Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

rece veronika blizu 29og pa reko da nije mislila na tu. ma u tu ja teretanu idem meni je 1400 12 termina jer imam neki studentski popust ^_^

 

Pa i ja sam student majku mu...

 

Ajde malo detaljnije objasni... gde se tacno nalazi? Istice mi u forestu 18. pa bih presao ako je OK teretana...

 

E da, nadam se da studentski popust nije kao u forestu... kao fora studentski popust a smes da vezbas samo do 5 hahah .To nije nikakav popust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam student majku mu...

 

Ajde malo detaljnije objasni... gde se tacno nalazi? Istice mi u forestu 18. pa bih presao ako je OK teretana...

 

E da, nadam se da studentski popust nije kao u forestu... kao fora studentski popust a smes da vezbas samo do 5 hahah .To nije nikakav popust.

brate :D to je pored trznog centra takovo,znaci idemo u istu... a vala jes do 5 ali meni dalje ni ne treba jerbo ne idem tako kasno tamo nikad

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio kod lekara,i rekao mi je da mi se malo prosirila karlicna maramica tj. opteretio sam kilni otvor.Imam cudan neki osecaj u donjem stomaku sa desne strane,propracen ostrim bolom pri naglom pokretu.Izgleda da sam preterao u treniranju.Jel imao neko slicno iskustvo i koje su bile posledice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio kod lekara,i rekao mi je da mi se malo prosirila karlicna maramica tj. opteretio sam kilni otvor.Imam cudan neki osecaj u donjem stomaku sa desne strane,propracen ostrim bolom pri naglom pokretu.Izgleda da sam preterao u treniranju.Jel imao neko slicno iskustvo i koje su bile posledice?

imao sam ja prosle godine.....slicna fora......ja sam mislio da ili sam dobio kilu ili da me boli jetra od alkohola.......nisam isao kod lekara i kada sam prestao da treniram iz drugog razloga(rame) na nekih mesec dana posle toga me vise nije bolelo.....i vise nikad nisam osetio to a proslo je oko 8 meseci....

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je uvek bilo bolje da vezbam ranije u toku dana, nego uvece kad se napuni teretana da ne mozes da mrdnes.

apsolutno se slazem! inace se bolji rezultati postizu kada se vezba pre i poslepodne, nego uvece...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate :D to je pored trznog centra takovo,znaci idemo u istu... a vala jes do 5 ali meni dalje ni ne treba jerbo ne idem tako kasno tamo nikad

 

 

:) pa sto ne kazes odmah. Znam da u takovskoj ima jos nekoliko teretana pa sam pomislio da je neka druga...

 

kako to da se nismo sreli ni jednom tamo... :D

 

U svakom slucaju, dobar je forest. To je jedina teretana u koju sam isao a da mi nista nije falilo, osim velike cene.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno su preporuke, uz normalan bioritam koji podrazumijeva ustajanje oko 7-8-9 ujutru, da je vježbati najbolje poslije podne, oko 4-5 (16-17) sati.

Međutim, nema neke veze.

A jedino što je dobro kod ranog vježbanja jeste to što se skršiš pa te čitav dan zaboli za dešavanja okolo.

 

Ja sam uglavnom u večernjem terminu u teretani, od 20 do 22, tako mi odgovara zbog ustajanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je i u mojoj najveca guzhva oko 20-21, tako da ih ja sve zajebem pa dodjem u 22. :D Samo je jebeno kad si sam pa radish bench jer nema nikoga, kad ti padne teg posle par serija na grudi mozhesh samo da zapomazhesh pa te mozhda neko chuje... :(

 

Jednom sam imao taj sluchaj pre mozhda 2 godine. hehe, a chak je i dan bio. Posle sat vremena vezhbanja odluchim ja da se vratim na bench da izbacim shto vishe puta mogu (super serije) a tad sam josh bio mlad i glup pa nisam znao da to ne treba raditi narochito kad si sam u teretani... :) I tako mi ostanu 52 kile na grudima. Ni gore ni dole, nije me gushilo ali nisam mogao ni da izbacim a nigde nikoga nema. I tako ja razmisljam shta cu a glupo mi da se derem...

