Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:haha:

 

Ja gledam ovoga Dekapitatora s kakvom samouverenošću priča šta je ko radio, kao da je sedeo s njima '91. u studiju a ne gurao tutu da upali (®™ by BLAGOJE)...

 

A gledajući kojim se bendovima oduševljava, i generalno još nekih primera (metal) muzičara koje znam, izgleda da ili imaš vremena da sviraš, ili da slušaš muziku, teško čovek postigne i jedno i drugo :D

Još kad na to dodaš ubeđenje da si pokupio svu mudrost ovog sveta, nastaje koktel poguban za napredak. :P

 

Nije mogao ni da gura tutu, rodio se 4 godine kasnije. :-D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Ja gledam ovoga Dekapitatora s kakvom samouverenošću priča šta je ko radio, kao da je sedeo s njima '91. u studiju a ne gurao tutu da upali (®™ by BLAGOJE)...

 

A gledajući kojim se bendovima oduševljava, i generalno još nekih primera (metal) muzičara koje znam, izgleda da ili imaš vremena da sviraš, ili da slušaš muziku, teško čovek postigne i jedno i drugo :D

Još kad na to dodaš ubeđenje da si pokupio svu mudrost ovog sveta, nastaje koktel poguban za napredak. :P

 

Dekapitator ima usi i pazljivo slusa, a i o tome diskutuje sa ljudima koji se zapravo razumeju u to. Dekapitator se bavi muzikom jako dugo i zna nesto o tome, za razliku od mase drugih ljudi koji su zaslepljeni medijskom famom i pojavom batice koji sa svojom zenom prodaje muda za bubrege vrlo uspesno. Ja imam vremena i da sviram i da slusam. Sto se tice mog napredovanja, garant sam uznapredovao mnogo vise od onih koji i dalje misle da je govno pita i kojima je nostalgija posisala i poslednju gangliju :da:

  • Upvote 1
  • Downvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nastavljaš u istom maniru :D

 

To jes' istina, jesam prvi počeo o tebi, ukazivao sam na aroganciju, pametnom i nezaslepljenom ogromnim egom bi bilo dovoljno da skapira da si zbog toga dobio one dark side poenčiće gore, a ne zato što mi svi smatramo da je Max vrstan gitarista, pa se ljutimo što ga kudiš.

 

Što se samog Maxa tiče, kao neko ko je pre velikog punoletstva pronikao u sve tajne muzike (ili barem više od svih nas ovde), sigurno znaš da je i tehničko i kompozitorsko umeće dinamičan proces, a ne konstanta, i da ni Max ni Andreas nisu jednako dobri u '89, 2000, ili 2015. godini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misljenja sam da Sepultura moze samo i jedino kvalitetno(al' istinski) da funkcionise sa Kisserom i Kavalerama zajedno.

Sepultura bez Kavalera=kurton

Kavalere bez Sepulture=kurton

Kurton bez Sepulture=...

 

Nek se lepo vrate Kavalere i neka ostane Green i mir.

Edited by sinkler666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iza oba stoji Kisser :D

 

Da, naravno da je Kisser pravio oba albuma i bio najodgovorniji za materijal, ali jbg mislim da su i drugi članovi bili angažovani oko pravljenja albuma.

 

Po tebi, ispada kao da mu je Max tada kuvao kafu, Igor išo' po burek, a Paolo mu drkao qrac, dok je on ginuo u studiju praveći albume!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, naravno da je Kisser pravio oba albuma i bio najodgovorniji za materijal, ali jbg mislim da su i drugi članovi bili angažovani oko pravljenja albuma.

 

Po tebi, ispada kao da mu je Max tada kuvao kafu, Igor išo' po burek, a Paolo mu drkao qrac, dok je on ginuo u studiju praveći albume!

 

Ne kazem da nisu radili nista, nego tvrdim samo da sve to ne bi bilo tako kako jeste da nije njega. Da se on nije nasao tu, uvek bi bili neki osrednji underground bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...