Jump to content

Down


Vresište

Recommended Posts

pa jebaga... dovlace razne bendove... bio behemot bio napalam death bili cannibali bio type o negative... setih se sad tih nekih bendova... nisu to bendovi na kojima se zaradjuje puno... cenim... mozda gresim :)

 

down je za DUSU NE ZA PROFIT MAJKA MU STARA!!! :):)

 

 

kontam da ako se pusti neka prica o ovomo mozda i bude nesto od toga! :pivopije:

 

 

DOOOOOOOOOOOOOOWN! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebaga... dovlace razne bendove... bio behemot bio napalam death bili cannibali bio type o negative... setih se sad tih nekih bendova... nisu to bendovi na kojima se zaradjuje puno... cenim... mozda gresim :)

 

down je za DUSU NE ZA PROFIT MAJKA MU STARA!!! :):)

 

 

kontam da ako se pusti neka prica o ovomo mozda i bude nesto od toga! :pivopije:

 

 

DOOOOOOOOOOOOOOWN! :)

Pa vecina je solidno prosla :bigblue:

A to za dusu se slaze mozda nas 23 ili koliko vec je glasalo za demand,moracemo da nekako skupimo jos ljudi :pivopije:

@The Wicker Man,mala sala,kao sto rekoh dovoljna,ali cenim da bi svirka bila bolja u velikoj sali doma omladine,eto taman ga renoviraju do marta sledece godine pa da bude spreman za Down :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ja kontam da je ko`k-e ono glasanje LAZNO! :) ne znam tero sam sve zive da glasaju reko PAJI brate da ide sa posla da sune glas ivan glaso glaso valjda i stanko i sta znam i i dalje je 23...

neko ce zaaaaaaaaaaaaaaaaato da PLATI CENU !!!

 

ne ozbiljno sad... znam da su ljudi glasali ali se ta brojka ne pomera... ne znam sto i kako...

evo okusajte se vi... da ne bude da sam LAZOV! :)

 

e da ne bude zabune ko`k je wicker man ortaCJ mi iz kraja :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јебеш то гласање, ко да ће они да дођу овде на своју руку. Ако организатори буду хтели да их доведу, а они буду близу, доћи ће, без проблема! Него, зашто они не би били профитабилан бенд? Па, Пантера је међу метал популацијом и даље један од најпопуларнијих бендова, и контам да би сви желели да виде Анселма, по некој разумној цени, ако већ не слушају Доввн!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јебеш то гласање, ко да ће они да дођу овде на своју руку. Ако организатори буду хтели да их доведу, а они буду близу, доћи ће, без проблема! Него, зашто они не би били профитабилан бенд? Па, Пантера је међу метал популацијом и даље један од најпопуларнијих бендова, и контам да би сви желели да виде Анселма, по некој разумној цени, ако већ не слушају Доввн!
Stoji da je Pantera popularna,ali onda moras da racunas kada bi vecina dosla zbog Philla dosla bi u ocekivanju da on sa Down-om opici koju Panterinu stvar,ali oni to ne rade,i mislim da bi to odbilo vecinu ljudi ili barem one koje slusaju samo Panteru,Superjoint Ritual isl.

Eh pa nije Anselmo glavna faca,tu su ti Keenan(COC) i Kirk(Crowbar),Rex i Jimmy Bower(Eyehategod),sansa da se vide takvi muzicari bi trebala da bude dovoljna reklama,ali opet ja sam skeptican,i smatram da oni ne bi prosli dobro ovde,bilo bi mozda 100-200 ljudi,ruku na srce meni ne bi smetalo da ih gledam i pred 100 ljudi(a i 50 :lol: ).

Videcemo mozda ako bude ponovo evropska turneja u 2008,mozda se ponude legacy ili terra nostri,pa ako cena bude pristupacna ovi ih i dovedu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaki PRAVI Panterin fan MORA makar maaaaalko da gotivi DOWN... ako ga vec ne gotivi TOTALNO :) :) :)

a ako ne gotivi DOWN... NIJE PRAVI PANTERIN FAN I ONDA JE ZENA I NIJE GA ZAO!

kontam da dosta ljudi ne zna za Down kod nas... ali imam nekako osecaj da sve ovo kuljaaa!!!

 

I DA CE U BEOGRADU PADNE JEDAN PHIL COREEEEEEE! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

EUFORIJA ME NAVATALA VEC :veseli::veseli:

 

ZJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

svakiI DA CE U BEOGRADU PADNE JEDAN PHIL COREEEEEEE!

hahahaha...pasce kad tad...uh jebote...

 

Prosto je, Down verovatno nece doci jer da bi dosao:

 

1. ljudi iz Legacy-ja bi morali da budu fanovi (sto nisu) ili ljudi iz TN (to ne znam)

ili

2. Down bi mora da bude vrlo isplativ bend, sto nije.

 

Tako da, fat chance.

