Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A ti niti ista uzmes,niti ista platis...da budemo realni.

 

ma dobro, mislim na ćaleta

ali i ja polako krećem da finansiram, plaćam ove sitne dnevne troškove tipa jogurt, mleko, hleb, testenine, voće, povrće itd

 

al' svejedno mislim da bi trebalo da obratiš pažnju, ne može da se meri nešto iz Matijevića i od čoveka koji gaji svinje i piletinu u svom dvorištu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

, ја се водим по овоме што Арнолд објашњава, кад осетим "памп" ја урадим још пар понављања више, и сигуран сам да сам добро урадио серију, тако је најбоље и најсигурније да си урадио како ваља ( и немој да верујеш у оне небулозе више понављања брже са мањом масом за дефиницију и спорије са већом тежином за масу, у то верују само морони, којих има подоста... )

 

3783_530460690312441_181475041_n.png

 

Pa onda bi mogao da si priustis kulen,prsutu ili piletinu da ne kupujes proteine.

Kako ti ti kažem da smaraš , sad da ti izvodim računicu i dokažem ti opet bi kenjao i ne bi prihvatio cinjenicu.

misli šta hoćeš

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobro, mislim na ćaleta

ali i ja polako krećem da finansiram, plaćam ove sitne dnevne troškove tipa jogurt, mleko, hleb, testenine, voće, povrće itd

 

al' svejedno mislim da bi trebalo da obratiš pažnju, ne može da se meri nešto iz Matijevića i od čoveka koji gaji svinje i piletinu u svom dvorištu

 

Znam Kokili,zajebavam te.I lepo od tebe sto postajes korisni clan kuce.

Pa u principu si u pravu,ali mi je neuporedivo jednostavnije otici u Maxi i kupiti meso,nego istrazivati domacinske proizvodjace.A tome mesu nista ne fali.Ako mi kada uleti ta mogucnost,iskoristicu naravno.

 

 

 

Kako ti ti kažem da smaraš , sad da ti izvodim računicu i dokažem ti opet bi kenjao i ne bi prihvatio cinjenicu.

misli šta hoćeš

 

Cinjenica je da preterujes a neces to priznati.A diskusiju si zapoceo ti,nisam ti se uopste obracao.Sem ako ti Rogozub nije dupli nalog.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve strane pre ove, jesi spominjao , jebeš ovsene i protein, a to sam ja napisao post-dva pre tebe.... i počeo sa hvalisanjem o kulenu, pršuti kajmaku litri džek denijelsa dnevno, aplauz za tebe.... na temi o teretani dosadan si,

Svako je napisao šta jede, a ti si počeo sa nekim svojim palamudenjem, upravo si ti isti kao rogozub jer namećete drugima šta da jedu šta je dobro a šta ne

U čemu preterujem ?

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam se tebi obracao,vec sam odgovarao Hefestu jer je on zapoceo tu pricu.To sto si se ti nasao prozvanim je tvoj problem.A ako sam ti toliko dosadan,sto konstantno odgovaras na postove?Sto ne ignorises?I mani se dosade i hejta,jer upravo je to sve sto ti radis na svakoj bozijoj temi.Sem na temi o teretani naravno.

  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ti si se složio sa hefestom, a odgovorio izmedju ostalog i na moj post , što nije problem naravno, ali si upravo ti započeo raspravu, naravno napisah da ne mogu da finansiram pršutu i kulen , a ti si opet počeo sa raspravom da mogu ako izbacim proteine znajući pri tome bolje moje finansije , e tu do izražaja dolazi tvoj hejt i smaranje na temi, gubiš se mnogo.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoć sam probio sve granice

dve gurmanske, palačinka, litar Koka kole, a nekoliko sati sam pojeo običnu i popio dva velika Amstela

danas je i pretposlednja rupa na kaišu daleko

 

ovo više nema smisla, kreće dijeta, prvi put u životu

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja juce jeo toliko da sam za malo otisao u hitnu. Ne znam koji mi kurac. Jedem u zadnje vreme sve vise, ali se ne gojim toliko. Samo stomak malo raste.

 

Jelovnik:

 

1. Dorucak - Sendvic od 35 cm sa jajima, krastavcima, sunkom, majonezom i kackavaljem(standard na poslu)

 

2. Rucak - Tri vesalice od vrata, 5 rolovanih cevapa, 3 raznjica, gomilcina luka i paradajz. (kevi bio rodjendan pa castila)

 

3. Dezert - Dva velika kolaca sa visnjama iz poslasticarnice

 

4. Rucak br.2 - 2 parceta svinjskog pecenja i 2 jagnjetine, ren, kupus i hleb i 2 litra koka kole.

Ujak otvorio pecenjaru i odma posle naseg rucka zove na pecenje. Nagovorili me da idem iako sam bio pun da puknem.

 

5. Dezert br.2 - 4 sam rolne (mnogo sam na njih slab i ne bi ih odbio ni da znam da cu da umrem)

 

Posle svega ovoga htedoh da umrem. Dijafragma se digla i dosla medju krajnike. Resio sam da pazim sta radim u buduce.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo se radi manje više iz istog razloga - jer biceps+leđa (tj triceps+grudi) rade iste grupe, a takođe i zato što su leđa i grudi velike grupe mišića pa nije loše posvetiti im ceo trening... dan kada se rade ruke - biceps i triceps - manje grupe mišića pa je ok da su zajedno, takođe, angažuju se u potpuno suprotnim vežbama pa mogu i naizmenično da se rade vežbe sa manjim pauzama između jer dok radiš biceps odmori se triceps i obrnuto - serija biceps, serija triceps i tako tri puta, pa onda druga vežba x3 i onda treća i to je to, jako brzo može da se odradi trening...