I nekako spustim tu shipku skroz na grudi i polako na stomak cimnem se u napred, sednem i stavim shipku na nore i bacim ispred sebe. :D

 

sva sreca pa su bile samo 52 kile tako da su me rebra bolela samo mesec dana inache samo mogao mnogo gore proci. :D al ko zna zashto je to smeshno :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) pa sto ne kazes odmah. Znam da u takovskoj ima jos nekoliko teretana pa sam pomislio da je neka druga...

 

kako to da se nismo sreli ni jednom tamo... :D

 

U svakom slucaju, dobar je forest. To je jedina teretana u koju sam isao a da mi nista nije falilo, osim velike cene.

 

 

 

ja idem samo prepodne te bice da je zbog toga. a ta cena jeste malo nerealna s obzirom da im neke sprave ne rade vec mesecima i samo stvara guzvu kad 4 zene polete prema jedinom steperu u isto vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je i u mojoj najveca guzhva oko 20-21, tako da ih ja sve zajebem pa dodjem u 22. :D Samo je jebeno kad si sam pa radish bench jer nema nikoga, kad ti padne teg posle par serija na grudi mozhesh samo da zapomazhesh pa te mozhda neko chuje... :(

pa jel ima instruktora u toj teretani?!

 

P.S. sjeban ti je potpis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam rekao instruktor, mislim i na one koji da kazem "cuvaju" teretanu, tj. oni koji je vode. ranije kad sam isao u jednu teretanu, nije bilo instruktora koji su specificno zaduzeni da nekome pomazu oko treninga za sve vreme trajanja ili slicno, vec bude 1 tip (ponekad dvojca) koji nas prima, objasnjava oko vezbi i eventualno pomogne ako je potrebna pomoc i slicno... na takvog nekoga sam mislio. sve jedno, dobro si prosao.

 

a za potpis te potpuno razumem. i ja sam par puta ispizdeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko dobar kružni program? Uskoro moram da krenem u teretanu al neću da radim bilderski tipa jednu grupu mišića ceo trening, to mi ne treba, ne treba mi pumpanje nego više manje definicija i najviše snaga i explozivnost.

Ako ima neko neka okači...

 

Mada gledam da nađem nekog čoveka za to... nabavio sam broj od onog nutricioniste ćelavog što je po TVu stalno, mada reče on mojoj kevi da je on više za zdravu ishranu a ne za neko mršavljenje i tako to al ima odlične ljude i za to i za sve pa ću videti i sa njim.

 

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sto vas je ikada zanimalo mozete ovde naci http://forum.pansport.co.yu/ - forum pansporta. Jako dobri moderatori, koji se profi bave pumpanjem ili rade kao licni treneri. Takodje puno clanova se razume u tematiku. Nema ni potrebe da otvarate posebne teme za ono sto vas zanima, za sve zivo je neko vec pisao, samo treba pronaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam rekao instruktor, mislim i na one koji da kazem "cuvaju" teretanu, tj. oni koji je vode. ranije kad sam isao u jednu teretanu, nije bilo instruktora koji su specificno zaduzeni da nekome pomazu oko treninga za sve vreme trajanja ili slicno, vec bude 1 tip (ponekad dvojca) koji nas prima, objasnjava oko vezbi i eventualno pomogne ako je potrebna pomoc i slicno... na takvog nekoga sam mislio. sve jedno, dobro si prosao.

 

a za potpis te potpuno razumem. i ja sam par puta ispizdeo.

 

 

Teretana je u sklopu sportske hale, na izlazu iz hale placash termin i te stvari... I gledaju te da ne odnesesh shtogod... da ne stavish neku shipku za bench u nogavicu i te stvari....hahaha zajebavam se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...