Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@MissionVao

 

Nisam rekao da su to niza bica, samo nisam opterecen vezbanjem i pumpanjem misica :D

Elem, pitao sam ovde o tome, jer me pre svega zanimaju negativni efekti preparata ako ih uopste ima...

A i rekla si mi neke stvari koje nisam znao, koje mi niko nije rekao... Hvala :pivopije:

 

@Dead Man Walking

 

Znaci, u podne, kad i svi sampioni :haha:

 

Taaadiiiic!!! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U krajnjem slucaju i E-C-A.

Koliko sam videla na bb forumima muska populacija najvise trsi Animal Cuts.

 

mnogo ti olako preporucujes ilegalne stvari, polako sa efedrinom... sto se tice carnitina, slab je nema leba od toga. od jacih stvari valja vec pomenuti animal cuts, mitotropin i meltdown, svu su oko 5000, al uz dijetu odlicno rade.

 

I ja preporučujem da to vidiš sa trenerom. Što se tiče teretane, vežbanja i sličnog, mišljenja obično ima koliko i vežbača. Jebote čitam u Men's Health-u pre nekako kako su najnovija istraživanja pokazala da nije bitno u koje doba dana vežbaš, okrenem par strana dalje i pročitam: vežbajte predveče jer su najnovija istraživanja pokazala da se tada ostvaruju najbolji rezultati :haha:

 

na srpskom od casopisa valja jedino maxx, ostalo je tesko sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo ti olako preporucujes ilegalne stvari

Niti preporucujem niti sam rekla da nije zajebano... ali takodje je cinjenica da se nikome zdravom nista nije desavalo od toga. Podjednako jake stvari imas u svetu legalno npr Fenphedra. Ja ne znam ni gde to tacno mozes da kupis efedrin a da nije preko veze tako da stagod.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ti studentski trg nije daleko, ima tamo neki green zone.

E sad i ti zajebavas :) Izgleda da nema blize od bg gyma a tamo ne volim da idem :)

Za izbacivanje masti vam je najbolji i najzdraviji XENICAL ali postoji jedan problem kada uzimate te lekove i jedete bilo sta masno proserete tu mast i to je odvratno i boli cmar ceo dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

shkk? efedrinske kapi za nos mogu se kupe u apoteci xD

svaki lek i slichne pizdarije u chistom obliku naravno da su zabranjene sem za farceutske kompanije, jer niko privatno nemozhe da dozira i da uzme toliko malo a da se neotruje..

 

a i sagorevach masti "Sida Cordifolia Complex" sadrzhi efedrin, pored raznih josh nekih stvari..

 

inache je moje mishljenje da su svi ti sagorevachi masti jedne velike gluposti.

izbacish iz ishrane meso i zhumanca, smanjish unos mleka/ mlechnih proizvoda, i umesto pirinchna zhderesh sochivo, i necjesh imati problema s indeksom masti..

Edited by рогозуб
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to stanoviste je bajato i prevazidjeno pre nekih 40 godina. tacno da se mleko izbacuje zbog mlecnog secera, ali meso jaja nikako jer bolji izvor proteina ne postoji. sagorevaci su odlicne stvari pogotovo u finisu dijete kad se vec telo navikne da sljaka u low carb rezimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to stanoviste je bajato i prevazidjeno pre nekih 40 godina.

u profi bodibildingu.. ja sam prichao o obichnom skidanju masti, a inache ja lichno vezhbam samo privatno (nikad teretana).

 

tacno da se mleko izbacuje zbog mlecnog secera, ali meso jaja nikako jer bolji izvor proteina ne postoji.

kao shto upravo rekoh, prichao sam o salu, tj. masti. meso, zhumance i mleko/ mlechni proizvodi sadrzhe zasicjene masne kiseline od kojih se pravi salo na telu, i to je neizbezhan proces. jedini prirodni nachini smanjivanja masti su ili izbaciti glavne izvore zasicjenih masnih kiselina (meso/ zhumance) i smanjiti sporedni izvor (mleko), ili radjenje aerobnih vezhbi kao nenormalan. naravno postoje i sagorevachi masti, ali ja to nikad ne bih uzimao, to mi je nekako sisichasto; ako mogu sam da smanjim index masti, zashto bi koristio nekakva "pomagala".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao sam da je dobro uzimati 200mg kofeina u tableti oko 40 minuta pre treniga. Uzimao neko?

 

 

edit: moguće je i da je 20 minuta...

ja sabijem jak nes samo sa vodom. kofein daje samo bolji mentalni fokus, bolje se sljaka.

 

Haha, nije nego često imam taj osećaj tromosti i usporenosti u teretani, treba mi neki speed :)

oce to ako se jedu neki hidrati, pogotovo prosti, u periodu neposredno pre treninga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao sam da je dobro uzimati 200mg kofeina u tableti oko 40 minuta pre treniga. Uzimao neko?

