Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Ja sam htela da napravim masakr kada je 'dragi' komsija vece uoci MOG prijemnog napravio 'zurezu', fala bogu uz cecu,karleusu i sl... I onda negde oko 1h sirom otvorio prozore! (da me lepse budi,sta li...) violent.gif A 'devojcice' istrcale na prozor i kikocu se i cijuchu 200 na sat! Mislim, jebote! icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam htela da napravim masakr kada je 'dragi' komsija vece uoci MOG prijemnog napravio 'zurezu', fala bogu uz cecu,karleusu i sl... I onda negde oko 1h sirom otvorio prozore! (da me lepse budi,sta li...) violent.gif A 'devojcice' istrcale na prozor i kikocu se i cijuchu 200 na sat! Mislim, jebote! icon_uhoh.gif

Grad je pun seljaka, sta da se radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nemate vi pojma kako je ziveti u kuci.

 

Ludaca sa kojom ja delim zid je leceni alkos, usput ima oko 50 godina,muza ludjeg nego ona i nema dece.

 

U gajbi ima one starinske drvene stepenice,koje nepodnosljivo skripe.Ali ona ne lupa kada hoda,nego u 5 ujutru baca kugle (da,za kuglanje) niz stepenice.

 

Inace slusa Eru Mitra Mirica Suzanu Jovanovic i ostale hc narodnjake,uglavnom nocu.

 

Omiljeni sport joj je zvanje na moj fon i spustanje slusalice kada se neko javi.

 

Da ne pominjem kada mi je bila mala sestra od tetke (5 godina) i igrala se ispred nase kuce,da je ova izasla i izdrala se na jadno dete. no.gif

 

Usput je moju na moju najbolju ortakinju prosula lavor prljave vode kada je prolazila,u fazonu "nisam te videla" icon_uhoh.gif

 

Ja joj uglavnom pustam muziku,kada sam sama gajbi.

Na punk je oguglala,tako da sam se odlucila za metal.

I posle se neko pita zasto imam celu diskografiju Slayera? icon_mrgreen.gif

'De si komshinice?Sad sam ti tek izvalila post...heh,jel ziva Crvenperka?Koji je to "kralj"od zene....svaka ti chast,zaista icon_rockdevil.gif Zajebi Slayer,'ocesh COB?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja terapija za lecenje komsija je jedna koju je izveo komsija nekih ortaka jednom kad nije bio kuci za vikend (nisu ni oni bili kuci za vikend, ali nije njima ni bilo namenjeno) - metronom ukopcan u razglas za neki studio koji mu se tad nasao u stanu, odvrnut do kraja dobrih 48 sati icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

'De si komshinice?Sad sam ti tek izvalila post...heh,jel ziva Crvenperka?Koji je to "kralj"od zene....svaka ti chast,zaista icon_rockdevil.gif Zajebi Slayer,'ocesh COB?

Poz komsinice! icon_mrgreen.gif

 

Ziva,gde nije,izviravala iza kapije kada sam izlazila danas. icon_uhoh.gif

 

 

Moze CoB za Crvenperku,a za mene da mi prebacis Nirvanu na iPod. icon_wink.gif

 

 

Jel se secas ti jos nekog njenog legendarnog ispada?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zivim u maloj zgradi, moje komsije su ok i ne prave buku, osim ovi iznad kad su se doseljavali, rusili zidove, mijenjali plocice itd

ja sam ubjedljivo najglasniji lik u naselju sa svojim bas pojacalom i glasnim metalom, ali nemam problema

 

jedini problem su komsije ispod ciji stan smrdi na krepalog im psa, pa cijeli ulaz smrdi po njemu

u tom stanu je jednom bilo i pucnjave ali sad je sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene mrzi komsinica ispod. A mog caleta se plasi i onda kad vezbam bubanj ona ne sme da se popne da joj kaze da joj smeta, a moj cale joj je rekao da ako pozove muriju, da ce ta murija morati jednom da ode, a ako ga ne odvede, onda ce da je baci sa terase. Od tada se ne javlja u prolazu ni nishta. Al zato kad izlazim i silazim niz stepenice, u ocima joj vidim odaj zreli prezir. Majku mu...kad bolje razmislim...mislim da me niko nikad nije mrzeo kao ta lujka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene mrzi komsinica ispod. A mog caleta se plasi i onda kad vezbam bubanj ona ne sme da se popne da joj kaze da joj smeta, a moj cale joj je rekao da ako pozove muriju, da ce ta murija morati jednom da ode, a ako ga ne odvede, onda ce da je baci sa terase. Od tada se ne javlja u prolazu ni nishta. Al zato kad izlazim i silazim niz stepenice, u ocima joj vidim odaj zreli prezir. Majku mu...kad bolje razmislim...mislim da me niko nikad nije mrzeo kao ta lujka.

