Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Evo ja ovom prilikom povlachim ono shto sam pre tvrdio,da su gomila neartikulisanih rifova bla bla. Jedno je sigurno-oni su fenomenalna ritam sekcija. Ali brate potrebno ja vreme dok se uho privikne na tu tvrdu svirku. Arise je stvarno zakon album,to tek sada vidim. :|

____________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Recite sta hocete ali Sepultura bez Maxa nije nikako ista. Stariji albumi su mi jos uvek u secanju i tu nema sta lose da kazem.

Derik se istinski trudi ali ... nije to To. Moze to nekako da prodje ali ... Soulfly je nekako nastavak svega. Enjoy !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ljudi,sepulturu nije zeznula glorija....duga je to prica.........

generalno gledano,max je sve vise pravio pesama...

I tako ... Oko 90 % roots... A kad su ostala trojica dala otkaz gloriji,koja je posle smrti svog sina...se vratila na posao...

To je valjda presudilo...

Morate da budete informisani smile.gif

A sve se vrtelo oko glorije (managera) i Max-a...pohlepa ,sto rece max...

Ma Soulfly...sepultura bez max-a...

Ne...nikako(citat Ruske jakic) :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto ne znam sta je gore-Sepultura ili Soulfly.Oba benda su otisla u neko dosadno eksperimentisanje,i licno mislim da vise nema nista od njih.

Inace,da li neko voli Morbid Visions i Bestial Devastation?Cisto ZLO!

Najbolji Sepulturini albumi,uticali podjednako na Black i Death Metal,samo nekoliko(cak ni tol'ko) albuma u metalu mogu da im pariraju po kolicini tame i iskonskog zla(mozda DarkThrone?),inace i Beneath the Remains je ZAKON!

Share this post


Link to post
Share on other sites

diamond73, prvo se bolje informishi pa onda pishi bilo kakve stvari o tome ko je rasturio Seputura-u...

 

A, Glorija, koji je ona samo politicar? Sve je to ona namestila, a od Max-a je napravila pravu sirotinja. Neznam shta je ustvari on pronashao u tu i fizichki ruzhnu osobu!? Hehee, poshto vidim da si fan Soulfly-ja, reci mi ko je rasturio Soulfly?

 

Ustvari i shta ocekujesh od zhenama koje i nemaju kapacitet za thrash metal a kamoli kad udju u menadjerske vode i josh upravljaju thrash bend. A, shta je josh sranja uradila Sheron Ozbourn, kad smo vec kod zhenama, heheee...

 

p.s. Inache, ako ne znate Sepultura je pukla josh na Chaos A.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sepultura je do arise bila i slazem se da je sa chaos ad pocelo neko eksperimentisanje.sta ce nekom thrash metalcu kaiowas ili jasco ili neka takva stranja.....sepultura je do arise valjala i to mi je najbolji njihov album ali sta sada rade,samo zajebaju stvar i oni i soulfly......nema vise od njih nista.....nikad nece biti kao sto su bili

tuzno ali istinito...ha ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej blackflash-u...sve sto sam rekao je max izgovorio u svojim intervjuima..

Pa reci da je jedan bend propao zbog jedne zene..to su smesne price...

 

Dugogodisnja netrpeljivost...recimo max-u nisu dozvoljavali da svira pesme od nailbomb-a na koncertima sepulture....

 

i tako..i tako..

 

Sto bi kisser rekao...na Ariseu je poslednji slucaj da je kisser pravio pesme..

Na Chaos.a.d.,vec manje..tako da se sve vrtelo oko max-a i managera Glorije....

 

pa mic po mic..Roots...3 protiv jednog sto rece max...nije moglo da opstane...

 

Pa glorija moze biti samo okidac...jel je max stao uz nju kad su je otpustili...

tako bar on kaze..A kisser i kompanija nisu to demantovali....

 

A Soufly i dalje postoji..nema sta da se prica o tome..kakav raspad ???!?!?

Soulfy je pojam za ovu sepulturu sa onim crnjom..

Pa neke pesme su bruka za njih ("reza" sa Agaist...)zesca brukaaa...

I znas zasto se taj album tako zove ?

4 protiv max-a(kisserov intervju)

 

ma onaj crnac je smesan,a i muzika...isto

 

vidi se ko je pravio pesme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, svako vrti svoju politiku. Pogledaj malo shta Igor i ostali pricaju o tome...

 

A, to shto nisu dozvoljavali Max-u da svira pesme Nailbomb-a u Sepultura-u... Shta ce se desiti kad bi Bruce svirao sa Iron Maiden pesme sa njegove solo karijere ili pa Psychoparadox da na svojim koncertiam svira pesme Alogia-e???

A, gde je tu i Alex Newpart? Kako ce Max svirati pesme zajednichkog projekta kad Alex ne svira u Sepultura-u? Igor je takodje odradio svoji deo u Nailbomb, pa je odbio da bilo shta od Nailbomb-a sviraju shto je sasvim korektno!! Ipak, bend je bend, a projekt, projekt!! Soulfly je druga stvar. Oni svire i ljigave Nirvana-e samo za da Max zadovolji Gloriju, heheeee...

 

Glorija je odlichno izrezhirala tu pretstavu. Dana Wells je ushao u pricu kao kec na desetku. Pa slede probleme sa menadjerkog tima. Neznam dali znash, ali ostali chlanovi Sepultura-e su u to vreme predlozhili Max-u da njegova zhena bude menadjer samo za njega, a da ostali imaju posebnog menadjera!!! Shto Max nije hteo i izashao iz bend. Pa chak sama Glorija je od njega napravila vernika bre!! Znash li shta to znachi??? Smrt Dana Wells-a nije uopshte uticao na to koliko shto je uticala sama Glorija. Seti se samo da je Max josh od svoje 10 god. ostao bez svog oca.

 

Soulfly danas... Glorija je pre neko vreme izbacila basistu Marcelo D. Rapp, shto nisu mogil da podnesu ostala dvojica u bend. I onda je Max odluchio da produzhi Soulfly sam u potrazi po 3 (+) novim chlanova...

 

In Memoriam

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je tema o sepulturi...

Znaci nailbomb sam pomenuo uzgredno...

I verujem svemu sto je max rekao..slaze se sa kisserovim recima...

A soulfly postoji,zeleli to neki ili ne...

 

Da se vratimo na temu ... glupo je da neko pominje bestial devastations...i morbid visions kao "albume".... pa max je priznao da su morbid visions snimali za 7 dana u studiju(a bestial za 2 dana) i da nije ni shtimao gitaru laugh.gif

kaze da je bio uzbudjen zbog sviranja u studiju..

A "scizoprenia" ima malo boljih pesama...sto bi rekao kisser,u prvoj pesmi,"inspiracija" za riff je posluzila jedna od pesmi "slayer"-a..Lepo priznao covek.

A i zvuci poznato riff..

Btw,jel cuo neko da jedan band ima 2 managera ?

zvuci dosta hypoteticki :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...