Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa recimo da je tako... Ja znam da su meni bili baš veliki, čak su mi produžili anesteziju da bi ih sjebali itd i znam da su rekli kevi da nije sada rešeno da bih morao goru operaciju da imam, to jest da me baš seku, a ne ovako laparaskopski. Tako neki trip, mada je više i ne važno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se malo vratimo na temu...

:)

 

 

Одлично за ово имаш 5 * од мене

 

Мени је 100 врх(за сада)

 

Јел пијеш неке суплементе или све регуларно?

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлично за ово имаш 5 * од мене

 

Мени је 100 врх(за сада)

 

Јел пијеш неке суплементе или све регуларно?

Hvala, hvala.

 

Ne uzimam ništa dodatno, vjerujem da se sve može nadoknaditi nedostatkom inteligencije i dobrim radom.

:)

 

A sad, u suštini, i nije to nešto, pošto imam ja ravno 100 kg i idem u teretanu već četiri godine, ali eto... Ako ništa, zbog zajebancije sam okačio, dobra je režija. Inače, snimatelj Slava je dodatno istraumirao mog pomagača Srkija oko toga kako je Srki "u***o stvar" pa sam ja poslije Srkija morao tješiti jedno pet minuta.

:)

Inače, sa izbacivanjem se zajebavam samo kad mi se ne da ozbiljno raditi.

Nezgodno je, sva se krv nabije u glavu, treba mi minut da dođem sebi.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovsene pahuljice su najzdraviji moguci (i najjeftini) dorucak, dobar izvor ugljenih hidrata, narocito za vas koji idete u teretanu. Sto grama kosta 25 dinara, samo gledajte da kupite one sitnije one su mnoogo ukusnije, ove krupnije su :mrtav: ... Citala sam negde na netu da kombinuju ljudi ovsene + whey od cokolade, zvuci super. Ja ih kuvam s mlekom par minuta i dodam pola kasicice meda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovsene pahuljice su najzdraviji moguci (i najjeftini) dorucak, dobar izvor ugljenih hidrata, narocito za vas koji idete u teretanu. Sto grama kosta 25 dinara, samo gledajte da kupite one sitnije one su mnoogo ukusnije, ove krupnije su :mrtav: ... Citala sam negde na netu da kombinuju ljudi ovsene + whey od cokolade, zvuci super. Ja ih kuvam s mlekom par minuta i dodam pola kasicice meda.

to jeste ali meni su odvratne pa ih ipak izbegavam......uzimam onaj biobalans s jogurtom za dorucak....i to je odvratno al nije toliko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jeste ali meni su odvratne pa ih ipak izbegavam......uzimam onaj biobalans s jogurtom za dorucak....i to je odvratno al nije toliko :D

 

Idi u neku prodavnicu zdrave hrane (ove u supermarketima su odvratne) i ako imaju vise vrsta trazi one koje su najsitnije, veruj mi kad se skuvaju odlicne su, meni to dodje kao slatkish. Ukus je negde izmedju kuvane pshenice i sutlijasha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram zbog čega slabo sagoreva kalorije?

Extra je zimi, kada ne možeš baš napolju da trčiš, ali kad je lepo vreme nema potrebe za njom. Nije baš isto udisati vazduh u prirodi i u teretnai dok trčiš.

 

Ja jedino na njoj ne volim vreme-metar :) :) :) ... užasno sporo prolaze sekunde :) kad sam trčao stavljao sam peškir preko toga :)

A i zajebano je kad nisi trčao/la pre na njoj pa mahinalno odma siđeš sa nje, možeš da tresneš samo tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je, nisam jedini :) :)

 

Al posle sam našao još jednu manu za vreme... muzika. Neverovatno ali kad god sam stao na traku pičile su iste pesme, i onda sam provalio koliko koja traje i tako sam znao koliko trčim :)

 

No, sva sreća pa živim na Košutnjaku i tu je milina za trčanje. Taman ću za 10tak dana krenuti sa treninzima, i nadam se lepom vremenu pa pravac teretana i šuma i rukomet.

Već lagano kriziram, pun sam energije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pfff meni vreme na traci bas brzo prolazi. bukvalno pustim masti na volju i kada pogledam, vec je proslo pola sata :) samo sto mi je porazavajuce da za tih pola sata sagorim oko 150 kalorija, a na bajsu za isto vreme sagorim 400...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...