Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nisam slusao Bestial Devistation-kako vec,ali jesam \"Beneath The Remains\".Na osnovu tog albuma nije teshko zakljuciti da se radi o jednom o najgorih thrash bandova!  :da:  :da:  :da:

Ti nisi normalan! :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi! Prelsušaj to malo bolje. Produkcija jeste nešto lošija nego na "Arise", ali je sve ostalo razbijačina! Jedan od najboljih thrash albuma svih vremena.

I još jedna stvar, ne očekuješ valjda od thrash bendova da imaju savršenu produkciju? Neke je to upropastilo jer su se dali u dalje eksperimentisanje sa zvukom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno... samo gomila neartikulisanih rifova smile.gif

Bas sam sinoc slusao album "Beneath The Remains",i moram ti reci da si potpuno u krivu.To je album koji predstavlja samu esenciju thrash metala.Ako i malo volis thrash metal,onda ti se ovaj album mora dopasti.Ne znam da li si slusao i njihove albume "Schizophrenia" i "Arise".Ako nisi,onda ih odmah nabavljaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ... ja obozavam Arise i to mi je omiljen posle Chaos A.D.

Kakva je samo pesma Desperate Cry - da se najezish

A ni Beneath the Remains (album) ne zaostaje ... isto tako dobra je Sarcastic Existence i naravno title song

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno,i "Chaos A.D."je dobar album,mada sam vec po njemu osjetio da ce bend krenuti nekim novim-pogresnim pravcem,sto je i potvrdjeno izlaskom albuma "Roots".Dakle,za sve koji ne znaju,ako hocete da cujete pravu SEPULTURA-u,onda slusajte njihove albume koje su snimili zakljucno sa "Arise".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ko oce da cuje pravu Seppy treba da cuje prvo Arise pa Beneath pa Chaos. pa posle od Morbid visions pa do kraja.

Roots je stvarno veoma usran album (na zalost to mi je bio prvi album Sepulture koji sam cuo) sem pesama Roots bloody roots i Rattamahata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, provalio sam da gotovo svim metalcima, koji su voleli Sepulturu do Chaos A.D., da im se sa RooTs-a svidja samo Roots Bloody Roots, Rattamahata i mozda ponekome Straithate......kakva slucajnost 8O :roll:

 

Ja sam ipak u fazonu gde mi se najvise svidja taj isti Roots, ali i albumi kao BTR, Arise su mi odlicni...

 

I da, nedavno sam cuo LIVE verziju Necromansera i oladio sam se kad sam je preslusao 8) 8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda ima pola dobrih pesama sa ROOTSA...SPIT,ATTITUDE,ROOTS...Ma nekako je pravljen sa dobrom energijom...Super su i instrumental ITSARI,i ona pesma sa indijancima je sjajna....

Jedino je distorzija malo ....bezveze...a i ima nekih losih pesama ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...