Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja sam to cudo koristio pre jedno 5,6 godina, kad sam se nesto zamastio, a sve trake u teretani bile zauzete, pa kao daj da probam. Malo mi bilo jebenije da u pocetku odrzavam ravnotezu, pa sam se drzao, al sam se znojio kao budala, pogotovo u nogama, sto mi je bilo vazno. Onda su mi kao neki prisli i bili u fazonu, nemoj da se drzis, to se ne radi tako, al zajebi, meni onako odgovaralo. Naravno, brzo sam odustao da koristim tu masinu, nekako mi je dosadno i nemam utisak da se zamaram previse, a traka je ipak keva za kardio (u zatvorenim uslovima naravno, inace trci po polju :da: ). Znam da mnoge ribe to koriste, al one rade na tom cudu i uporedo kucaju poruke i sta ti ja znam, navikle se, dok bih se ja tako slomio. Znaci prvo preispitaj sebe jesi riba il nisi. Ako jesi, onda uzmi ovo cudo :bigblue:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradim ja ponekad samo 5 minuta pre treninga da se zagrejem, brzo podigne puls. Imao sam i u teretani u podrumu taj neki od jeftinih koji je samo mehanicka sprava, i taj ništa ne valja, jako je nezgodan za korišćenje, a ovaj što koristim u teretani je onaj fensi što meri puls i šta sve ne, taj je sigurno preko iljad evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih kardio sprava koje sam probao najviše podiže puls (dobro zavisi od intenziteta svakako) bicikla nalik ovoj, bio sam par puta u nekom MMA klubu pa sam probao, bila je mnogo bolja od ovog sranja dole, samo mehanička je bila, lik doneo iz Amerike, koliko brzo okrećeš nogama, toliko brzo moraš i rukama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nisam hteo ništa da kažem, da ne ispadnem Naci. :haha:

 

Evo ga neki screenshot pomenutog. Opustio se sa godinama, pa se više nagruva za film, nego "van sezone", ali još se dobro drži. Verovatno je jedan od retkih koji su bili redovni u teretani pre ove pomame u glumačkim redovima.

 

untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misilm da je baš ta fotka iz perioda snimanja "Pain & Gain", tu je nabacio gomilu mase. Čitao sam intervju u kojem kaže da je ustajao u 02:00 da bi jeo na silu, smučila mu se hrana.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ovo je za taj film.

 

Sad baš čitam da se napucao na 100kg za ulogu. Na 173 cm visine.

Bog. Od pevača u boyband-u, preko manekena do glumca kada su svi mislili da će biti samo lepo lice (i telo), a on iz filma u film odradi sve na mestu i postaje bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna neko neku dobru teretanu, ili neki krosfit a da je negde u centru Beograda, neki Zeleni Venac, Terazije, Stari Grad, taj neki kraj?

 

Imaš Crossfit na Dorćolu blizu keja, baš kod okretnice 26ice, kod onog plavog mostića. Fini su momci, a bogumi i đevojke drooling_smiley_zps1cd461de.gif, i fini su treninzi, ne moš se silazi niz stepenice posle njih. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...