Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bilo da je traka ili trcanje outdoor - trcis pa trcis te je meni to potpuno isto... usvojih onu HIT varijantu sto kao povecava sagorevanje kalorija i za brze sticanje kondicije.. cisto da vidim radi li radnju

Trci za zivot Drogane :):):) ...

 

Evo moja rutina 7 km dnevno trcanja i oko 30 km na bajsu :):) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam igrao tekmu za školu koja se igrala bednih 2x10 minuta i umreo sam. Kondicija nula. Sve me bolelo posle...

Neće biti lako vratiti se u formu. Mada mislio sam da je situacija gora, da neću moći ni da šutnem.

Ali opet propao je sav rad pre toga... a baš sam bio nabacio snagu i kondiciju :cry: :cry: :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

there, there...

 

mada, i ja sam tako mislila, ali nije strashno, dosta ok izdrzavam i posle pauze...

samo sam nabudzila ruke, bre, ko nikad u zivotu. kad obuchem neku sportsku majcu delujem (sama sebi) ko razbijachica, a nisam :) kapiram da nije drastichno, nego je meni chudno...

 

i koliko god da sam se bunila protiv organizovanog vezbanja, ispade super shto se rezultata tiche. sad je smor shto su ladno krenuli masovno nekakvi penzioneri, prave guzvu, zatvaraju prozore da i' ne ubije promaj strashni, i samo hufcu i pufcu a ne rade nishta... wtf.

treba mi drushtvo za trchanje... definitivno... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

usvojih onu HIT varijantu sto kao povecava sagorevanje kalorija i za brze sticanje kondicije.. cisto da vidim radi li radnju

kako radis HIIT? jel brojis trajanja intervala po nekom principu (i kom) ili ides "po filingu"?

inace, meni je HIIT super, malo je tezi za izdrzati od obicnog kardio treninga, ali ima smisla. kazu da posle nekoliko meseci HIIT-a treba raditi par nedelja obican kardio, pa onda opet u krug...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako radis HIIT? jel brojis trajanja intervala po nekom principu (i kom) ili ides "po filingu"?

inace, meni je HIIT super, malo je tezi za izdrzati od obicnog kardio treninga, ali ima smisla. kazu da posle nekoliko meseci HIIT-a treba raditi par nedelja obican kardio, pa onda opet u krug...

 

ja nekako bolje izdrzavam HIIT nego obican mada obican praktikujem bar svaki cetvrti put da vidim na cemu sam ( to su tih 20 minuta koje pomenuh ranije) . treneri po tom pitanju nisu bili od velike pomoci pa je bilo " radi kako god tebi odgovara" pa otprilike radim jedan ili dva minuta trcanja slabog intenziteta pa minut dva sprint, ukupno oko pola sata mogu za sada da izdrzim

 

inace ide lepo vreme, nadjoh trc-partnera pa ce biti i boljih rezultataxyz_weight_lift2.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

there, there...

 

mada, i ja sam tako mislila, ali nije strashno, dosta ok izdrzavam i posle pauze...

samo sam nabudzila ruke, bre, ko nikad u zivotu. kad obuchem neku sportsku majcu delujem (sama sebi) ko razbijachica, a nisam :) kapiram da nije drastichno, nego je meni chudno...

 

i koliko god da sam se bunila protiv organizovanog vezbanja, ispade super shto se rezultata tiche. sad je smor shto su ladno krenuli masovno nekakvi penzioneri, prave guzvu, zatvaraju prozore da i' ne ubije promaj strashni, i samo hufcu i pufcu a ne rade nishta... wtf.

treba mi drushtvo za trchanje... definitivno... :(

 

Trcanje je ok dodji na kej.... ( o ne rimaaa :mrgreen: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, zna li neko nekog extra nutricionistu i trenera nekog koji može neke vežbe da mi pokaže. Hoću drugačije da radim u teretani, ne mišić po mišić, nego da je celo telo uključeno a i neke odabrane vežbe za rukomet.

 

Danas sam vozio bajs od košutnjaka do novog bg-a i nazad, i jebem ti sedište, jedva sedim sada na stolici :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Boro ... 'aj' nemoj molim te da se proseravas ... znam ja za to da moze telo da se premori, ali izbaci teze vezbe za noge, i jedan program ponedeljak, drugi utorak, pa opet prvi program sreda ... i tako na smenu do subote, a nedelja odmor ... i nemas problema ... i naravno ishrana je bitna ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

trcim svo vreme, a brzina mi je podesena na 5km/h... ne znam jel to mozda slabo, treba li neka veca da se podesi? meni je i ovo brzo... :)

Pa ne znam šta da ti kažem, al mislim da je to sporo. Ja sam trčao uglavnom na 9,5/10, čak mislim da su možda i milje bile u pitanju, al neću da lažem sada. No svejedno, i da su kilometri. Probaj brže, pa probaj sa malim nagibom, kombinuj, igraj se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, zna li neko nekog extra nutricionistu i trenera nekog koji može neke vežbe da mi pokaže.

 

Pokupila sam na nekom forumu telefon od onog dr. Pfafa (nutricionista, nekada davno stalno gostovao u Jutarnjem programu RTS) - 011/323-65-59. Prvi pregled kosta 1800 din, kontrole po 900, nosi se na pregled analiza krvi + tamo ti urade EKG. Ja nisam ishla ali kao planiram, videcu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trcanje je ok dodji na kej.... ( o ne rimaaa :mrgreen: )

 

jesi ti ozbiljan? jer ako jesi, i ako ja kupim bajs (ako radi radnja sutra) onda bi mogli u nedelju naveche da trchimo. ozbiljno. mene milica ispaljuje pedeseti put, vishe ne mogu ni da je pitam vidim da je napravila blokadu po tom pitanju. a ne mogu sama da krenem, ne da mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam šta da ti kažem, al mislim da je to sporo. Ja sam trčao uglavnom na 9,5/10, čak mislim da su možda i milje bile u pitanju, al neću da lažem sada. No svejedno, i da su kilometri. Probaj brže, pa probaj sa malim nagibom, kombinuj, igraj se :)

samo da se zahvalim na savetu :pivopije: probala sam da trcim brze i dogurala do toga da picim 8, 5 km/h pola sata, nekad i duze, zavisi :bigblue: mada mislim da je onaj brojac kalorija definitivno pokvaren, jer nemoguce da po ovom vremenu i ovoj brzini potrosim samo oko 100 kalorija :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...