Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

kod mene kartonjara icon_smile.gif

 

 

cujem komsiju u trecem stanu iza skroz kad pisa.

da ne pominjem sta sve cujem od ovoga do mene.

 

 

nego, kazem sreca - svi, bukvalno svi oko nas slusaju neki rock/metal, sviraju gitaru (njih trojica), bubnjeve (jedan samo), plus bas - pa mi ne smeta toliko nista.

jedini meksikanci koji su pravili sranja sa nekim jadnim njihovim narodnjacima - iseljeni su i sad je super. biggrin.gif

urbana rokerska ekipa ti je u ciganskom kraju....

 

super, u takvom okruzenju se grandz rodio.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemate vi pojma kako je ziveti u kuci.

 

Ludaca sa kojom ja delim zid je leceni alkos, usput ima oko 50 godina,muza ludjeg nego ona i nema dece.

 

U gajbi ima one starinske drvene stepenice,koje nepodnosljivo skripe.Ali ona ne lupa kada hoda,nego u 5 ujutru baca kugle (da,za kuglanje) niz stepenice.

 

Inace slusa Eru Mitra Mirica Suzanu Jovanovic i ostale hc narodnjake,uglavnom nocu.

 

Omiljeni sport joj je zvanje na moj fon i spustanje slusalice kada se neko javi.

 

Da ne pominjem kada mi je bila mala sestra od tetke (5 godina) i igrala se ispred nase kuce,da je ova izasla i izdrala se na jadno dete. no.gif

 

Usput je moju na moju najbolju ortakinju prosula lavor prljave vode kada je prolazila,u fazonu "nisam te videla" icon_uhoh.gif

 

Ja joj uglavnom pustam muziku,kada sam sama gajbi.

Na punk je oguglala,tako da sam se odlucila za metal.

I posle se neko pita zasto imam celu diskografiju Slayera? icon_mrgreen.gif

Edited by punk's not dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff, na moru šta radim, uglavnom odvalim neki speed/thrash pre nego što izađem iz kuće (da svira komšijama dok mene nema icon_mrgreen.gif ), najviše vole Sodom live albume, zatim Show no mercy od Slayer, a i Possessed im se svideo, haha... a ako sam lepo raspoložena pustim Judas Priest, da ih poštedim malo icon_cool.gif

 

Zato su mi prošle godine jedno jutro odvalili HC narodnjake. Vratila sam se kući kasno (rano? icon_smile.gif ) i taman što sam legla da spavam i... pa bilo je na mestu da to urade, dugovali su mi laugh.gif

 

@punk's not dead

Nabavi neki grind. Ili underground bendove na speed/black prelazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, bas se setih... jedne vrele julske noci, pretprosle godine(ne secam se tacno, ali bilo je oko 3 ujutro), iz zgrade preko puta se prolomi jedan muski glas...

 

"OJ, ORAJE, ORAJE,

USTAJ MALA,

ZORA JE!!!"

 

 

lik je stajao u potkosulji na terasi, drzao flasu u ruci, i drao se kao magare!!! i posle 6 ponavljanja te jedne strofe / refrena / sta god da je bilo, sjatise se njih nekoliko da ga uvuku u stan... ali on se nije dao, poceo je da se dere jos jace... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

a btw. u bloku 45 je mir i tisina u to vreme kao na groblju... icon_smile.gif

Edited by Dark Sonja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemate vi pojma kako je ziveti u kuci.

 

Ludaca sa kojom ja delim zid je leceni alkos, usput ima oko 50 godina,muza ludjeg nego ona i nema dece.

 

U gajbi ima one starinske drvene stepenice,koje nepodnosljivo skripe.Ali ona ne lupa kada hoda,nego u 5 ujutru baca kugle (da,za kuglanje) niz stepenice.

 

Inace slusa Eru Mitra Mirica Suzanu Jovanovic i ostale hc narodnjake,uglavnom nocu.

 

Omiljeni sport joj je zvanje na moj fon i spustanje slusalice kada se neko javi.

 

Da ne pominjem kada mi je bila mala sestra od tetke (5 godina) i igrala se ispred nase kuce,da je ova izasla i izdrala se na jadno dete. no.gif

 

Usput je moju na moju najbolju ortakinju prosula lavor prljave vode kada je prolazila,u fazonu "nisam te videla" icon_uhoh.gif

 

Ja joj uglavnom pustam muziku,kada sam sama gajbi.

Na punk je oguglala,tako da sam se odlucila za metal.

