Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
sepultura nikada nece biti ono sto je bila...sem ako se ne vrati Max Cavalera.....
pa da to je taj chovek koji ima neki chudan uvrnuti fetish ka cavaleri.....al smatram da je upravu. al max se ne vratja u sepulturu so get over it !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nema to veze sto se on vratio u Maiden,ovo su stvari licne prirode.Mozda ne znas ali Max i Igor se nisu videli vec 4 godine niti zele da se vide,a Max prilikom svakog intervijua na njegovom pocetku zamoli da nepostavljaju pitanja o SEPULTURI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene odlazak Maxa iz Sepulture nije nista strashno. Jos su sa njim poceli da rade ovaj NU, i Max bi to nastavio da radi u Sepulturi ili van nje ... ono sto je izgubila Sepultura dobio je Soulfly ... nismo zakinuti ni za sta dobro cini mi se od kad je Max poceo da forsira neke tikve i gusle... Meni je zao sto on vise ne svira ono sto je svirao na Beneath the Remains ... :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sto se on vratio u Maiden,ovo su stvari licne prirode.Mozda ne znas ali Max i Igor se nisu videli vec 4 godine niti zele da se vide,a Max prilikom svakog intervijua na njegovom pocetku zamoli da  nepostavljaju pitanja o SEPULTURI.

 

znam za to.....takav je zivot......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste mi nije zao za Sepulturu,a \"Beneath The Remains\"nikada nisam specijalno gotivio,oduvek su oni za mene bili gomila neartikulisanih rifova,pa sad svidelo se to nekom ili ne ohmy.gif

Kad dodjes u BGD javi se da sednemo i preslusamo "Beneath the Remains" i da mi objasnis sta je tu neartikulisano smile.gif Nije bas kao Iron Maiden, ali to je death thrash album, sa mnogo solaza, promena ritmova, brzine, usporavanja ... svega sto jedan album tog pravca treba da ima, za razliku od kasnijih gde se tezi ka minimalizmu, dubokom jednolicnom zvuku gitare ... naravno to je moj ukus ... miris bolje da ne znate smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa slucajno sam pocinjao da slusam metal u vreme kad je Beneath The Remains izasao i to mi je prvi najomiljeniji album ... mozda su to malo i emocije u pitanju, ali preslusao sam mnoooooooooogggggggggoooooooo metal albuma od tad i mislim da imam prilicno zdrav stav prema svemu sto cujem biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...