Ja nisam tip koji voli da mozga, ovaj plan sam nasledio od poprilicno iskusnijeg i uspesnijeg vezbaca i smatram da je vrlo solidan,kao osnova, tu i tamo ja dodam po nekad listove ili podlakticu ili levi triceps.,Na te stvari oko misicnih grupa koje se koriste zajedno u odredjenim vezbama se trudim da ne obracam mnogo paznje, i da tu paznju usmerim na vezbanje,a manje na mozganje :mhihi:

3783_530460690312441_181475041_n.png

 

 

Ne kapiram, sta je sad ovo ? Neka prozivka ? Jel ovo uopste tacno da ce misic "bolje" da naraste ako se optereti i uradis dva vrljava ponavljanja u seriji ?

Pitam zato sto sam ja do pre dva meseca biceps sedeci radio sa peticama do pump-a, sad ne mogu vise smorim se jer mi dugo treba,sad radim desetkom jedno 10-14 ponavljanja u prvoj seriji,ostale serije kolko mogu.

Ali mislim da je ova slika malo glupa i da ima vrlo malo veze smozgom.

 

Ja juce jeo toliko da sam za malo otisao u hitnu. Ne znam koji mi kurac. Jedem u zadnje vreme sve vise, ali se ne gojim toliko. Samo stomak malo raste.

 

Jelovnik:

 

1. Dorucak - Sendvic od 35 cm sa jajima, krastavcima, sunkom, majonezom i kackavaljem(standard na poslu)

 

2. Rucak - Tri vesalice od vrata, 5 rolovanih cevapa, 3 raznjica, gomilcina luka i paradajz. (kevi bio rodjendan pa castila)

 

3. Dezert - Dva velika kolaca sa visnjama iz poslasticarnice

 

4. Rucak br.2 - 2 parceta svinjskog pecenja i 2 jagnjetine, ren, kupus i hleb i 2 litra koka kole.

Ujak otvorio pecenjaru i odma posle naseg rucka zove na pecenje. Nagovorili me da idem iako sam bio pun da puknem.

 

5. Dezert br.2 - 4 sam rolne (mnogo sam na njih slab i ne bi ih odbio ni da znam da cu da umrem)

 

Posle svega ovoga htedoh da umrem. Dijafragma se digla i dosla medju krajnike. Resio sam da pazim sta radim u buduce.

 

Dodje i meni tako dan nekad da jedem (mnogo)vise nego sto treba, oci mi gladne,jbg :D

 

Ali pripazi ubuduce malo, da ne bude nedajBoze posle :mhihi: (no offense)

 

heart-attack-3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

apsolutno!

podrška za prepičku!

 

Jel to ti koristis u zadnje vreme foru sa prefiksom pre? Prvo sam mislio slucajnost, a sada vidim simptomaticno. Tu foru provalio moj komsa pre dve godine i od tada je toliko sili gde god stane da je moguce da je prosirio i na BG. Sada tamo radi kao maneken pa je i kroz gej lobi to plasirao. Prepicka, prepocrnim, preizmislim i premaneken sam i tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde jedno pitanje za iskusne,kod mashine za ledja (sto simulira zgibove)znano je da shiri ili uzhi hvat izduzhuje ili shiri ledja,e sad da li menjati i hvatove to jest uhvatiti shipki sa palcem prema sebi ili sa onim dodatkom sa palchevima na unutra?El to radi samo podlaktice dodatno ili i neke delove ledja koje ovako ne radis?Isto vazi i kod dizanja buchica za ramena bukvalno mozes na tri nacina da ih uhvatis ,da li to pogadja razlicite delove ramena ili opet podlaktice,bicepse i kurce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

sinoć sam probio sve granice

dve gurmanske, palačinka, litar Koka kole, a nekoliko sati sam pojeo običnu i popio dva velika Amstela

 

Pa dobro, imaš taj razmak od par sati, to su ti dve večere. Znam gomilu momaka koji ovako svaki dan, al' dobro, ipak svi oni igraju američki fudbal, ne može bez 110 kila :haha:

 

kod mashine za ledja (sto simulira zgibove)znano je da shiri ili uzhi hvat izduzhuje ili shiri ledja

Vežbanjem mogu da se izduže leđa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ne kapiram, sta je sad ovo ? Neka prozivka ? Jel ovo uopste tacno da ce misic "bolje" da naraste ako se optereti i uradis dva vrljava ponavljanja u seriji ?

Pitam zato sto sam ja do pre dva meseca biceps sedeci radio sa peticama do pump-a, sad ne mogu vise smorim se jer mi dugo treba,sad radim desetkom jedno 10-14 ponavljanja u prvoj seriji,ostale serije kolko mogu.

Ali mislim da je ova slika malo glupa i da ima vrlo malo veze smozgom.

Nije prozivka, u suštini mislim da je najbolje nekad raditi veća ponavljanja a nekad mala ponavljanja, obično radim u rasponu 6-12 ponavljanja, šta je svrha odraditi pump sa 5kg i 20 ponavljanja? Pump nestane nakon pola sata.
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...