Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ima blizu Vukovog spomenika, http://www.fitness-space.rs/, isao sam ja prosle godine od septembra do februara ove. Nije lose, ima manje - vise sve i nisu bile sad neke guzve. Svlacionica im ima tepih, tako da zimi ne moras da kvasis carape etc., imaju i ormarici bem li ga. Tad je bilo msm 2600 din, tj. 2200 ako si student (msm, svi kazu da jesu, kao da ce ti gledati indeks), a valjda sa kardiom 2600 sa popustom. Tako nekako, zaboravio sam.

 

Ima jos jedna teretana kod masinca, tu blizu, al tu sam teretanu samo obilazio, nije mi se svidela, a i bila je skuplja. Jos mi nije dao da obidjem jer sam dosao spolja u patikama, kao da ne gazim i ne prljam, a bilo je msm se suvo vreme. Licimur jedan.

Edited by Veliko jaje
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je verovatno ta koju sam ja spomenuo. Mada i nije toliko fensi, vidjao sam ja neke koje su u ovu fensi na kub. Na foru, nema bench ni ostale iole normalne masine, nego sve podesavas tezine na neke nivoe, valjda od 1 do 12, tako nekako, al se ne vidi koliko dizes :D Jebote. E tu ide fenseraj na kub

Edited by Veliko jaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste tu sam otisla na probni trening i nije mi se svidelo ali moja ocekivanja su bila drugacija, ne kazem da je nuzno losa :)

Oko 17h je bila klanica, milion ljudi + devojke na trakama, sto je bilo ocekivano ali toliko je los prostor da se oseca kao da nas je bilo 150. Sve su neke sobice i hodnici, nema velikih prostorija (osim jedne semi-velike gde su strunjace i gde se uglavnom valjaju neke debelguze sto misle da smrsaju dizanjem noge u vis).

Ako neko zna neku fensiju izmedju Juznog Bulevara i BKA, Slavije i Crvenog krsta nek kaze.

U Palestri sam bila na body pump, teretana im je jako mala. Jedino SC Vracar tj. ProGym ulivaju nadu, cu da odem kad me ne bude mrzelo. Razmazilo me imanje tegova u stanu.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vidjam jednu teretanu u Ruzveltovoj, TC "Zira", malo ispod Vukovog spomenika. Pogled ka groblju, gledash ljude kako sahranjuju svoje bliznje, a usput prolazi i prevoz u kome se narod kolje sa kontrolom, zbog obliznjeg punkta. Metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste tu sam otisla na probni trening i nije mi se svidelo ali moja ocekivanja su bila drugacija, ne kazem da je nuzno losa :)

Oko 17h je bila klanica, milion ljudi + devojke na trakama, sto je bilo ocekivano ali toliko je los prostor da se oseca kao da nas je bilo 150. Sve su neke sobice i hodnici, nema velikih prostorija (osim jedne semi-velike gde su strunjace i gde se uglavnom valjaju neke debelguze sto misle da smrsaju dizanjem noge u vis).

 

E to je tacno, u pocetku mi je bila ta teretana nekako "bljak", jer ima tih hodnika i coskova dosta, a nije sve nekako kvadratno. Pogotovo sto sam pre toga isao u BeoGym gde je sve nabijeno, al su svi veliki i masni i samo te mrko gledaju, sto je meni bilo sasvim kul :) Al kazem, vremenom se naviknes na ovu prvu teretanu i bude ti okej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi veliki i masni i samo te mrko gledaju

Radije bih da su masni i mrko gledaju nego da vezbaju u kanadjankama i u isecenim teksas sorcevima ali stvar ukusa :haha: Nikad mi niko nije delovao toliko prljavo.

 

@Underkuruz: Sto kod mene, ja sam smarac, ima zato teretana na NBG s mnogo dobrim ribama na body pump-u i na nekom kardio boksu, mogu da saznam ime ako nekome znaci :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vidjam jednu teretanu u Ruzveltovoj, TC "Zira", malo ispod Vukovog spomenika. Pogled ka groblju, gledash ljude kako sahranjuju svoje bliznje, a usput prolazi i prevoz u kome se narod kolje sa kontrolom, zbog obliznjeg punkta. Metal.

 

Ta je samo za one koji ostaju u hotelu :)

 

Ali bukvalno prekoputa zire, ulica skretanje desno, ne ulica u koju skrece 65ica vec ulica pre nje, ima teretana Perfect Line Gold, manja je, nema guzve, ima sve sprave na dva sprata, ok svlacionice i tusheve. Cena mesecna je cini mi se 3000 dinara ako zelis da dolazis nakon 16h, sto ja praktikujem nakon posla, mada sam ovaj mesec propustio. Sve u svemu, pristojna teretana, ok su i treneri, nema guzve, masine su relativno nove, ima 5-6 traka za trcanje i toliko onih sprava za nordijsko skijanje cini mi se, ili kako se vec zovu te masine. Na dva sprata je, sprat nize su bench, tegovi i tako to, a na nultom nivou su ostale sprave generalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vidjam jednu teretanu u Ruzveltovoj, TC "Zira", malo ispod Vukovog spomenika. Pogled ka groblju, gledash ljude kako sahranjuju svoje bliznje, a usput prolazi i prevoz u kome se narod kolje sa kontrolom, zbog obliznjeg punkta. Metal.

Ima jos bolja, ova u staklu ns spratu u kolarcevoj preko puta tomine pekare, drkaju kardio i gledaju u burek :haha: kapiram da se upropaste cim izadju iz teretane

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...