Jump to content

Anal Vomit


Guest Radojka Gotičarka

Recommended Posts

Guest Syrant

Evo, ovo je jedan veoma kul bend iz Peru-a, sviraju thrash metal sa elementima death-a. ''Sendero Siniestro'' im je najbolja pesma do sada, i generalno gledano, sam bend zvuči kao mešavina ''Slayer-a'' i ranijeg ''Morbid Angel-a'' (recimo iz perioda demo snimaka i prvog albuma); pukeface.gif

 

Preporučujem!

 

P.S: Dobri su i kao terapija ako imate retku stolicu! (ime je baš inspirativno) icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

To svi zivi misle za njih zbog imena. Citao sam skoro neke recenzije i intervjue sa njima i tamo pise da su black/death metal, ali ne mogu da proverim, jer nemam nista od njih, a nisu mi na skorasnjoj listi prioriteta i tesko da ce ikada na nju i dospeti. Ima mnogo boljih bendova od njih, cak i iz Perua. Na primer, Mortem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Evo, ovo je jedan veoma kul bend iz Peru-a, sviraju thrash metal sa elementima death-a. ''Sendero Siniestro'' im je najbolja pesma do sada, i generalno gledano, sam bend zvuči kao mešavina ''Slayer-a'' i ranijeg ''Morbid Angel-a'' (recimo iz perioda demo snimaka i prvog albuma); pukeface.gif

 

Preporučujem!

 

P.S: Dobri su i kao terapija ako imate retku stolicu! (ime je baš inspirativno) icon_mrgreen.gif

Gde moze da se nabavi?

 

Ima li neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj,i ja trazim.Cenim da je vrh icon_smile.gif I mislim da ce da vuce vise na death.

Pa, po onome sto sam ja procitao iz recenzije i intervjua u Blood Of The Ancients, u pitanju je death/black metal, ali ne mogu da potvrdim, jer nisam cuo sopstvenim usima. Ipak, verujem Kristijanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujte meni, vuče na nešto između ranog Sodoma i ranog Slayera, ali ima određenih death upliva...black-a i nema...

Ja sam to negde nabavio, skidao sam sa nekog sajta, al' ne mogu da se setim kog...ima dobrih pesama, i bend uopšte nije sranje.

Inače, bend je osnovao bubnjar, koji liči na pravog onog indiosa iz dzungle...icon_smile.gif

Bubnjar je i jedini originalni član...Imam i neke demo snimke iz '97, koji vuku na death, ali sa Demonic Flaglations, bend svira više neki old school thrash, gde se death oseća samo u nekim delovima...

 

Što se južnoamera tiče, poslušajte i Violator i Cerbero...ekstra thrash bendovi, naročito Violator, ona pesma ''Plague Never Dies''...otovriću temu o njima...ako nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cerbero je odlican bend, ali su Brazilci. Trebao si da pomenes neki peruanski bend. Strasna stvar je sto Cerbero zvanicno imaju objavljen samo onaj live album i to je izaslo tek pre dve-tri godine.

Znaci, nabavljaj Bosko i Anal Vomit. E, jebiga!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cerbero je odlican bend, ali su Brazilci. Trebao si da pomenes neki Peruanski bend. Strasna stvar je sto Cerbero zvnicno imaju objavljen samo onaj live album i to je izaslo tek pre dve-tri godine.

Znaci, nabavljaj Bosko i anal Vomit. E, jebiga!

Pa znam da su brazilci,,,,rekao sam juznoameri... biggrin.gif

Da, nabavljaj Bosko! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazu na arhivama

This is like a Sarcofago's INRI homage: shotgun-like drums, screamed vocals, sodom/possessed riffs... very exciting stuff, indeed.

Don't expect great production here, but only the headbangin' aggression from the 80's.

 

znaci,ima da mi se svidi 1/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima nešto i na njihovom off sajtu...ako ho'š da čuješ...ako je hića... laugh.gif

Ne mogu tamo da idem. Slab mi je net da bih se sad baktao sa skidanjem pesama. To radim samo u posebnim slucajevima, a sumnjam da je ovaj takav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo,bas slusam Demoniac Flagellations,kao sto sam i sumnjao ovo je black/death sa uplivima primitivnog thrasha,znaci ko voli INRI,In the sign of evil,Seven churches,Show no mercy i slicne kult albume,i bendove kao peruanski Mortem,Goat semen...svidece mu se.Dobar albumcic skroz.

 

Inace,ove godine potpisali za Osmose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nisu nista gluplja od Chinchille. Razumem ja da ovi za 'Goat' u imenu zele da pokazu ko je vise zao, ali Goat Penis i Goat Semen... molim te!

 

goat semen i moze da prodje,ali za goat penis se slazem,ajde :):):)

 

 

a ovo je neki trash metal bend??? znaci da ne nabavljam....a sta kazes grobe? :) :) :)

 

tHrash,koliko i sarcofago INRI,ako volis to voleces i Kozje Seme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...