Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 months later...

Max sa svojim odlaskom iz grupe je odneo i kvalitet sa sobom....Puno ljudi kaze što i ja mislim.. od jednog odličnog benda smo dobili dva loša.

O Soulfly neću puno jer ne slušam baš dovoljno da bi tu napisao neki komentar o njima,Oni su sada u drugim vodama.Sepultura danas sa pevačem D.Greeen je solidan bend ne govoreći da su skroz loši ,Neznam što ali posle Against albuma nisam ništa nabavljao od njih.. dobro zvuči i tu su ,Preziveli su skoro raspad jednog odličnog benda i počeli dalje sa novim putem.

Koliko je Sepultura bio dobar to svako zna ko je slušao Chaos A.D album i prethodne ...Već kod Roots je nešto drugačije ali interesantan album.

Mnogo dobro ima da se napiše o njima šteta što samo moramo spominjati prošlost....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma SEPULTURA rastura na cisto! icon_da.gif

Ne znam za Vas ali meni je najbolja ona pjesma: '' Inner Self ''

Ubija meeee ! icon_smile.gif

 

...Walking these dirty streets

With hate in my mind

Feeling the scorn of the world

I won't follow your rules

Nonconformity in my inner self

Only I guide my inner self...

 

icon_rockdevil.gif

Edited by Hellenoranotos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заборавио си део пре рефрена:

Hate and lies, provocations arise

 

Мени је, кратко и јасно, најбоља њихова песма 'Infected Voice', задња на "Arise" албуму.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

2002 e su izdali dupli koncertni album UNDER A PALE GREY SKY sa ROOTS turneje snimljen na Brixton Academy LONDON 16.Decembra 1996e...Sviđaju mi se obrade kao što su Orgasmatron od Motorhead ili od Discharge..We gotta know čisti Hard core.. pa Biotech is godzilla od Dead Kennedys.I još obrada Policia od nekog Brazilskog HC grupe ja mislim da su RATOS DE PORAO.

 

 

Sa WORLD CHAOS turneje ima najviše botlega...Jedan od tih .Amsterdam 93 nazvan Strait from Jungle dobar je snimak...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dosta demo verzije i na BLOOD ROOTED albumu i live snimaka i obrada od CELTIC FROST ;Procreation of the wicked..

Od Black sabbath .Symptom of the universe..Mnogo dobro zvuči ili Drug Me od Dead Kennedys ...

I demo snimaka što je baš bilo nepotrebno na tom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je kompilacija singlova.

 

dakle i demo snimci.Ne vidim razloga zasto se oni ne bi tamo nasli.

Demo snimci i singlovi zguzvano na jednom CD u šta ti to govori?

.....Mislim da je izdato da se smanji biznis sa piraterijom i da oni pokupe pare.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nikad mi se nije svidjo Maxov vokal ali Arise je stvarno superichka...definitivno jedan od onih albuma dje su sve pjesme odlichne...

Posle A.D.-a je sve otislo u ku..c

I nesto negativno me podsjeti na njihovie koncerte,ochekivao sam da Igor rasturi bubnjeve kao na plochi ali jednostavno on to NE MOZE,ni na drugom koncertu koji sam gledao nije mogao da odsvira sa onom preciznoscu kao studijsku verziju, bio je strasno los tako da sam uvjeren da je u studiju pomogao neki "rentakar" bubnjar...odkako je Max otisao nism ih gledao a i ne bih

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nesto negativno me podsjeti na njihovie koncerte,ochekivao sam da Igor rasturi bubnjeve kao na plochi ali jednostavno on to NE MOZE,ni na drugom koncertu koji sam gledao nije mogao da odsvira sa onom preciznoscu kao studijsku verziju, bio je strasno los tako da sam uvjeren da je u studiju pomogao neki "rentakar" bubnjar...odkako je Max otisao nism ih gledao a i ne bih

 

Trebalo bi da vidish neki koncert sa arise turneje (tj. Under siege). Tu su bili bash uvezbani, Igor je lupao bez greshke. Samo, izgleda da su posle te turneje prestali da vezbaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Under Siege sam pregledao dosta puta ...Ja mislim da je to bio period kada su oni bili u najboljoj formi...Arise je stvarno dobar album.

