Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Moj je zivot bio savrseno srecan sve dok jebena Ceca nije objavila novi jebeni albim!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Sada ne samo da 3 stana pustaju razlicite "pesme" sa tog...albuma, vec i muzicki veoma nadarena djechica pevaju sve 3 "pesme" odjednom, od svake pomalo!!!

A nikako ne smem da zaboravim komsiju dizelasa (?!) koji za slavu, rodjendane, Bozic i Novu godinu redovno pokazuje svoje glasovne mogucnosti uz karaoke sa kompa ( wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif ) i to uz "pesme" koje ne pevaju muskarci, vec zene, u stilu "Volela sam ga" i "lepotane moj"...

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Jebem vam mater seljacku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ja jedino što čujem od ostalih stanova je jedna klinka kako svira klavir, i to se najviše čuje u klonji tako da uvek imam inspiraciju da kenjam icon_wink.gif

A kod mene ima neka sa violinom, hocu da poludim, a nema pojma da svira icon_mad.gif

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je zivot bio savrseno srecan sve dok jebena Ceca nije objavila novi jebeni albim!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Vidis, mene je to bas usrecilo! Posto nemam svoj disk, lepo se grebem od njih.

Hvala komsijama sto imaju dobro ozvucenje!

Btw moj avatar je skoro pa pile, pokislo zuto i malo... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre neko vece lik neki iz solitera preko puta pustao (ili svirao?!) gusle. na suprotnoj strani stana soliter od preko puta - lik je dve ili tri nedelje pustao novu cecinu pesmu (ono 'moje suze prema tebi padajuuuuu'), kada ga je to smorilo, sada konstantno pusta, ujutru i uvece, neku splavarsku pesmu (jednu te istu STALNO!!! icon_mad.gif). i tako. dobar komsiluk violent.gificon_smile.gif

Edited by Zla_Veshtica

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravo da ti kazem, radije bih bacila koju bombu icon_smile.gif

i posle gledala kako gOri vatraaAAa icon_mrgreen.gif

ali sam eto, tolerantna, pa ih samo psujem (u sebi) wallbash.gif

 

edit: a ponekad i naglas ph34r.gificon_smile.gif

Nemoj bombu, za to mozes zaraditi robiju.

 

Bolje ti njih zacaraj, pretvori ih recimo u magarce. Hm, kad razmislim, oni i jesu magarci, bolje u nesto drugo icon_biggrin.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravo da ti kazem, radije bih bacila koju bombu icon_smile.gif

i posle gledala kako gOri vatraaAAa icon_mrgreen.gif

ali sam eto, tolerantna, pa ih samo psujem (u sebi) wallbash.gif

 

edit: a ponekad i naglas ph34r.gificon_smile.gif

izadji iz kuce, a prethodno nabaci swe zwuchnike na highest level i odvrni neki DEATH metal il tako neko dranje... Moj komsha se smirio.... i odselio nakon nekoliko dana... sada mu je tu sin, koji je fin dechko... waljda mu je tata isprichao pored kakwe ludache zhiwi... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

izadji iz kuce, a prethodno nabaci swe zwuchnike na highest level i odvrni neki DEATH metal il tako neko dranje... Moj komsha se smirio.... i odselio nakon nekoliko dana... sada mu je tu sin, koji je fin dechko... waljda mu je tata isprichao pored kakwe ludache zhiwi... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

isto sam probala,samo sam ostala u qci i pushtala bodome icon_smile.gif

@akumu-ja sam leva,perverznjaq

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da...zaboravila sam scenu kada smo joj ja i ortak gadjali qcu kamenchicima i ona otishla kod njegovog caleta na vrata i rekla mu"i to mi je hvala shto sam vam hranila decu?!" Bolid kakvog nema,prichu neka vam potvrdi punk's not dead

Uznemiravate tako divnu zenu icon_biggrin.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...