Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

:rockdevil: odlicna stvar,mada ja sam pandure komsije rasturao grindom - Haemorrhage,Regurgitate,Rotten Sound...

Pa mislim da ce joj se vise svideti Deeds Of Flesh nego neki grind, ipak i ona treba da uziva a ne da se muci, ali ja cu kod mene da zveknem neki Lust Of Decay cim zavrsim sa renoviranjem stana!!! Ima cela zgrada da odleti u picku materinu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko, Mon_a[MOR]e'

otkako sam se doselio u ovaj jebeni geto

 

 

Geto

 

mi se krecemo u coporima

uvijek u istim krugovima

uvijek ista lica uvijek isto

isto je sve

 

neke prosle ljubavi uvijek su tu

neke stare stvari uvijek izviru

uvijek ista mjesta uvijek isto

isto je sve

 

jedni druge znamo po imenima

zivimo u proslim vremenima

uvijek iste price uvijek isto

isto je sve

 

mi trazimo dio sebe i put do srece

u getu je nikad niko pronaci nece

uvijek ista tuga uvijek isto

isto je sve

 

mi zivimo u masakru cula

i u masakru snova

mi zivimo u masakru cula

gdje nisu dobro dosla lica nova

 

u getu sve je uvijek tako lijepo

u getu sve je uvijek tako lazno

u getu se zivi u lazi zivi se u zabludi

 

:mrgreen:

Edited by Gothic-Rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam celu jebenu porodicu koja pravi shaban zurke...Trese se zgrada,a cela naseljena je komunistichkom(izvinite,vi mladji komunisti) gerijatrijom(kada je i pop u penziji komunista)...

 

Ovi,naravno sve go seljak,nikom ni da kaze 'dobar dan komsija!Kako ste?kako glava?Jel' spavate...'(jos sto je srala da joj pazim na dzunglu koju je ostavila u hodniku umalo da izginem na tom spratu dok sam teglio frizider...)

Edited by 3vil

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ Anya

 

ti fino okreni broj stambeno komunalnog, priopsti situLaciju, neka posalju inspekciju a dama neka plati kaznu

 

Ti En Eks... uvalicu caletu broj, nek' zove.... ja nisam nesto prijatna za razgovor sa komunalcima... :mrgreen::mhihi:

 

 

Cosmic Sailor --> iamsh odgovor na feel free too ask... :cool:

Edited by Anya

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ljudi, shta da radiM!??!

 

sprat ispod mene se uselila neka freaky lady koja ima dzukelu i pushta je nocu na terasu da spava,,, a ono jadno urla whole night.. ova ga ne pushta do 8-pola9 ujutru...

 

ne znam shta da radim, to cvilenje me dovodi do ludila!!!!!!! :mad:

 

cuti to je jedan ker, iznad mene lik u stanu ima 4 odvratne pudlice koje se 24/7 kolju i jurcaju po stanu k'o nenormalne a pored mene komshika ima mopsa koji, kada ovi prestanu da kevcu, krene da urla i laje tako da mi na smenu treniraju ganglije.. :udri:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene u zgradi se uselio neki laserski centar za drndanje cega god laserom,imaju ogromnu metalnu tablu po sred ulaza u zgradu, a na fasadi-svetleci znak, po ceo dan mi neke ribe defiluju zgradom, ni jedna ne zatvara vrata od zgrade, ili jos gore lifta, to me uzasno nervira...

danas mi je na vrata dosao i to rano ujutro neki covek koji je nesto isporucivao za taj salon i naravno omasio sprat i zvonio meni rrrrrrrr :mad::mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene u zgradi se uselio neki laserski centar za drndanje cega god laserom,imaju ogromnu metalnu tablu po sred ulaza u zgradu, a na fasadi-svetleci znak, po ceo dan mi neke ribe defiluju zgradom, ni jedna ne zatvara vrata od zgrade, ili jos gore lifta, to me uzasno nervira...

danas mi je na vrata dosao i to rano ujutro neki covek koji je nesto isporucivao za taj salon i naravno omasio sprat i zvonio meni rrrrrrrr :mad::mad:

 

ja sam isto u podrumu imala neku kao agenciju za nekretnine... jeeeeeeeste. Trebalo je videti kako izgledaju ribe koje tu dolaze... :udri: Imali su su cak i resetke na prozorima, da budu sto manje upecatljivi :)

 

sva sreca zatvorili su ih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...