Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni je Roots definitivno najbolji materijal koji su napisali. Mozda je to bila malo cudna muzika u tom trenutku ali... Morate priznati da je Max bukvalno otkrio novu vrstu muzike (ne znam kako da je nazovem, ali Max-ove rifove danas koristi mnogo bendova). A i super je kombinacija Metal + plemenski elementi... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, znas sta, ja volim eksperimentisanja, da cujem nesto novo ali ne volim kada to 'novo' postane nesto 'jako lose'... Mislim da se razumemo... Volim ja i starije albume Sepulture...

 

Inace, kupio sam pre koji dan dupli live CD 'Under A Pale Grey Sky'... To je izdao Roadrunner a radi se o poslednjem koncertu Sepulture sa Maxom. Snimljen je u Londonu 1996 a to je bio i ujedno poslednji koncert sa Roots turneje. Imate oko 30 pesama, zvuk je super a i sve pesme su hitovi (od Necromancer-a do Roots Bloody Roots-a)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da na 3 srtane o Sepulturi niko, ama bas niko, nije rekao skoro nista pozitivno za albume Against i Nation! Ko je od vas STVARNO preslusao tzv. 'novu' Sepulturu?? Kladim se da niko od vas nije lepo seo i preslusao npr. Nation bez nekih predrasuda tipa 'kad je Max otis'o Sepultura je propala"...itd i tome slicno! Neverujem da je iko od vas i preslusao Nation bez predrasuda ili ne-daj-boze procitao poneki text! Preslusajte samo pesme 'Border Wars', Uma Cura' i naravno 'Who Must Die'. Pocitajte text pesme Who must die! Text je fenomenalan. Produkcija celog albuma je fantasticna. Derrick takodje veoma dobro peva i ne vidim gde biste mu nasli zamerku, stvarno. I koje su sad to gluposti 'Derrick je satanista"itd.? To je samo jos jedna predrasuda!

I koji je to fazon sad da svi govore 'stara sep.' i 'nova sep'???? Nema nove Sepulture! Derrick je clan vec godinama, tako da samo mozete da kazete stara i SADASNJA Sepultura!

A sto se tice Soulfy-a ne mislim da su neki kvalitetan bend. Svi albumi su im slicni i sa sva 3 moze da se izdvoji samo par zanimljivih pesmica, a albumi im se prodaju samo zbog predjasnje popularnosti Maxa.

 

Nemojte pogresno da me shvatite, i ja volim 'staru' Sepulturu, ali dajte ,molim vas, preslusajte Nation BEZ predrasuda i ako neko kaze da taj album nije kvalitetan onda on jednostavno ne moze da prepozna kvalitet nekog albuma, a samim tim njegova ocena se ne moze smatrati objektibnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam preslušao ta dva albuma, niti nameravam. Sepultura mi se nimalo ne sviđa posle albuma "Arise". Mnogi se kunu u "Chaos A.D.", ali verovali ili ne ja ga ne volim. Izuzetak je jedna pesma "Biotech Is Godzilla", i možda još poneka. Ja volim 'staru Sepulturu', dakle albume "Morbid Visions", "Schizophrenia" i možda dva najbolja thrash albuma svih vremena "Beneath The Remains" i "Arise".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja nisam preslušao ta dva albuma, niti nameravam. Sepultura mi se nimalo ne sviđa posle albuma "Arise". Mnogi se kunu u "Chaos A.D.", ali verovali ili ne ja ga ne volim. Izuzetak je jedna pesma "Biotech Is Godzilla", i možda još poneka. Ja volim 'staru Sepulturu', dakle albume "Morbid Visions", "Schizophrenia" i možda dva najbolja thrash albuma svih vremena "Beneath The Remains" i "Arise".

 

Istina je da su se tokom vremena menjali,ali sto ti se ne svidja Chaos????

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sepultura je definitivno jedan od mojih najomiljenijih bendova.Istina je

da su imali dosta promena bar sto se tice muzike,i mnogi likovi reaguju razlicito na pojedine albume sto je i logicno. biggrin.gifa: Inace mislim da je i

Chaos A.D. tokodje dobar album,i da je pojavljivanjem istog Sepultura

zapocela period tribe fazona. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja nisam preslušao ta dva albuma, niti nameravam. Sepultura mi se nimalo ne sviđa posle albuma "Arise". Mnogi se kunu u "Chaos A.D.", ali verovali ili ne ja ga ne volim. Izuzetak je jedna pesma "Biotech Is Godzilla", i možda još poneka. Ja volim 'staru Sepulturu', dakle albume "Morbid Visions", "Schizophrenia" i možda dva najbolja thrash albuma svih vremena "Beneath The Remains" i "Arise".

 

 

Drago mi je da se neko konacno slaze sa mene, da su Sepultura ustvari TRASH METAL BEND, ko je ikad i samo ovals preslusao pesme Mass Hypnosis, Beneath the remains, Slaves of Pain, Araise, Troops of Doom i jednu od, po meni njihovih najboljih pesama, Lobotomy, bi morao sa mnom da se slozi.

Tacno kako je RNA objasnio, do Chaosa sve su im pesme pretezno przece, znaci ono, rostiljaju ko besni, i onda neko kaze Slayer najbrzi bend, jes kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja takodje vise volim ranije albume Sepulture.Pesme sa Beneath The Remains-a i Arais-a ce uvek biti u zizi interesovanja.Slusao sam i poslednje izdanje Sepulture,koje je ustvari poslednji live show sa Max-om u Londonu 1996 god.Malo sam se razocarao zato sto su po meni najbolju pesmu Mass Hypnosis upropastili izbacivsi prepznatljivi solo koji je krasio ovo remek delo trash zvuka. sad.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja takodje vise volim ranije albume Sepulture.Pesme sa Beneath The Remains-a i Arais-a ce uvek biti u zizi interesovanja.Slusao sam i poslednje izdanje Sepulture,koje je ustvari poslednji live show sa Max-om u Londonu 1996 god.Malo sam se razocarao zato sto su po meni najbolju pesmu Mass Hypnosis upropastili izbacivsi prepznatljivi solo koji je krasio ovo remek delo trash zvuka. sad.gifbiggrin.gif

 

 

Ima li potrebe da naglasim koliko se slazem :mrgreen::mrgreen:

 

MASS HYPNOSIS-najbolji solo na Welt-u :mrgreen::mrgreen:

 

P.S. Mnogo gotivim ove zelene smajlije :mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja takodje vise volim ranije albume Sepulture.Pesme sa Beneath The Remains-a i Arais-a ce uvek biti u zizi interesovanja.Slusao sam i poslednje izdanje Sepulture,koje je ustvari poslednji live show sa Max-om u Londonu 1996 god.Malo sam se razocarao zato sto su po meni najbolju pesmu Mass Hypnosis upropastili izbacivsi prepznatljivi solo koji je krasio ovo remek delo trash zvuka. sad.gifbiggrin.gif

 

 

Ima li potrebe da naglasim koliko se slazem :mrgreen::mrgreen:

 

MASS HYPNOSIS-najbolji solo na Welt-u :mrgreen::mrgreen:

 

P.S. Mnogo gotivim ove zelene smajlije :mrgreen::mrgreen:

 

Ma obojca pojma nemate smile.gif:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   1 member

×
×
  • Create New...