa radi drugachije...

 

shto se muzike tiche, sve one karleushine sam nauchila... u ORIGINALU. :puke:

mene to stvarno iritira.

 

elem. ja imam problem kad sedam i kad ustajem i kad hodam, ubi me trening juche...

 

shto se ove slike tiche, kome se digne dobije od mene pivo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, ja sam ishla nekih pet meseci, od 2,5 smo krenuli sa stomakom pa sve vishe i vishe i meni se to tako... smeshno izbacilo. ali, naravno, svaka grupa radi drugachije...

 

shto se muzike tiche, sve one karleushine sam nauchila... u ORIGINALU. :puke:

mene to stvarno iritira...

 

shto se ove slike tiche, kome se digne dobije od mene pivo :lol:

Ja idem nekih 3 mjeseca i sad u februaru počinjem neki kao progresivni kurs. Ali da citiram moju drugaricu povodom nastupa progresivnog plesa: "Marija, jedino što sam ja ovdje mogla vidjeti je progresivno salo." :D

Imam previše malo stomaka da bi mi se za tako kratko vrijeme nešto moglo povećati :D

 

Što se tiče muzike, sjećam se jednog dijela kvazi-karleušine pjesme koju smo radili. Ni meni se to nije dopalo, naročito što ima mnogo boljih melodija od tih navodno poznatih.

 

A što se tiče slike gore, ja ne dajem nikom ništa. Počela bih da se plašim za zdravlje te osobe.

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, pa ni ja nisam imala stomak kad sam plesala. nemam ni sad. sad nemam nishta nigde brate :)

 

a shta je progresivni kurs?

 

shto se slike tiche, mozda ona nije zdrava, mozda ni taj kom ce se dici nije zdrav, ali to nema veze sa seksualnim devijacijama koje zasluzuju da ih chastim :)

Progresivni nivo, sama riječ kaže, radimo složenije sa raznim spravicama aj ges... Ali ništa tipa sablje, i svijeće na glavi- to ne!

 

Ali upravo zbog njihovih seksualnih anomalija ti ih častiš. Da ih nemaju, ne bi im se IPB Image, i onda ne bi zaslužili pivo.

 

 

Loodee: kako kaže latinska poslovica, RES NON VERBA. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...