Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kako drugacije? Mislim to je najkoncetrovanija verzija. Ima potencijalno sinergetsko dejstvo sa L karnitinom. Inace L karnitin inhibira visok unos secera (>50% dnevnih kalorija) pa mozda zato neko nije osetio da ga 'radi' a i neke osobe moraju da uzimaju vise da bi videle porast energije (preporucuje se da povecavas dozu za po 500mg dok ne osetis promenu).

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam hteo porast energije nego smanjenje procenta masti. Uzimao sam ga zajedno sa kofeinom samo.

Mada unosim puno šećera dnevno i svestan sam da nisam dovoljno korigovao ishranu za neke ekstra rezultate, al opet, očekivao sam bar nešto s obzirom da sam radio kardio više nego inače...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте, као капсуле. И то сам тачно негде имала написано, колико се узима у односу на године и пол... Грами су у питању. Између 6 и 9 грама омега-3 сам ја узимала дневно, и нешто мало мање карнитина, ал' нема шансе да се сетим тачно колико чега. Ако некога занима, потражићу те белешке, па ћу да погледам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам га узимала у сврху сагоревања масти и много је добро одрадио пос'о. Сад, имаш људе који се куну да им то подигне енергију ... ја то нисам приметила и не полажем много на то, јер сматрам да је прилив енергије врло субјективна категорија. :haha:

 

Али сам се за неких месец дана баш истопила са том комбинацијом. Наравно, уз одговарајућу исхрану.

 

Сад само да се скинем са терапије, па ћу опет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dead Man Walking: Nisam mislila secer u kontekstu mrsavljenja nego navodno kad unosis puno njega sjebavas dejstvo l-karnitina. Al i bez njega si trebao da vidno smrsas ako si radio puno kardio :confused:

@sunessence: Da nije to malo mnogo? :D S obzirom da se omega 3 obicno unosi 3x1g a l-karnitin samo gojazni krkaju 5g :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dead Man Walking: Nisam mislila secer u kontekstu mrsavljenja nego navodno kad unosis puno njega sjebavas dejstvo l-karnitina. Al i bez njega si trebao da vidno smrsas ako si radio puno kardio :confused:

 

Onda je to bio problem verovatno... Mada pitanje je da li bih se jos i ugojio da ga nisam uzimao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

. Al i bez njega si trebao da vidno smrsas ako si radio puno kardio :confused:

Pitanje da li bi trebao . Sve na kraju zavisi da li neko meso,endo,ectomorf ....znam ljude koje zderu pastete i slanine a skoro da im se vide trbusnjaci,bez ikakvog treninga .... endomorf kakav sam ja imaju tezi put , kardio svaki dan koji nista ne znaci bez brutalno ciste ishrane ,koju je tesko srediti s obzirom na sve okolnosti u koiima zivimo ... ali ok treba se truditi :)

 

Telesnu masu je laku smanjiti , mnogi grese kad kazu da su skinuli masti a u stvari sprzili i misice i deo masti a najvise izbacili vodu , izgledaju isto samo manje pod majicom , isto kao kad se neko naglo nagoji i bilduje pa misli da je dobio 5 kg misica tokom zime , obim ruke veci za 2cm a u stvari nabacio salo ....Sve je spor proces ja sam prezadovoljan ako skinem 1kg masti mesecno . Teoretski je moguce i do 4kg masti ali u praksi je jebeno ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nista odvratnije nego kad se devojka trudi da igra a nema osecaj za ritam,moze da bude kolko oce lepa,to znaci da je retard u mozak

 

Jednom davno, smuvam se ja sa jednom vrh ribom i pođemo na koncert Nevernih Beba. I sad, kako sam ja iza nje, obgrlio je oko struka, i pokušavam da igram s njom, ali koji kođ ja pokret da napravim, njeno rame me zvizne u vilicu. Ja se ispravim, da ne bi mogla da dohvati, ali tu me sačeka njena glava i udari me u nos, jagodicu, jednom i u zube. A kako bi se okrenula da me poljubi, dok "igra", iscuketamo se zubima svaki put, uz sve one njezne poglede, a najradije bih je zavardao laktom u nos, da prestane da me povrijeđuje. Pokušao sam da je ispratim u igri, tako što bih na svaki takt udarao kontru, ali cura je poliritmični guru iz nehata, jednostavno nije bilo šanse

 

Od tada mrzim Neverne Bebe.

  • Upvote 15
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kingmanowar: Mozda je on jeo neadekvatno ali iz price deluje da nije povecao unos kalorija nego da ga nije previse smanjio + je radio puno kardio. U toj situaciji je svakako trebalo da smrsa bar malo.

@Hail Metal: Ti si endomorf? :D Nisam videla nikad sliku a bila sam ubedjena da si mezo, nemam pojma sto :haha: Svaka cast na trudu onda, vecina odustane od dobrog izgleda iako nije nemoguc.

 

Mada u stvari boli te kurac, zamisli da si zena ili da si muskarac a ekto :D Tek oni ima da se useru od rada...

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kingmanowar

 

Nisam sad preterano ni krkao, uglavnom jedem normalno plus protein posle treninga, jedino sto nisam izbacio slatko. A ja nisam ni debeo nego mi je cilj bas isto ovo sto i Hailu, a to je da sprzim bar 3-4kg ciste masti, sto je opet ispalo teze nego sto sam mislio. Za mene bar izgleda nemoguce bez potpuno izmenjene ishrane, tipa da svedem slatko na minimum, izbacim hleb, grickalice bla bla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...