Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Evo, pa procenite :)

http://www.youtube.com/watch?v=5wWHuObtJ3o

 

Meni je Alethea dobra, ali Vandals Nest mi je nekako stvar za uzivo...

Parasites mi je među omiljenim sa novog albuma.

Nadam se da će Iceberg Dance doći na red za sviranje naživo.

Edited by Bernard Panasonik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas bas dobar album.Svi oni elementi koji su me ranije nervirali su na Machine Messiah nestali ili su svedeni na minimum, a sve sto mi je ranije nedostajalo sad je zastupljeno u debeloj meri .Koliko mi ne lezi Green i njegovo pevanje, na ovom albumu mi prvi put ne smeta!. Muzicki (instrumentalno) ovo je strasno dobro. Potpuno novo lice benda. Konacno direktnije, konacno konkretno, konacno prave konstrukcije pesama, rifovi koji odaljuju... thrash, heavy.. progresija: Iceberg Dances, Sworn Oath, Alethea, Silent Violence, Vandals Nest... Vrlo ambiciozan album!

 

Podosta se slažem sa ovim opisom.

 

Ima još nekog sirovinskog pristupa koji mi je albume iz zadnjih 10ak godina albume držao na granici između zanimljivo i sirovinski iritantno, a sada su kroz razne dodatne elemente uspeli da naprave takvu kombinaciju da mi ovo lega nerealno dobro. Čak mi ni Crnja ne smeta :] Od svih albuma u poslednjih 12ak meseci od thrash bendova 80ih, a ima ih dosta (Kreator, Okill, Testament, Death Angel, Flotsam....), ovaj mi je lagano najbolji, uz doduše neku blisku borbu sa zadnjim Megadethom. Samo, Megadeth uvek dobija minus poen jer ima Dejva, tako da... :haha:

 

I da, još jedna glas za Vandals Nest, najbolja Slayer pesma u zadnjih 15 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mogu da kažem da mi se konačno posle 20 i kusur godina svideo Sepultura album. Jesu se vratili nekom dobrom komponovanju, dosta muzički široko, ima jakih hitova... ali me na duže staze ne drži jbg. Što se tiće spomenute konkurencije, Kreator daleko ispred svih navedenih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I da, još jedna glas za Vandals Nest, najbolja Slayer pesma u zadnjih 15 godina.

 

Ih sad najbolja..

 

 

 

Inače, zanimljiv album, Sworn Oath baš dobra pesma, ima još par ok pesmica, nije totalni krš, bolji od krzatora novog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Bogami jako dobar album. Rifovi teku u izobilju i što je najbitnije pesme imaju dobar flow i nema gušenjal, baš muško čukanje. Kada uporedim karijeru Maxa/Soulfly/Cavalera Conspiracy, Sepultura na kraju ispada pravi pobednik, imaju više kvalitetnijih albuma naspram gore pomenutog, a i bolje stare sa muzikom. Gospoda. :pivopije:

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...