Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Forest u TAkovskoj (bg) je nadmasio moja ocekivanja!

 

 

Po ceni ili po kvalitetu? :)

 

Dobra je. Ali realno, za te pare (2200-2400) bi trebalo da bude bolja. Mogli bi bar bucice (preko 16kg) da kupe a ne da se smaram svaki put da ih sastavljam sam. To usporava mnogo i naravno ne moze niko da radi dok ne zavrsis sve serije.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote,ja za te pare ne bih ni isao u teretanu.ja placam 16 termina 1000 din.,guzve su retke,dolazim ranije,retko kad cekam red na spravi,ima tegova i bucica koje hoces,ekstra entrijer,tus posle treninga...jebi ga,selo je selo... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote,ja za te pare ne bih ni isao u teretanu.ja placam 16 termina 1000 din.,guzve su retke,dolazim ranije,retko kad cekam red na spravi,ima tegova i bucica koje hoces,ekstra entrijer,tus posle treninga...jebi ga,selo je selo... :da:

To je skupoooo!

Kod mene je 1200 din pon, sreda petak od 8-17h, utorak, cetvrtak i subota od 8-22h.

Mozes i dva puta dnevno po 5 sati da im blejis ako oces. :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teretana se nalazu u okviru sportske hale. Znam da je jeftino al stvarno i nije nikakva.... ima malo tegova, zato biram kad nema nikoga...

Teretana ima oko 60kvadrata a samo jednu klimu tako da je ovih dana zlo unutra.

 

 

Mozhe se placati i dnevna karta, to je 50 dinara... zlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ceni ili po kvalitetu? :)

 

Dobra je. Ali realno, za te pare (2200-2400) bi trebalo da bude bolja. Mogli bi bar bucice (preko 16kg) da kupe a ne da se smaram svaki put da ih sastavljam sam. To usporava mnogo i naravno ne moze niko da radi dok ne zavrsis sve serije.

 

 

 

Pa ono....znam da je extra smaranje stavljati ono,,al jbg...sto se tice cene...jbg,za nesto makar da pljunem pare,a ionako mi se dlacice na vratu podignu kad se setim neke raw teretane u staroj karaburmi,u kojoj sam dobio neku alergiju (iako nikad nisam podlezan alergijama).

 

Obojica trenera su fina,uvek su spremni da ti pokazu....daju ti program...nije sve u fazonu-udjes,platis,radis sta hoces,i ostanes visok metar i pedeset.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je skupoooo!

Kod mene je 1200 din pon, sreda petak od 8-17h, utorak, cetvrtak i subota od 8-22h.

Mozes i dva puta dnevno po 5 sati da im blejis ako oces. :D

 

ma de skupo.jeste da idem oko 20 puta mesecno,ali nemam nikakvo ogranicenje u vremenu,mogu da blejim ako hocu citav dan.otvorena je od ranog jutra,a gazda nam je skoro kao ortak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cepaj drva velikom sekirom,radi zgibove,trbusnjake,sklekove,svaki dan pretrci po 5-6 km i jebes teretanu.

Moj ortak samo to radi vec par godina i jak je kao zemlja.Nema definiciju ali kad oplete otpadaju umnjaci...

 

 

radim sve to,ne brini(cak i drva cepam),sem trcanja,jebi ga.ne znam koliko sam jak,ali definiciju imam. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vam jedan zadatak za izdrzljivost.Pokusajte da radite rusku skolu sklekova.Dovoljno je vas dvojica i sad ovako:

 

Jedan uradi prvo 1. sklek pa drugi 1.,onda opet sledeci uradi dva pa sledeci dva,onda tri pa tri i tako do 7.Ko izdrzi svaka mu cast.I posle od 7 se krece na dole.Znaci uradis 7,pa ovaj drugi 7 i tako unazad.

 

Kad se to odradi onda sledi pauza 2 minuta pa se krece ispocetka do 9,onda isti princip pa opet pauza,ovog puta 5 minuta i onda do 15.

Da vas vidim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam krenuo u teretanu upravo da ne radim sklekove. :)

 

Elem, princip: obojica na pod, ruke na zemlju, položaj za sklekove, i onda dok jedan radi drugi je u stanju pripravnosti (da li čeka sa ispruženim rukama ili pri zemlji)?

 

Vidjeću da nagovorim staru da radimo ako mi baš bude dosadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...