Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Proklet minut kada kliknuh ovo.

Brate, ti baš imaš mnogo slobodnog vremena, hm?

Ne bih voljela ni da pomislim šta te natjeralo da gugluješ ovo.

(Vjerovatno ono što je mene netjeralo da kliknem :mrtav: )

 

 

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote devojko,ispljuvala si me kao da sam postavio ne znam sta...

 

To ti je zenski bodybuilding,i ovo je mesto i za to...i na takve stvari nalecem sasvim slucajno,isto kao sto sam naleteo npr. na tebe na ovom forumu.

 

Zenski bodyb ima razlicite kategorije isto kao i muski,tako da se tu mogu pojaviti svakakve ribe:od onih iskrivljenih terminatorki do savrseno zategnutih i idealno gradjenih devojaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote devojko,ispljuvala si me kao da sam postavio ne znam sta...

 

To ti je zenski bodybuilding,i ovo je mesto i za to...i na takve stvari nalecem sasvim slucajno,isto kao sto sam naleteo npr. na tebe na ovom forumu.

 

Da si pažljivije pročitao post, shvatio bi da pljujem sebe koliko i tebe.

Bolesno iskrivreljeni klitoris sa beskrajno dugim nizom gnusnih opisa je dio ozibljnog sajta o ženskom bodibildingu? Ne želim da se poredim sa takvim slikama, pa nastavi da slučajno nailaziš na nešto drugo :D

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, izgleda da cu8 odustati od teretane i pre nego sto sam krenuo.. :mrtav:

 

Odemo ortak i ja pre neki dan da vidimo na sta lici najnovija teretana u gradu. Tu, kao, treba da bude super i cisto i sve.

 

Ono smrdi! ALi, mnogo! Znoj sa plafona kaplje! :no:

Pogledam koja je ekipa tamo, a ono najveci banditi. :):):):) Al` stvarno!

 

odma` sam izgubio volju i otisao na pivo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Optimum Nutrition.......gold standard - 2kg 300gr.......to je najbolji whey......nema boljeg provereno...zato je tako skup.....California fitness je recimo dosta jeftinija......oko 700-800 kinti...

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Razmišljam o tome da uzmem glutamin ili tako nešto što je više za definiciju nego masu, ili whey mešan sa glutaminom, videću.

 

Al zasigurno ću uzeti nešto što brže oporavlja mišiće, jer sam umoran samo tako od treninga svaki dan (rukometnog, ne teretana) a plus hoću da krenem i u teretanu što znači i do dva treninga dnevno + škola. Jel ima nešto što je dobro za to ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...