I posle se neko pita zasto imam celu diskografiju Slayera? icon_mrgreen.gif

I ti to trpis jer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam imao problema ako neko pusta muziku.

Ma sta god da je ne smeta mi, ali od jednog uvek poludim. Kad neko krene da nesto popravlja ili namesta, gradi i slicno. To lupanje je uzas.

 

A drugo kad se komsinice sretnu u zgradi i kenjaju jedno sat vremena, a jos se cerakaju kao budale.

 

To mi jedino smeta.

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje.

 

I kad prate goste i uopste pricanje po hodniku iritira vise od bilo kakve muzike. icon_mad.gif

ili kad stoje po ceo dan na hodniku (primer, komsinica sa sprata,vrata preko puta mojih) i cekaju da neko izadje/prodje da bi ga smarale. i naravno, onda pocinje zvakanje i prica/cerekanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zivim u civilizovanoj zemlji pa ne razumem probleme inostranstva juzno od Dunava.

No mogu samo reci da ste nemastoviti. Lepo izadjete uhodnik, odvrnete im osigurace i odnesete ih sa sobom. I tako svaki put kad pocnu da prave buku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A drugo kad se komsinice sretnu u zgradi i kenjaju jedno sat vremena, a jos se cerakaju kao budale.

 

To mi jedino smeta.

U mojoj zgradi je mirno i prilicno tiho, malo se komsija promenilo(nemamo ispade, glasnu muziku, malo je stanova na spratovima...), ali zato imamo drugi problem...

 

15 spratova, jedan od 2 lifta koje imamo, cesto ne radi.

 

Eeeee... tu pocinju moje muke...

 

Sretnu se u prodavnici / ispred zgrade, zapocnu spiku, udju u lift, jedna izadje i drzi vrata, spika se nastavlja... u nedogled... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

a mi ostali...

 

neki lupaju na vrata lifta i glasno protestuju, neki krenu peske, a oni najstrpljiviji cekaju... i cekaju...i cekaju... dok se njih dve site ne ispricaju...

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

 

a imam i komsinicu sa sprata koja se spremi, izadje, pozove lift, saceka ga, otvori vrata i zaglavi ih, pa se vrati u stan po novcanik / zembilj / sto god, onako 'ladno i opusteno i bez zurbe... a kada sam je pitala zasto to radi, ona mi je odgovorila kako je u STRAAAASNOJ GUZVI I DA JAAAAKO ZURI. (napmena: ima 60 godina, u penziji, cerke daavno otisle.)

 

 

mad.gificon_mrtav.gifsad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemaju oni sta vise da pustaju. bjetorov svjestenik jedne prilike sletio da ih bije jer su napali jednog finog komsiju (150 kila - 2 metra visok).. pa se razbjezali junaci i otad ni muzike ni sranja. ali menadzerka im dala sut kartu odmah sljedeci dan.

 

3 opomene i letis napolje, ili 1 veca opomena - ako se zale ostali.

mi se ovdje ne zalimo na metalce i rokere, bolje i oni nego meksikanci narodnjaci, jer i mi imamo elektricnu gitaru s komplet opremom, pa kad to zagudiiiiiii........ laugh.gif

Sta bre!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na srecu zivim u normalnom kraju granica Cubure i Neimara.

U zgradi su svi fini, osim kucke koja iznad mene trzi ginekolosku ordinaciju, kad je preuredjvala stan u ordinaciju, meni popucao plafon.mad: icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Inace trnuto prekoputa mene je neko gradiliste, pa onaj cuvar nocu odvaljuje HC sabane, ja kako nocu drzim otvoren prozor, prekjuce sam mu se najebao keve, prvo sam ga dok se setao ispred zgrade zamolio da malo utisa, on me otera u 3 PM i pojaca, Ja se onda iznerviran razdem(malo je seljacki sta da radim), opet nista e onda odvalih mlo Thrash metala i onda se smirio, komsiju su se malo bunile jebiga ipak je bilo oko 02:00, ali mi se jedna riba (inace fenserka) zahvalila sto sam je resio muka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njah kod mene je celo naselje loodo,pochev od komshinice i nekog Crnogorca,kome dan-danas ne znam ime koji se svadjaju preko ograde i uvek se umesha policija,dalje neka beba ne prestaje da plache,moja shveca u susednoj sobi...a onda ja ispizdim i na sva 4 zvuchnika....jbg pochnem od RATM-a...pa do CoB-a...divota zivljenja u qci,nema qcnog saveta biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...