Jump to content

Prey


voodoo_

Recommended Posts

Odlična pucačina (biće igra meseca u avgustovskom Svetu Kompjutera, video sam naslovnu stranu icon_smile.gif ), napravio 3D Realms (koga znamo po Duke Nukemu i Max Payneu), bazirana na Doom3 endžinu (s tim što ovde ima mnogo više kolorita od svetlosivo-tamnosivo varijacija kao u Doomu 3 i Quakeu 4).

Znači, vodite indijanca po živom svemirskom brodu icon_smile.gif , ima zezanja sa gravitacijom (hodanje po plafonu i zidovima), portali (ali pravi, bez teleporta i sličnog) itd. Svaka preporuka.

 

PS. Endžin je dodatno optimizovan (naročito za ATI kartice), radi prilično brže od Q4. Veličina igre je oko 1.7 GB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prey.DVD.Retail.Version-RELOADED

 

 

 

ova pricha iz torrent info-a mi zvuchi zanimljivo! icon_da.gif

 

 

Prey tells the story of Tommy, a Cherokee garage mechanic stuck on a

reservation going nowhere. His life changes when an otherworldly crisis

forces him to awaken spiritual powers from his long-forgotten birthright.

Abducted along with his people to a menacing mothership orbiting Earth, he

sets out to save himself and his girlfriend and eventually his planet. Prey

is serious, dark story, based on authentic Cherokee mythology. Themes of

sacrifice, love and responsibility are explored and the story dives into

emotional territory not yet explored by similar games.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
presao juce...mislim da ne postoji igra sa boljim dizajnom nivoa (hexen excluded)

 

Igrica je extra, i ja sam odusevljen, pogotovo njegovim komentarima, sto plasljivim sto agresivnim...ali hexen je keva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 years later...

Јел има неко линк за ову игру ал да није са kick ass torrent??Игра ми се баш опет а ово што сам скидао са овог торента ил нема крек ил има неких проблема па не могу да је покренем нкако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Pazario pre nekoliko dana na originalu, i to za 300 dingera. Secam se da je igra imala zanimljiv sistem sa (ne) umiranjem i vracanjem u zivot. Plus solidan ost Clutch, Soil, Judas Priest itd.

Nadam se da ce dvojka biti duhovni nastavak i da ce nadograditi ideje iz prvog dela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presao je sinoc. Do kraja je bila zanimljiva, a i uspela je da ubije stereotip sa zadnjim boss-om. Grafika je i dalje gledljiva, a resenja sa portalima i hodanjem po zidovima su bili ultra zabavni, cak i danas, posle Portal-a. Jedino im nije trebao onaj epilog na kraju, ostavis otvoren kraj, a od 2 ni traga ni glasa jos uvek. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неће двојка ни изаћи изгледа.Читао сам скоро негде да тај први део и није прошао онако како су се надали ови који су је правили.А да будем искрен ни мени није баш легла.Почетак није лош али после досадна постаје јер је све скоро идентично + не можеш фактички ни живот да изгубиш,што је мало глупаво.Рађена је на исту фору као квејк 4 с тим што је квејк 100х бољи (за мене) а и сама прича,окружење,графика итд су на много вишем нивоу.Тај преј ми је лоша копија за квејк 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprotiv prvi deo je jako dobro prosao sto se prodaje tice, i to je trebalo da ih pogura da sto pre izbace drugi deo, ali firma je propala, pa su prodali drugoj kompaniji igru i sada se izdavanje drugog dela oteglo. Kritika mu je bila naklonjena. Najveci minus Prey-a je slaba inteligencija protivnika, i slazem se da Death Walk donekle zna da uprosti igru, ali obrati paznju na detalje lokacija, pa na one radio razgovore, i naravno na oruzja, drugacija su nego u Quake-u ili slicnim pucacinama i sve to stvara poseban smek. Meni se licno Quake 4 nije dopao jer je bio linearan i to sto su oktrili vec u trejleru najzanimljiviju stvar u vezi price.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

I eto Prey ponovo kod nas, Bethesda da ne bi izgubila licencu na ime franšize, izdaje nešto što izgleda poput System Shock i najboljeg momenta u istoriji video igara pretvaranje u šoljicu uništenja svemira. Jedva čekam, dajem joj unapred 10/10.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...