Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ono što mi najviše fali kod Sepulture posle "Arise" su dobre tečne solaže. Sve posle je bilo drljanje bez ikakavog smisla. Sećam se kad sam gledao prvi koncert sa Derikom Grinom u Sao Paulu, onaj na kome je svirao i Džejson Njusted, Andreas nije mogao nijedan jedini solo da odsvira onako žestoko i tečno kako je to radio na, recimo, "Under Siege". E, to je koncerat za pamćenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što mi najviše fali kod Sepulture posle "Arise" su dobre tečne solaže. Sve posle je bilo drljanje bez ikakavog smisla. Sećam se kad sam gledao prvi koncert sa Derikom Grinom u Sao Paulu, onaj na kome je svirao i Džejson Njusted, Andreas nije mogao nijedan jedini solo da odsvira onako žestoko i tečno kako je to radio na, recimo, "Under Siege". E, to je koncerat za pamćenje!

 

 

biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja primetio do pre nedelju danda. Vidim, maijca mi nešto mnogo poznata, a onda sam se setio da ju je nosio onaj majmun iz Linkin Parka u intrevjuu koji je izašao u engleskom Metal Hammeru još '97. Strašno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se Sepulture tice,svako moze voleti ili ne voleti albume CHAOS A D, ili ROOTS,mislim da oni imaju neku unutrasnju podlogu, tekstualno su jako potkovani.A sad SOULFLY,je bio dobar band,1 album je sjajan,oseca se neka energija mada je otuzno produciran,sa slabim bubnjevima i distorzijom sumnjivog kvaliteta(boljom nego na roots-u) :wink:

A PRIMITIVE mi se cini kao jako zreo i dobar album, a sad koliko je to metal...Novi album je jako , jako losh, znate samo delove sa volkalom..kao Linkin park ... uzas..Prezvakavanje starih stvari.

a Sepultura bez maX-a...Pa gde to moze valjati.Jedino je KAMAITACHI,sa against albuma super pesma,Nation je smesan album !

mesavina svakakvih gluposti, a i onaj crnja malo imitira MAX a...Cuj malo..U derajucim refrenima sa AGAINST-a....uzas

A max je dobar prijatelj sa tim bendovima....Deftones..Nazalost onda ima i tu majicu ... sad.gif

A da li je neko od momaka iz stare sepulture satanista, ne bih bas rekao, metal ionako ima previse kandidata za to ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao taj spot jedno 50 puta i nisam primecivao Deftones majicu.Jebiga, bas sam se nesto razocarao u Max-a, verovatno zato sto blago PREZIREM Deftones. :x

Pogledaj bolje onaj deo gde Maks šeta ulicom. Mislim da je majica plava, a u nekoj elipsi na grudima piše 'Deftones'. Kažem ti, video sam takvu majicu ranije na jednoj Durstovoj slici, inače ni ja ne bih znao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao taj spot jedno 50 puta i nisam primecivao Deftones majicu.Jebiga, bas sam se nesto razocarao u Max-a, verovatno zato sto blago PREZIREM Deftones. :x

Pogledaj bolje onaj deo gde Maks šeta ulicom. Mislim da je majica plava, a u nekoj elipsi na grudima piše 'Deftones'. Kažem ti, video sam takvu majicu ranije na jednoj Durstovoj slici, inače ni ja ne bih znao.

 

Ma zajebi, ja vise ne gledam ovaj spot. smile.gif Salim se.Obraticu paznju sledeci put. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

E ljudi koliko ja znam on nije dao pesmu po Deftonsima nego mu je kao umro ne znam sat mu dodje neki Dana i max je onda stajao na grobu i razmisljao kako njegova dusa leti i tako je dosao na ideju Soulfly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, to nije tačno. Mislim, jeste to vezano sa pogibijom njegovog posinka, ali je ime bendu dao po pesmi Deftonesa. To je i sam izjavio u nekoliko intervjua koje sam pročitao pre par godina, a uzeo je tu pesmu baš zato što je mislio da odgovara tom tragičnom događaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, to nije tačno. Mislim, jeste to vezano sa pogibijom njegovog posinka, ali je ime bendu dao po pesmi Deftonesa. To je i sam izjavio u nekoliko intervjua koje sam pročitao pre par godina, a uzeo je tu pesmu baš zato što je mislio da odgovara tom tragičnom događaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...