Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Juce sam kupio onaj tocak za trbusnjake , radio sam par serija po 10 ponavljanja , i imam upalu gornjeg dela ledja i tricepsa , vise nego trbusnjaka , jel to normalno , mislim da sam pravilno radio ? stomak osecam da me zateze ali nije upala , mozda zato sto ledja nisam radio odavno , a trbusnjake one klasine radim .

 

Inace pije neko odavde surutku , dobro je to ?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se vratio u teretanu danas, posle mesec dana pauze. I za divno cudo, napredovao sam od proslog puta :rockdevil: Danas sam radio ledja - triceps. Zgibove sam povecao sa 5 kila na 10, a triceps sa 20 na 25 (ona vezba gde sedis pa sa obe ruke spustas okrugli teg iza vrata)

teretana je moja sudbina :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam kupio onaj tocak za trbusnjake , radio sam par serija po 10 ponavljanja , i imam upalu gornjeg dela ledja i tricepsa , vise nego trbusnjaka , jel to normalno , mislim da sam pravilno radio ? stomak osecam da me zateze ali nije upala , mozda zato sto ledja nisam radio odavno , a trbusnjake one klasine radim .

 

Inace pije neko odavde surutku , dobro je to ?

 

Meni se od tog tocka najvise aktiviraju tricepsi i ramena... wtf?

Ja trbusnjake radim na kosoj klupi sa opterecenjem od 10kg i trbusnjaci rade ko blesavi. Tocak sam kupio pre dva meseca i mislim da pomaze da se zategnu bocni trbusnjaci ali mi smeta sto toliko opterecuje ramena.

 

Inace pije neko odavde surutku , dobro je to ?

 

Pijem ja Whey(gej) i odlican je. Proteinski misici su najbolji misici! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se od tog tocka najvise aktiviraju tricepsi i ramena... wtf?

Ja trbusnjake radim na kosoj klupi sa opterecenjem od 10kg i trbusnjaci rade ko blesavi. Tocak sam kupio pre dva meseca i mislim da pomaze da se zategnu bocni trbusnjaci ali mi smeta sto toliko opterecuje ramena.

 

 

Tricepsi otkidaju , i ledja (deo kod lopatica) , nije losa vezba , ali je teska barem za mene , uradim 5 serija po 8-10 ponavljanja , skroz se ispruzim , slab sam u rukama u ledjima ....

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glutamin je vazna amino kiselina u izgradnji svega u organizmu ali da bi to radila uzima calcijum,mnogi ljudi piju calcijum kao dodatak ishrani al nije to isto treba da unosis hranu koja ima dosta kalcijuma.I vishak bilo kakvih proteina ima poente da uzimas samo ako vezbas vishe od tri puta nedeljno(po 2 sata)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol

 

@ lepo rece covek na prosloj stranici, samo rocknes 5-10 kila , ko moze vise svaka cast, i lepo radis trbusnjake. Isto valja i sa podizanjem nogu na masini za`podizanje nogu :)`, samo buckicu metete medj` noge i onda mu ga lepo date ;) LOLZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi trebalo da je vise od 10

Nego, gde ima da se kupi vijaca po nekoj povoljnoj ceni?

Hocu der malo da preskacem ta vezba je zakon :rockdevil:

Ne znam šta smatraš povoljnim, ali ja sam za nekih 5Tesli kupio odličnu kožnu vijaču u Đaku, pretprošle godine. Dobri drveni rukohvati, neki kao kuglični ležaj u osnovi veze "kanapa" i drški...

Morao sam da razradim levi skočni zglob posle kidanja ligamenata... Odlično za vežbu, samo treba istrajati, brzo smori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glutamin je vazna amino kiselina u izgradnji svega u organizmu ali da bi to radila uzima calcijum,mnogi ljudi piju calcijum kao dodatak ishrani al nije to isto treba da unosis hranu koja ima dosta kalcijuma.I vishak bilo kakvih proteina ima poente da uzimas samo ako vezbas vishe od tri puta nedeljno(po 2 sata)

Ja vežbam svaki drugi dan po sat ipo, moj vas pipo, ako bih izbacio proteine tačno bih umro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...