Cale ti je Lik. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja komsinica (bab ima 100 godina) dosla i pocela da mi sere kako moji ortaci brisu noge na njenom otiracu!!! wallbash.gifwallbash.gif Doslo mi je da je nokautiram.

licno znam skoro isti slucaj. sve se zavrsilo tako sto se jedan kolega posteno israo na komsinicin otirac i ona je kupila novi i zacepila gubicu, jer se uplasila da ce neko i na novi da se isere. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje komsije su mirne u poslednje vreme, kad bolje razmislim, da ih nije ubila vrucina? icon_biggrin.gif

Mada, ne verujem, valjda bi se okupljali ljudi da odaju pocast i pojedu/popiju nesto icon_biggrin.gif

ako jesu knorili, javi, neobjasnjivo sam konstantno gladna u zadnje vreme icon_smile.gif

a kad je dzabe - i sirtje je slatko icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze CoB za Crvenperku,a za mene da mi prebacis Nirvanu na iPod. icon_wink.gif

Jel se secas ti jos nekog njenog legendarnog ispada?

KOMSHIJKA,jel si razmishljala o novom repertoaru,tipa Rage?Dabogda ogluvela...

 

E a koad nas je isprskala crevom,a fora zalivala bashtu,ili kad mi je dovela muriju na vrata i naterala me da izadjem u pidzami napolje ili josh bolje kad je "Travoltinom biggrin.gif "caletu rekla "i to mi je shto sam vam hranila decu" ili kada smo joj ubacivali petarde u dvorishte(SRECNA JOJ NOVA GODINA) ili kada su joj kamenjem gadjali qcu?Zaista ne znam na koji ispad mislish,bilo ih je mnoooooooooooooooooooooooogo icon_rockdevil.gif

 

KEEP ON ROCKIN'=MAke her insane pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako jesu knorili, javi, neobjasnjivo sam konstantno gladna u zadnje vreme icon_smile.gif

a kad je dzabe - i sirtje je slatko icon_mrgreen.gif

Ovaj dve kuce pored mene je ziv, video sam ga danas, kuca levo od mene-nista se ne cuje, desno od mene- nista.

Izgleda ce biti povoda za jelo i pice icon_biggrin.gif

Pozvana si, sto vise ljudi - bolja zurka biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam velikih problema, jako retko se chuje neko narodnjachko sranje u mom reonu sluha biggrin.gif

 

A trenutno mi se na kurac najvishe penju pederi iz gradskog zelenila koji prave neko sranje ovde u bloku i bagerom i meshalicama za beton prolaze od 8 ujutru na 10 m vazdushnom linijom od mog prozora... Jednom cju ih jajima gadjati pizda im materina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja ne znam kako, ali dok sam imao ovaj stan skoro godinu dana u bg, ni jednom mi niko nista nije rekao za ogromna sranja koja smo pravili kao ludaci icon_mrgreen.gif

ali to je bilo zato sto me nervira babetina koja je predsednik kucnog saveta al nikad nije dosla na vrata!

A tek kad se napijemo dobrog absinta icon_mrtav.gif ...

e samo mi je jednom dosao komsija kada mu bila poplava jer sam prao sudove icon_smile.gif

al nisam ja bio kriv, bila zapusena cev izmedju nas, pa ja pustio malo vise vode i to sve otislo kod njega kuci.. a "malko" i procurelo kod onog ispod njega

 

 

A imam jednog lika pederka u zgradi pored, ciji je prozor 20 metara od moje sobe i koji pusta zvezde granda i city records mnooogo glasno i to od pola 10 ujutru pa dok mu njegovi ne dodju s posla (oko 3, pola 4)!! wallbash.gif

dodje mi da mu posaljem nekog kamiondziju ili kombajnera da ga jebe tamo! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...