Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pa da.....ovaj moj whey ima glutamine.....samo ipak je tu glutamine kao dodatak tj. nema ga onoliko koliko bi moglo......a nije skup......1300 je u Beogradskoj......tako da ga treba uzeti......ja cu ga uzeti ovih dana.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funky butt style...to me podseca na ono kada guzate crnkinje tresu guzu. Ima to u nekoj reklami za knjaz milos ili guaranu...

 

Toliko brzo tresu guzicama da mogu da vade eksere.

 

A mozda bodibilderke jebu trbusne plesace:

IPB Image

 

 

 

jebote, pa pogle kako je pogana voda :) k`o da se prvo ona okupala pa peteroclana japanska porodica :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljuuudi, ubishe me grchevi. kontam da uzmem magnezijum, ajde savet iz iskustva, ima li shta bolje?

Istezanje, istezanje i još istezanja... Mada meni kada ceo trening radimo skokove, step i ostalo ni to ne pomaže, umrem od grčeva u sred vežbe :D

 

A što se tiče magenzijuma, uzimaj slobodno, ne može da škodi. Najbolje uzmi neke dobre multivitamine i minerale i uživaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko košta taj peder? I stvarno bi me bilo sramota da ga tražim :) :) Još da društvo na trneingu vidi šta mažem i da me ubiju od zajebavanja :) :)

 

Malo pre mi na treningu ukrao neko 500 dinara, mislim da će sutra biti neko mrtav.

 

 

U ponedeljak idem da kupim glutamine i možda whey ako budem imao love :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzeo sam Dymatize Glutamine :bigblue:

 

Danas mi je drugi dan da ga pijem, videćemo kako deluje... mada evo uopšte nisam umoran kako sam znao biti a imao sam dobar trening. Nadam se da je zbog glutamina tako :D

 

I uzeo sam Ben-Gay, odličan je, mada ga ja koristim pre treninga jer me boli lakat nešto i pomaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vala planiram i gumu za zube da kupim kako je sve sport grublji i grublji :)

 

Jedino bih voleo da se ceo namažem ben gayom :) :) al to košta :)

 

Dymatize sam u pansportu platio 2100 - 300 grama, što je dosta skuplje od tvog al kapiram da neću moći uvek Dymatize. Videću prvo koliko će mi ovo trajati, pa možda sledeći put uzmem Universal Nutrition koji košta 3200 - 600 grama a možda probam i California.

 

Šta još piješ ?

Koliko glutamina piješ i kako, to jest sa čim i u koliko vode/soka stavljaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskren da budem ne znam ni šta je tribulus, al kreatin i glutamin sigurno možeš da mešaš. Možeš slobodno šejk da napraviš sa proteinom,glutaminom,kreatinom.

 

Evo npr neki ''Magični napitak'' u XFitnessu koji se slučajno zatekao pored mene. Služi za oporavak i tokom samog treninga. Sastav je sledeći: oko litar tečnosti, oko 20 g (hidrolizovanog) proteina iz surutke, 6g razgranatih aminokiselina(BCAA),10g glutamina,5g kreatina i približno 60g prostih ugljenih hidrata.

Tako da, da, može da se meša.

 

 

Ne znam šta želiš da postigneš, ali što ne uzmeš protein+kreatin? To je ono, neka proverena kombinacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se isto nisam raspitivao za tribulus a glutamine i kreatin mogu zajedno.....cak se u jednoj kombinaciji i prodaju zajedno u istom pakovanju.....

 

 

Ja vala planiram i gumu za zube da kupim kako je sve sport grublji i grublji :)

 

kod nas guma za zube mora po prirodi posla :D .....danas sam sparingovao bez i bogami zajebano :uhoh: .....

 

Šta još piješ ?

Koliko glutamina piješ i kako, to jest sa čim i u koliko vode/soka stavljaš?

 

pijem whey i glutamine....glutamine ili strpam u sejk ili smuckam s casom vode....nije to bitno

 

glutamine pijem 10g dnevno ako je jak trening 5g ako je opusten......10g je ok kolicina i radi do yaya....jos + whey i super....

 

kreatin ne volim.....uzeo sam prosle godine jedan mali(200g) i necu vise....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta želiš da postigneš, ali što ne uzmeš protein+kreatin? To je ono, neka proverena kombinacija.

 

trenutno ta varijnta mi je mnogo skupa,najmanje 5000 din. bih pukao.zato razmisljam o nekoj jeftinijoj kombinaciji.

 

kako sam citao,tribulus podize nivo testosterona u organizmu,sto pomaze izgradnju misica,dajuci mu gustinu i cvrstinu.zvuci kao blaza varijanta steroida. :confused:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...