Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

dajte neki program/ uputstvo za vijacu, hocu da krenem, a nisam preskakala od svoje desete godine

uzeti u obzir moj HR 90 a da nemam pojma u kakvoj sam formi objektivno jer, iako kao vezbuckam, sedim 8 sati za kompom

Za početak naučiti da se skače na prstima i da se ne zamahuje vijača iz sve snage, jer nema potrebe, ide ona sama, samo zglob da radi. Tu ljudi najviše greše. Možda će ti na početku biti lakše polako da ideš i da praviš dva sitna odskoka u jednom preskoku (krugu), kasnije će samo doći jedan skok na jedan krug, a kasnije na 2, možda i tri kruga, to je već do brzine.

 

Koristan video za odabir dužine vijače :

 

 

A što se tiče programa, promena ritma je možda i najzanimljivija, primer :

 

 

U suštini meni sve ide osim onog ukrštanja ruku...

 

Naravno bez bermuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam zaboravila da preskacem, sad sam probala :veseli:

 

kupila sam i dva tegica od, ipak, 1,5kg, shvatila sam da mi je puno od 2 :redface:

kako su lepi <3 ljubicasti, kao i vijaca

 

Jedna od mojih vijača je takođe ljubičasta, bila jeftinija od istog modela crne boje za 100 dinara i to je presudilo :)

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kožne su više za parket, brzo se troše na betonu, ovu brzu što imam je neka tanka plastika istod koje su upletene žice, plastika se izlizala malo i zato je varničila kad sam preskakao na betonu. Klasične plastične su najmedenije, tj dugo traju na betonu, a može se i solidna brzina steći.

 

Jeste super su te prodavnice dobije čovek želju za treningom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...