Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Demo snimci i singlovi zguzvano na jednom CD u šta ti to govori?

.....Mislim da je izdato da se smanji biznis sa piraterijom i da oni pokupe pare.

max se ogradio od toga,ako nisi znao.Za njega je sepultura bila underground uvek,i on je protiv tog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што рекао доца, те ствари јесу смишљене да се узму паре, али понекад те компилације нису лоше ако је у питању материјал са ретких синглова, ретки снимци и сличне ствари, мада лично не поседујем то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

max se ogradio od toga,ako nisi znao.Za njega je sepultura bila underground uvek,i on je protiv tog albuma.

Ne bih rekao da je Sepultura bio baš Underground ,Naročito posle ARISE albuma....Jedan underground band ne pravi koncerte po stadionima i ogromnim sportskim halama.Ja mislim da su bili dovoljno popularni i bili su u centru medije,U koliko primeraka je prodat Arise ili Chaos A.D???...Moze Max da kaze šta hoće ali on je sada u jednoj komercijalnoj grupi Soulfly.

Nema tu ništa loše on dobro zna šta radi ali ne volim ko govori sa takvim statusom da su underground...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao da je Sepultura bio baš  Underground ,Naročito posle ARISE albuma....Jedan underground band ne pravi koncerte po stadionima i ogromnim sportskim halama.Ja mislim da su bili dovoljno popularni i bili su u centru medije,U koliko primeraka je prodat Arise ili Chaos A.D???...Moze Max da kaze šta hoće ali on je sada u jednoj komercijalnoj grupi Soulfly.

Nema tu ništa loše on dobro zna šta radi ali ne volim ko govori sa takvim statusom da su underground...

hocu da kazem da su uvek pravili albume za svoju dusu.Znaci da su dovoljan underground.

 

Nikada nije bilo pritiska od medija niti izdavacke kuce da menjaju tekstove,da sviraju drugaciju muziku...

 

mislim,underground,u smislu da su bili svoji.

 

pogledaj samo roots.Tu su menjali muziku,svirali sa plemenom iz brazila...

 

za mene je to troo underground...

Edited by diamond73

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vreme tog koncerta moj jedan stari drug tada je bio oko 36 godina koji je bio sa nama u toj guzvi i haosu ..kako je on skakao,gurao se i galamio ispali su mu socijalke..

I posle koncerta svetla u sali su se upalila ostali smo skoro zadnji i trazili mu zube al nismo našli...Ja više nisam mogao da stojim na nogama od smeha.

A tek humora kad je stigao kući bez zuba....Svi su mu govorili da bog da da si i glavu ostavio tamo budalo.

Drugi dan je zvao kuma u Nemačkoj da mu pošalje opet novaca jer je zube ostavio u Mađarskoj.Al ja već sam onad plakao od smeha.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

OVO JE LEGENDARNO

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Smijacu se mjesec dana...

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pravi Heavy Metal... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Live Usa ti je snimak iz Milana novembar 93 samo nije ceo fali Intro/Refuse/Resist. postoji citav niz bootlega sa snimkom tog koncerta pod raznoraznim imenima, dobar Soundboard snimak takvi se tesko nalaze.

u pravu si,snimak je odlican...mada je bootleg snimak iz 96 jos bolji...

 

ko oficijelni...

 

 

a roots je takav kakav jeste jer sepultura nikad nije isla za trendovima...

 

cak su na svojim diskovima priznali,da ima je arise poslednji metal album... Svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma roots je odlichan album, samo treba da zaboravish da je to isti bend koji je napravio arise, beneath itd. Mada se ni meni nije svideo kada sam ga prvi put slushao, ali vremenom sam ga zavoleo, ima gomila sitnih detalja zbog kojih se odushevljavam svaki put kada slusham ovaj album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Live Usa ti je snimak iz Milana novembar 93 samo nije ceo fali Intro/Refuse/Resist. postoji citav niz bootlega sa snimkom tog koncerta pod raznoraznim imenima, dobar Soundboard snimak takvi se tesko nalaze.

Sad sam provalio da na pocetku Teritorija kaze nesto kao "Yo Milan!"

 

Ali opet, zasto se druga pesma zove "Slave New York" ?!? icon_confused.gif

 

EDIT: Evo, nasao sam na zvanicnom sajtu u Bootleg sekciji, postoji na dva mesta, kao "Live & Alive" (1993) i "Live USA" (1994), ali na oba mesta pise da je snimljen 16. 11. 1993. u Milanu... to je to, hvala.

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

pojavljuje se i kao escape to the void - live in belgium, mada ni na jednom nisam nasao kompletan koncert kako treba svakom fali po nesto.

Sto je slave new york pa kad je neki nepismeni gusarski retard izdao ilegalno taj snimak.

Jos uvek cuvam bugarski ride the lightning na kome pise The Call Of Ktuku, Ride The Lighting, For Whom The Bells Tool itd. icon_smile.gif

Nego jel ima neko Barcelonu 91 kompletan soundboard snimak? ili onaj iz Marquee-a 90? Eindhoeven 91? pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej a sta kazete da organizujemo jednu razmenu bootlegova ne mora samo sepultura, pretpostavljam uglavnom thrasheraj s obzirom da smo na thrash diskusiji, recimo da svako kaze sta ima interesantno al daj da se ogranicimo samo na Soundboard-ove s obzirom da je njih manje, mnogo su kvalitetniji i mogu cak i da se slusaju icon_smile.gif . A?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej a sta kazete da organizujemo jednu razmenu bootlegova ne mora samo sepultura, pretpostavljam uglavnom thrasheraj s obzirom da smo na thrash diskusiji, recimo da svako kaze sta ima interesantno al daj da se ogranicimo samo na Soundboard-ove s obzirom da je njih manje, mnogo su kvalitetniji i mogu cak i da se slusaju icon_smile.gif . A?

dogovoricemo se. Sto se mene tice nemam puno bootlegova,ali ako je neko covek,a ne p*******

 

dao bi neki bootleg i za dz.Samo je svet pun leekova biggrin.gif

 

 

anyway,taj "live usa" bootleg je jak iz nekoliko razloga

 

1)ima brdo CELIH pesama,koje su kasnije sekli (dead embryonic...,arise...)

 

2)navedena je pesma "in the name of god" a u nju je ukljucena i "inner self"

 

3)takodje u jednu od pesama ukljucena je i njihova omiljena obrada "hear nothing,see nothing,say nothing" od grupe DISCHARGE

 

ma mnogo jak album!

 

 

 

ps nove vesti " Apparently, plans to release a DVD, for which Sepultura were supposed to record a special 20th anniversary concert in Brazil in August, have been abandoned. Difficulties regarding the worldwide distribution of the DVD are the main reason why the band had to drop the project "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...