Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uzimao moj ortak al mislim samo nešto kratko...

Pa ako misliš da je kreatin dobar onda je i horse power dobar, jer je to mešavina 2-3 kreatina koliko se sećam?

Znam da možeš imati svrab kad ga uzmeš...

Ortak mi je rekao da stvrano dobiješ dosta snage da radiš kad ga uzmeš, i znam da ti i vene iskoče :D onako budu prave bilderske :) :) :)

 

no, ako oćeš više snage uzmi i cepaj ko manijak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaposlio se na građevini, radim već nedelju dana...

 

Za ne poželeti nikome...

 

Teško u pičku materinu (radi se 10 sati, od 7 - 17h, i subotom :( )...

 

Planiram da ponovo krenem i u teretanu uz to, no videćemo...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

мож да се пријавиш да товариш бабе. на Лешћу. лепо одело, ради се само дефиниција...

 

Do jaja, a kolko plaćaju???

 

pazi, MRTAV sam ozbiljan :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znači treniranje po ovoj vrućini nije normalno...

Em ne može da se diše em se znojiš nenormalno. Juče su nam svima posle treninga patike bile natopljene od znoja i nisu uspele nikom da se osuše do danas iako je ovako vruće tako da sam jutros trenirao u mokrim patikama. Užas... imam rane po stopalima od tog znojenja i natapanja.

Ne znam više koliko majici da nosim na trening niti koliko litara vode da popijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
gde ste bre bilderi,jel pocela nova sezona?!

 

ja ne treniram vise od dve nedelje,sjebao sam zglob na kosom bencu i jos me boli ,ali mislim da cu za koji dan da krenem lagano ponovo

 

Za zglob je nabolje da ga opet opteretis :) Klin se klinom izbija :) :)

 

Treba ti malo vremena da se zglobovi naviknu i ojacaju.. i ja sam imao probleme sa istim (bolove).

Share this post


Link to post
Share on other sites

За зглоб не, али за упале мишића је поновно оптерећење добро. Кад имаш упале од спринтева најбоље за разбијање истих су спринтеви. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пробај то да урадиш кад искренеш ножни зглоб који повезује цеваницу и стопало. Неће те болети док је топао, али ћеш да видиш шта ће бити кад се охлади.

 

Уосталом, ево и примера: мој брат је на неком рођендану искренуо зглоб, а како је био пијан није ни осетио бол. Пошто се у току ноћи још више запио, кренуо је из Зрењанина кући пешке до Житишта, што ће рећи 18 километара. Стигао је кући, али месец дана после тога је вукао огроман модри оток на зглобу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...