Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Skupo 9000 din za 2.3kg , bukvalno nabavljam za vise nego duplo jeftinije . Nemoj davati preko 5000 din u rpodavnicama je toliko , dovoljan ti je i 80% .

Bolje bezmasno mleko ili jogurt umesto cokoladnog .

Ne opterecuj se dekstrozom i licnim to je samo jedna mala karika , sve je to zacarani krug , ako bi hteo sve da ispostujes bankrotirao bi , tu su aminokiseline , vitamini , picke materine , dekstroza je ok jer je jeftina nemoj ocekivati cudo od nje , fazon je pravilna ishrana , na svaka 3-4 sata za ravnomernim unosom proteina , posle treninga smuckaj sa vodom , ako imas para pre spavanja smuckaj sa mlekom .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sam ja pocheo da koristim pshenichne mekinje, lakshe mi to nego da klijam zhito, ima vishe proteina a jeftino je. Izbacio sam masu stvari iz ishrane optrilike sad pochinjem da jedem samo vocje, povrcje, pshenicu, belanca i nemasno mleko i jogurt, i realno, mekinje su tu vrh. Belance dva, par kashika mekinja, vrlo malo nemasnog jogurta, i onda tu smesu stavim na tiganj i za minut dobijem proteinske pitice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vecina sa dva foruma koji se bave bodi bildingom i borilackim sportovima

moje iskustvo sa Biotechom ogranicavam samo na tecni l karnitin, koji u poredjenju sa drugima koje probah, definitivno je daleko slabiji, iako sve isto pishe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti forume , pricamo o proteinima , sigurno da ima boljih od Biotecha ali za tebe i mene nema bitne razlike , licno jedino mi je Miofusion bio bolji od Biotecha , a pio sam i Dymatize , VPX , Mutant i u ostalom pricaj sa ljudima , znam toliko njih koji su dugo u sportu i teretani pa koriste Biotech ...

Sta si ti ocekivala od Karnitina pa to je slabo , bolje da si uzela zeleni caj plus kofein , nemoj lupati gluposti , koja je firma bolja , Muscletech jer je reklamiraju Phil Heath i Cutler ?, osvesti se , Labrada i Gaspari imaju ime bivsih bildera pa su po ceni u vrhu , a gledaj cuda nemaju svoju fabriku , mislim da se Labrada puni u Biotechu .

U ostalom glupa rasprava , ne reklamiram nikog , ako neko misli da ce mu duplo skuplji protei vise pomoci samo napred ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slozio bih se sa Zen. Biotech je najlosiji od svih firmi koje sam imap prilike da probam. Secam se njihovog proteina, 2.3kg sam potrosio mnogo brze nego sto trosim od drugih proizvodjaca, slabo se mutio, a ukus je bio kao da pijem cokoladu u ulju.

 

Ne lozite se na izolate jer realno rekreativci nece primetiti razliku a dosta su skuplji od klasicnih mesavina

 

Pansport je postao nevidjeno bezobrazan sa cenama u zadnje vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisi recept , koliko cega ako moze

uzmem dva belanca, 3,4 supene kashike mekinja, 3,4 supene kashike jogurta, izmesham to u chinijici nekoj, posolim malo, i stavim na teflonski tiganj i za minut imam gotovo par mafina koji su puni proteina. realno, to za ruchak i vecheru, i krecjem da radim i na definiciji i na masi. a kilo mekinja je sto i neshto kinti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupo 9000 din za 2.3kg , bukvalno nabavljam za vise nego duplo jeftinije . Nemoj davati preko 5000 din u rpodavnicama je toliko , dovoljan ti je i 80% .

Bolje bezmasno mleko ili jogurt umesto cokoladnog .

Ne opterecuj se dekstrozom i licnim to je samo jedna mala karika , sve je to zacarani krug , ako bi hteo sve da ispostujes bankrotirao bi , tu su aminokiseline , vitamini , picke materine , dekstroza je ok jer je jeftina nemoj ocekivati cudo od nje , fazon je pravilna ishrana , na svaka 3-4 sata za ravnomernim unosom proteina , posle treninga smuckaj sa vodom , ako imas para pre spavanja smuckaj sa mlekom .

 

Hvala na odg. :) Ali, bezmasni jogurt ili mleko odmah posle treninga? Zar nije fora da se tada uzme neki brzi UH kako bi se nadoknadio potrošen glikogen iz mišića da ne bi došlo do razgradnje istog? Recimo, ja sam danas odmah posle treninga (kondicioni trening od dva i po sata, precrkoh) pojeo jednu bonžitu i pola litre čoko mleka. Znam da nije idealna kombinacija ali eto a kad sam došao kući 500 g belog mesa s barenim pečurkama.

 

E da, čuo sam nekog docu na TV-u kako priča o tome da ovi jogurti sa 0% masti nisu nikako zdravi. Ne sećam se tačno zbog čega. Znam samo da je napomenuo da jogurt mora imati određenu količinu m.m. u sebi.