 

 

edit: moguće je i da je 20 minuta...

 

posto ja obicno (uvek :P) na treninge idem posle posla, tj. nakon rada od 10-12 sati, meni je preprucivana kafa (kratki espresso 10-15 minuta pre treninga), ali nacelno i neki secer pomogne - bonzita, banana, cokolada, nesto sto ne zauzima mnogo mesta u zelucu, kratko se vari i povecava energiju.

 

E sad i ti zajebavas :) Izgleda da nema blize od bg gyma a tamo ne volim da idem :)

 

znam par mesta i na konjarniku, ako ti je to blize :P

Edited by feyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, nije nego često imam taj osećaj tromosti i usporenosti u teretani, treba mi neki speed :)

 

 

Weeks 1-10

ephedrine

aspirin

clenbuterol

valium

captagon

cytomel

 

Weeks 1-5

500mg daily of test enanthate

152mg daily of parabolan

150mg daily of dianabol

150mg daily of halotestin

20 IU daily of HGH

20 IU daily of Insulin

 

Weeks 6-8

300mg daily of masteron

152mg daily of parabolan

250mg daily of winstrol tabs

150mg daily of halotestin

50mg daily of winstrol inj

24 IU daily of HGH

 

Weeks 9-10

200mg daily of masteron

100mg daily of winny inj

200mg daily of halotestin

400mg daily of winny tabs

24 IU daily of HGH

Insulin daily

IGF-1 daily

 

 

 

It works, buon apettito!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, ja uzmem guaranu ili cedjenu narandzu i slusam neku dobru muziku, nisam probao nikakve lekove za sada.  :haha: Verovatno je to namenjeno ozbiljnijima.

 

Poceo sam da uzimam kreatin a planiram sad i proteine, isao sam redovno u teretanu pre par godina pa prestao, sada pravim kucnu teretanu. Nista profesionalno, naravno. Bolje mi je da vezbam kod kuce.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao shto upravo rekoh, prichao sam o salu, tj. masti. meso, zhumance i mleko/ mlechni proizvodi sadrzhe zasicjene masne kiseline od kojih se pravi salo na telu, i to je neizbezhan proces. jedini prirodni nachini smanjivanja masti su ili izbaciti glavne izvore zasicjenih masnih kiselina (meso/ zhumance) i smanjiti sporedni izvor (mleko), ili radjenje aerobnih vezhbi kao nenormalan. naravno postoje i sagorevachi masti, ali ja to nikad ne bih uzimao, to mi je nekako sisichasto; ako mogu sam da smanjim index masti, zashto bi koristio nekakva "pomagala".

Koja glupost. Znaci ti tvrdis da salo nastaje samo iz zivotinjskog sala, nikako iz secera, proteina, alkohola i ostalog sto mozes da pozderes? A od cega onda tacno prezivljavaju misici? Cuo za katabolizam nekad? Jaja (belance pogotovo), meso spremano bez ulja, nemasni sir i eventualno proteini iz surutke su obavezni za svakoga ko hoce da izgleda iole razvijeno (znaci da se vidi da je musko po bicepsima, nogama i sl, ako je zena onda da ne bude sva ravna i mlohava). Naravno obavezno jedan dan nedeljno kad se jedu zdrave masti tj riba i kostunjavi plodovi.

Najbrze mrsavljenje se postize eliminacijom secera, alkohola, pa tek onda masti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad su zdrave masti u pitanju one se cak i pojacavaju na nekim dijetama, npr. ketogena. protein je jedina gradivna materija oko toga nema potrebe diskutovati, za muskarce je minimum 2 grama dnevno na 1 kg telesne tezine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja glupost. Znaci ti tvrdis da salo nastaje samo iz zivotinjskog sala, nikako iz secera, proteina, alkohola i ostalog sto mozes da pozderes?

glavni izvor sala su zasicjene masne kiseline, tj. masti zhivotinjskog porekla. ako si vegetarijanac, vrlo teshko mozhesh da da dobijash salo i budesh debeo, jedino ako se bash ne trudish (zhderesh slatkishe i pivo, npr).

 

Jaja (belance pogotovo), meso spremano bez ulja, nemasni sir i eventualno proteini iz surutke su obavezni za svakoga ko hoce da izgleda iole razvijeno

mene nemozhesh da ubedish jer iz iskustva znam da nije ovako. ima dosta primera koji pokazuju da nisi u pravu. evo npr:

aleksandar dragac:

relaxed1.jpg

 

dushan dudash:

BodybuilderwiththepHmiracleplan.JPG

 

dzho demarko:

Joe%20DeMarco%20side%20triceps%20pose.jpg

 

 

prva dvojca su vegani, trecji je vegetarijanac, i sva trojce se bave prirodnim bodibildingom, znachi bez steroida, testosterona, hormona rasta, i bilo kakvih suplemenata (tipa glutamin).

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...