Jump to content

Konkhra


Glogov_Kolac

Recommended Posts

kako bese naziv prvog albuma??? tu je bubnjeve svirao bivsi bubnjar machine head.....e to nije los album.....jedna pesma je posvecena svim bubnjarima...od Bonama do Tardija icon_rockdevil.gif

hmmm ja sam ovde nesto pobrkao.....mislio sam na album weed Out the Weak....tu je bubnjeve odsvirao ex bubnjar Machine Head-a icon_da.gif ....ali sad bas i ne mogu da se setim kakav je tacno album (valja li icemu) icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 years later...

Taj sexual nisam slusao ali imam spit or swalow,weed... i live eraser. E taj live eraser treba da cujete ako niste. To je koncertni album sa roskilde festivala `95. Ja sam prvo odslusao taj album i raspametio se koliko dobro zvuce uzivo. Onda kupio spit or swallow,jer se skoro sve pesme vrte na tom koncertu, i razocarao se nacisto. Lundemark nikako da nastimuje glas a i mnogo je muzika nabijena. Ukratko,mnogo vise vrede uzivo nego studijski. Mnogo vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 years later...

So finally we have arrived. After a multitude of turmoil the new album is coming; "Alpha And The Omega". What is both the beginning and the end must be eternal. The songs have been around for ages, demanding their purest form taking ages to achieve. They demanded the most acute simplicity. No trickery but forged in the mantel of the Earths core by molten stardust from extinguished supernovas of the ancient past.

Cut the crap, Will ya, this is just Extreme Metal...

Konkhra will release their upcoming album "Alpha And The Omega" in October on Hammerheart Records!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe pazi i ovi se vrćaju. Mnogo sam gotivio albume Spit or Swallow i Weed pogotovo, ovo posle za zaborav, i poslednji od pre desetak godina bio veliki meh.. Al ko zna, možda se opametiše.. malo:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sexual affective disorder је најбољи албум. Ова 2 после њега нису лоши али ни приближно првом. Чак и песме са spit or swallow уживо звуче 10х боље него студијски. Не верујем да ће новим албумом одступити од курса који држе задњих 20 година а то значи још један бљутав и никакав албум. Дај Боже да нисам у праву али све ми се тако чини.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ne može biti prvi bolji od Weed-a ni pod razno, jedan je Džejms Marfi, a ni bubnjar im tad nije bio loš:bigblue:

Zapravo sam tako i došao do Konkhre, kada sam čuo ko su muzičari, ja mislio to neki njihov projekat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени тај албум није ништа посебно али у односу на оно што су после њега снимали, он је ремек дело.
Занимљиво је да је то најпродаванији албум икада са progress records етикетом. Ни једно друго издање те издавачке куће није оборило рекорд тог албума по продаји. Вероватно зато што су до тад издавали све нека срања :haha:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pratim baš te podatke, al mi sasvim logično da je to najprodavanije izdanje tog lejbla, a i benda zasigurno.. Jbg kad je i do Mordora stigao:D

Šalim se naravno, svakakvih lepota bilo tamo, šta bih dao za bar neki upola tako dobar Metal šop..

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, HUMAN said:

šta bih dao za bar neki upola tako dobar Metal šop..

Са онаквим безобразним ценама не треба ми ни десети део такве продавнице кад све може да се поручи преко интернета и то за мање паре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas je sve debilno skupo, i po dvaput skuplje nego u zemljama gde je standard 5 puta veci, i za to nisu krivi ljudi koji drze maloprodajne radnje, nego marze na kojima kradu govna ova po foteljama. Bar da se frustracija usmeri tamo gde treba, i tu nam spinuju pricu kako oce Zapad da nas unisti i velikim cenama, malo im osiromaseni uranijum (koji zraci 10 000x manje nego sto zrace domaci zakoni o prehrambenoj industriji, karenci i dozvoljenim nivoima otrova u hrani).

Iz ugla izdavaca i proizvodjaca igracaka npr, njima odgovara da bude sto jeftinije da bi se prodavalo, i oni su frustrirani sto je Srbija kurac od trzista jer narod nema pare da puni lopovima dzepove svaki put kad kupuje nesto.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

58 minutes ago, Сале said:

Са онаквим безобразним ценама не треба ми ни десети део такве продавнице кад све може да се поручи преко интернета и то за мање паре.

Pričali smo već o tome, čak sam i kačio njihov cenovnik, bilo je i skupih i jeftinih izdanja, a i sve ono izmedju.. Naravno da su neka bila i preskupa, sećam se da mi išlo pogotovo na kurac što su Morbid Angel izdanja bila izuzetno skupa, zato ih tada i nisam uzimao, a verovatno je najviše to zavisilo od lejbla tj. sa kojima su kakav ugovor imali.. Uglavnom većina, barem meni, zanimljivih izdanja nisu bila bog zna šta paprena.. A i ovi sad prilično deru sa cenama po ovim Vulkanima, elem ova roadrunner izdanja koja uglavnom valjaju po svim tim knjižarama koštaju duplo više nego u inostranstvu, tako da je Dimon totalno u pravu što se tiče ove "zavere sa zapada":D

A i to sa naručivanjem ti uglavnom ispadne isti kurac, dok platiš dažbine.. A i meni lično mnogo draže da odem u šop i pogledam šta tačno uzimam, a tu je i faktor iznenadjenja kada pronadješ ono što želiš, a to je neprocenjivo, zato najviše i volim da obilazim metal šopove bilo gde kad putujem van zemlje, a opet bilo bi lepo da i kod nas ima barem jedan valjan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Demon Seed said:

ja sam tamo iz one kutije uzeo Avulsed za 666 din

Али те паћеничке цене од 666 дин су нешто незаменљиво :haha:. Само се не сећам дал су враћали 4 дин кусура ако му даш 670.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dallas je stvarno preskup, baš su retardirani
pre 2-3 godine su često imali akcije, pa je bilo dobrih stvari za po 1000 dinara, a sad gotovo sve košta 1500+ dinara

neki Abortedi im stoje 3-4 godine na 1800+ dinara i debili ne spuštaju cene, ti diskovi se neće prodati nikada

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...