 

A meni je najveći problem u ishrani to što kad sam u gradu (ili u nekoj frci) pa ogladnim i onda se odmah okrenem nekim ne-baš-najzdravijim namirnicama tipa prženi pomfrit, pica, hamburger itd. To mi onda skroz pokvari koncepciju pravilne ishrane. Posebno ako sam tog dana imao i trening...

 

Pansport je postao nevidjeno bezobrazan sa cenama u zadnje vreme.

 

A baš sam planirao kod njih da uzmem ove suplemente. Je l' znaš možda gde ima jeftinije da se nađe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se njihovog proteina, 2.3kg sam potrosio mnogo brze nego sto trosim od drugih proizvodjaca, slabo se mutio, a ukus je bio kao da pijem cokoladu u ulju.

 

Pansport je postao nevidjeno bezobrazan sa cenama u zadnje vreme.

Stvar ukusa,meni baš odgovara što je gust protein,kad sam pio vpx imao sam osećaj kao da odmah ispišam protein.Što se ukusa tiče. Biotech mi odgovara,nikad ne kupujem u pansportu moze se naci za bar 10e manje para

 

 

uzmem dva belanca, 3,4 supene kashike mekinja, 3,4 supene kashike jogurta, izmesham to u chinijici nekoj, posolim malo, i stavim na teflonski tiganj i za minut imam gotovo par mafina koji su puni proteina. realno, to za ruchak i vecheru, i krecjem da radim i na definiciji i na masi. a kilo mekinja je sto i neshto kinti.

 

 

@rogozub

Koliko ima proteina ta mekinja,ovo ostalo je malo dva belanca je 8g proteina i jogurt 2g,.a sumnjam da par kašika te mekinje ima puno proteina.Napisi nutritivne vrednosti tog obroka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE:"vecina tih proizvoda,jeftiniji preparati.,proteina, 2.3kg sam potrosio,pricamo o proteinima..."

 

Ja Ne Znam o Cemu Vi pricate jeste li probali Da se MOLITE BOGU??

Ako Se redovno polmolis mozda Ces uspeti.

Evo ja idem redom po Crkvama i molim se Bogu i

hvala Bogu da kucnem o drvo Do sada ide Dobro.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kendall

 

atp sport i amg sport u beogradu, xsport u NS

 

explode.rs iz Subotice je extra povoljan al moras da narucis za 6000 da bi dobio besplatnu isporuku. Taj lik dovlaci iz Madjarske, gde su znatno jeftiniji preparati.

 

Zar je moguce da po drugim gradovima ne postoje likovi koji rasturaju , svercuju , suplemente ? Ovde (u Subotici) ih ima pregrst

 

Opet napominjem jedini testiran(vecina tih proizvoda se uvozi na crno) je http://www.lenic.rs/...gram/protein90/ i to vam je sasvim nego dovoljno

 

Vidim da je kod nas ispitivan , interesantno deluje , 3kg 5800 din , dobra je i cena , za te pare u Pansportu se moze kupiti kolicina od 2.2 kg , ovo je cena po kojoj ja nabavljam , nekih 1800-1900 din ko kili . Dosta povoljno ...

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ima proteina ta mekinja,ovo ostalo je malo dva belanca je 8g proteina i jogurt 2g,.a sumnjam da par kašika te mekinje ima puno proteina.Napisi nutritivne vrednosti tog obroka.

sirove mekinje imaju 15ak proteina, uz belance, suvo przeno, u ovim mafinima na sto grama ima sigurno negde oko 35g proteina

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozhda slichno nekim hlebicjima, ili kao projice, samo mekshe, poshto nije u rerni masu vremena, nego minut na tiganju, samo da se malo stvrdne, da od techne smese dobijesh neshto mozhesh da uzmesh u ruku i hasash a ne da pijesh il jedesh kashikom.

 

ja napravim tu smesu od 3,4 kashike mekinja, 3,4 kashike jogurta i 2 belanca, posolim, izmesham, i stavim dve kashike na ugrejan teflon tiganj, eventualno par puta onom shpatulom ga formiram ako krene neki deo da curi, ali vecj posle desetak sekundi prestane da bude techno, obrnesh par puta, i za manje od minut napravish 3,4 pitice.

 

nish :pivopije:

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je moguce da po drugim gradovima ne postoje likovi koji rasturaju , svercuju , suplemente ? Ovde (u Subotici) ih ima pregrst

 

 

Ја сам у Београду нашла само двојицу, али су занемарљиво јефтинији у односу на радње. Протеин - максимално 10% мања цена, омега 3 неких стотинак динара... Толико бих потрошила на превоз да одем то да преузмем.

 

Ако знате некога са пристојним ценама - јављајте, људи. :(

Edited by sunessence

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...