Jump to content

To-mera


Recommended Posts

Izgleda da se bend dogovorio sa pevacicom:

"Idi ti sad u drugu sobu i pevaj nesto a mi cemo ovde da sviramo progresiv, ali da ne cujemo sta ti pevas niti ti nasu muziku. Pa cemo posle da nasnimimo jedno na drugo. Ima da bude ludilo!"

 

 

ja sam veliki fan confessor - condemned i watchtower - control and resistance tako da mi ovo uopste ne smeta, sto vise, prija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgleda da se bend dogovorio sa pevacicom:

"Idi ti sad u drugu sobu i pevaj nesto a mi cemo ovde da sviramo progresiv, ali da ne cujemo sta ti pevas niti ti nasu muziku. Pa cemo posle da nasnimimo jedno na drugo. Ima da bude ludilo!"

 

Izgleda da su ovog puta pre snimanja pokazali jedni drugima nekoliko ideja i delova, posto je materijal kompaktniji, i sad jedna pesma umesto 11743 ima samo 9683 delova. :)

Bas mi se svidja novi album. Definitivno je bolji (zreliji) od prvog.

Edited by Wendigo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rece Progressiver glas joj uopste ne pristaje Prog vodama,muzika je stvarno ok,nesvakidasnje jazz deonice!skidam upravo novi album,ali cisto radi reda neocekujem da me odusevi jer je tesko varim...spasava je jedino sto izgleda kao avion! :wub:

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je dobra na novom albumu, ali vokal me ubija u pojam skroz naskroz :)

Taman naidje neki lep momenat i uzivim se u pesmu i ona me unisti skroz :D

Evo pokusavam opet da preslusam ceo album odjednom, nikako da mi uspe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bas vokal podize ovo na novi nivo inace bi bili samo jos jedan nivo.

 

Go Confessor!

I ja kazhem \m/

 

 

Nije ona zestoka. Uporedjujuci je s ostalim curama na Metal sceni, ona je prava dobrica :bigblue:

Šta znam, u poređenju sa npr Simone, ili Jansen sestrama, ili Astrid, ili Anneke ima poprilično opak pogdled :)

Jaoj meni ona ima 'pushim ti pogledom' ochi, a mene to tako lozhi, totalno mi je hot hot.

 

Skida se novi album upravo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj meni ona ima 'pushim ti pogledom' ochi, a mene to tako lozhi, totalno mi je hot hot.

 

:)

To su te ochi :da:

 

 

Sta znam, vidim da je dosta ljudi odusevljeno albumom, meni je muzika skroz ok, ali me ona nesto sputava zestoko da uzivam totalno.

Dobro imam previsoku temperaturu, neki opak virus me napao, pa mi koncentracija i nije bas na zavidnom nivou, ali npr nova Avantasia mi je mnogo vise prijala od ovoga :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Što ste stali s komentarima za novi album? :wink:

Ja sam ga slušala uzastopno par puta, još čim je izašao. Sve pozitivne kritike sa moje strane...

Očigledno je da je onaj ko je glavni za muziku benda, mnogo inspirisan džezom. To se osjećalo i na prvom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...