Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jedina pesma na ta dva albuma koja je ostala pomalo zabacena je Hungry sa Beneath, ona mi je nekako kao da je tu da popuni broj, mada je daleko od loseg broja.  Meni, recimo, ni Schizophrenia nema losu pesmu ili stvar koja je tu da krpi minutazu. Na Chaos A.D. mi je najslabija stvar Clenched Fist, na Roots Straight hate, najvise zbog Max-ovog preglumljavanja u pevanju. Ove dve gore i Subtraction i Meaningless Movements je Sepultura posteno izsvirala na Kairos turneji. Što bi rekao jedan poznati ovdašnji HM fanzinaš, Meaningless i Altered State su zapravo vrhunac ove faze benda, sa svojim spajanjem, naizgled nespojivih delova koji izranjaju jedni iz drugih.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha fileri, ali dobro ipak kaže da su oba odlična, i da je izuzetno ponosan na te albume.. Slažem se sa tobom u vezi Hungera, a ako bih ipak morao da žrtvujem neku sa Arajza to bi bila recimo Infected Voice, daleko od toga da je bezveze, ali mi deluje kao malo lošija varijanta naslovne sa tog albuma..

Što se Chaosa tiče Manifest mi malo slabija (dosadnija) od ostatka materijala. Chlenched Fist meni baš dobra stvar, ali sam čuo još od par ljudi da im je upravo ona medju lošijim sa ovog, takodje, fenomenalnog i vrv najkreativnijeg (iliti najraznovrsnijeg) njihovog albuma. Sa Rootsa mi takodje Straighthate (i Spit) medju slabijim stvarima, dok je Ratamahatta meni ubedljivo najgora njihova stvar, barem u Max eri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 3/11/2019 at 6:02 PM, HUMAN said:

Haha fileri, ali dobro ipak kaže da su oba odlična, i da je izuzetno ponosan na te albume.. Slažem se sa tobom u vezi Hungera, a ako bih ipak morao da žrtvujem neku sa Arajza to bi bila recimo Infected Voice, daleko od toga da je bezveze, ali mi deluje kao malo lošija varijanta naslovne sa tog albuma..

Što se Chaosa tiče Manifest mi malo slabija (dosadnija) od ostatka materijala. Chlenched Fist meni baš dobra stvar, ali sam čuo još od par ljudi da im je upravo ona medju lošijim sa ovog, takodje, fenomenalnog i vrv najkreativnijeg (iliti najraznovrsnijeg) njihovog albuma. Sa Rootsa mi takodje Straighthate (i Spit) medju slabijim stvarima, dok je Ratamahatta meni ubedljivo najgora njihova stvar, barem u Max eri.

Chaos nema loše momente, pa ni te dvije. Meni omiljeni od njih i u top 3 metal albuma ikad.

P.S. sad slušam i gledam ovaj Beneath the Arise uživo iz Minska, ne vidim problem, sem što Maksa glas pomalo izdaje kako koncert odmiče. U svakom slučaju hiljadu puta zanimljivije od tamo nekog crnca.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...