 

ja sam ih uspeo videti uzivo samo jednom.. ali su oduvali sve tada ,Zvuk je bio ok i sve..A par dana pre tog koncerta sam kupio Chaos A.D album koji je tek izašao i normalno piraterija je radila punom parom ..one Poljske kasete.J..Ga bila je ona najveća inflacija pa smo bili zadovoljni i sa tim tada.

 

Za vreme tog koncerta moj jedan stari drug tada je bio oko 36 godina koji je bio sa nama u toj guzvi i haosu ..kako je on skakao,gurao se i galamio ispali su mu socijalke..

I posle koncerta svetla u sali su se upalila ostali smo skoro zadnji i trazili mu zube al nismo našli...Ja više nisam mogao da stojim na nogama od smeha.

A tek humora kad je stigao kući bez zuba....Svi su mu govorili da bog da da si i glavu ostavio tamo budalo.

Drugi dan je zvao kuma u Nemačkoj da mu pošalje opet novaca jer je zube ostavio u Mađarskoj.Al ja već sam onad plakao od smeha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Under Siege je keva jel ima neko bootleg celog tog koncerta?

Sta kazete da snimimo opet Schizophrenia album pesme su do jaja samo je kolje produkcija i donekle maxov tadasnji glas evo Krchulj ce otpeva. icon_wink.gif

e samo to josh nismo radili. josh ni ono nashe nismo zavrshili a ti bi da snimash ponovo i ...justice i sad schizophreniu, verovatno i killing is my buisnesi sve ostale dobre albume sa loshom produkcijom... wallbash.gifevotigana.gif

 

moze posle ispitnog roka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nikad mi se nije svidjo Maxov vokal ali Arise je stvarno superichka...definitivno jedan od onih albuma dje su sve pjesme odlichne...

Posle A.D.-a je sve otislo u ku..c

I nesto negativno me podsjeti na njihovie koncerte,ochekivao sam da Igor rasturi bubnjeve kao na plochi ali jednostavno on to NE MOZE,ni na drugom koncertu koji sam gledao nije mogao da odsvira sa onom preciznoscu kao studijsku verziju, bio je strasno los tako da sam uvjeren da je u studiju pomogao neki "rentakar" bubnjar...odkako je Max otisao nism ih gledao a i ne bih

Не знам, доцо, ја се не бих сложио са тобом. Мени је лично "Under Siege" један о днајбољих концерата које сам видео у животу, наравно мислим на касету. Да ли је било студијских преправки не знам, мада ми не личи. Игор је ту лупао као нездрав.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečaci, treba mi mala pomoć: Imam od Sepulture neki koncert koji držim kao "Live in USA" i koji se sastoji od sledećih pesama:

 

01 Sepultura - Territory.mp3

02 Sepultura - Troops Of Doom.mp3

03 Sepultura - Slave New York.mp3

04 Sepultura - In The Name Of God.mp3

05 Sepultura - Altered State.mp3

06 Sepultura - We Who Are Not As Others.mp3

07 Sepultura - Propaganda.mp3

08 Sepultura - Nomad.mp3

09 Sepultura - Beneath The Remains.mp3

10 Sepultura - Escape To The Void.mp3

11 Sepultura - Anti Cop.mp3

12 Sepultura - Clenched Fist.mp3

13 Sepultura - Biotech Is Godzilla.mp3

14 Sepultura - Dead Embryonic Cells.mp3

15 Sepultura - Crucificados Pelo Sistema.mp3

16 Sepultura - Arise.mp3

17 Sepultura - Policia.mp3

 

Da li neko pouzdano zna iz koje godine je ovaj koncert i, ako ima ime, kako se zove?

 

Hvala icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam taj koncert ..ali po set listi mogu da kazem da je to sa World Chaos turneje 1993-1994..Malo je čudno jer su na toj turneji otvarali koncert sa Refuse-resist.

Ali mozda su promenili set listu pošto je u pitanju američka turneja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...