 

ima istine u ovome...al kad bi malko hteli da poslushaju nas bilo bi josh vishe zainteresovanih...npr. da bace na site kao i za sve ove predhodne bendove neko glasanje tipa sa DOWN-om i josh sa nekim "zvucnim" bendom pa da vidimo realnu sliku...

 

kako ja volim da kazem - VREME CE POKAZATI SVOJE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima istine u ovome...al kad bi malko hteli da poslushaju nas bilo bi josh vishe zainteresovanih...npr. da bace na site kao i za sve ove predhodne bendove neko glasanje tipa sa DOWN-om i josh sa nekim "zvucnim" bendom pa da vidimo realnu sliku...

U potpunosti se slazem :pivopije:

Ma uostalom ako ne dodju ovde onda madjarska,hrvatska i okolne zemlje gde bi mogli da banu :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,ne mora dodju ovde, da hodaju nasim ulicama bre! da kupe JELENA BREEEEE :):rockdevil::)

onako da se slikam sa njima a iza SKC! pa EEEeeeeeEEEEEEEJ!

onako tu prolazim svaki dan i sad prolazim samo sto tu prolazi i DOWN :) OPALAC DOPALAC!

onako PHIL se tu mota... dodjes slikas se kazes mu BATE KOJA SI TI KRALJINA EJ! pokazes onda za 15 godina sliku detetu kazes mu vidi sine ovde se tvoj caca sliko sa cika PHIL-om! :) tu gde ti sad ides da gledas te tvoje :) i tako bre!!!

nikad mi nece biti isto da gledam neki bend u svom rodnom gradu gde provodis svaki dan i blejacis sa ortacima i pijes pivo i druzis se i sve ili da gledam taj bend negde drugde...

mnogo vise emocija navire i svega kad je to u tvom gradu gde zivis ceo zivot i sve to

pogotovo kad ga gledas prvi put...

ali sta da se radi majka mu stara... ako dodju heh :) ja idem BRE! :) ako dodju negde u komsiluk pih nije mi trip... to je sve sto sam hteo reci :)

 

ajTe dobri ljudi organizujte nam DOWN :) AJDEEEE :veseli::veseli::veseli::veseli:

 

:pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ево овако. даун је постао мени један од омиљених бендова. стварно су генијални. екипа је дримтим за тај фазон. и искрено, постали су ми дражи од пантере. пантера су легенди. то стоји. и објективно ће увек бити бољи бенд од дауна али...мени су даун много дражи. пантера је крљање, притом добро крљање, не поричем, а даун је душа. направили су феноменалну комбинацију метала, рока и блуза. нека дође двеста људи али двеста људи који заиста воле даун а не да дођу због фила или због екипе која свира. генијалан бенд.

 

@Гера: наравно да понављају неке ствари са претходних. то је даун. то је њихов фазон. на сваком албуму ће бити тај њихов препознатљив фазон.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bukvalno ja bih voleo da dodje 200 ljudi ali tih 200 nose BRE SUZE U OCIMAAAA!

to mu dodje 2 oka puta 200 ljudi koliko je to para?

150 000 dinara! :) HAH :) :)

 

kako cu ja da lijem suze ako dodje DOWN

 

ZJOOOOOOOOOOOOOO!

 

 

euforija je tuNA vec...

 

 

DOBRI LJUDI DAJTE NAM DOWN!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto razmisljam,koliko zaista Down fanova ima u Srbiji?

Mislim ako vec niko nece od organizatora da dovodi,mozda bi bilo najbolje da se svi fanovi udruze(novcano) i dovdedu bend :bigblue:

Znam da to zvuci ludo,ali kao sto rekoste,samo za prave fanove a za ostale ko ih sisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaki PRAVI Panterin fan MORA makar maaaaalko da gotivi DOWN... ako ga vec ne gotivi TOTALNO :) :) :)

a ako ne gotivi DOWN... NIJE PRAVI PANTERIN FAN I ONDA JE ZENA I NIJE GA ZAO!

 

ja imam ortaka koji voli panteru više nego ćaleta & kevu i koji se moli svaki dan pred dimebagovom slikom na desktopu ali zato kaže za down da je najgori bend u istoriji muzike i da su gori od black sabbath :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam ortaka koji voli panteru više nego ćaleta & kevu i koji se moli svaki dan pred dimebagovom slikom na desktopu ali zato kaže za down da je najgori bend u istoriji muzike i da su gori od black sabbath

 

 

HAHA :) cek ti si ozbiljan sad ? :) :) ...

 

koji ste vi MAGOVI covece :)

 

 

 

izderi se ortaku u lice GODDAMN ELECTRIC!

 

i sve ce mu se (ne)kaze samo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Nesto razmisljam,koliko zaista Down fanova ima u Srbiji?

Mislim ako vec niko nece od organizatora da dovodi,mozda bi bilo najbolje da se svi fanovi udruze(novcano) i dovdedu bend :bigblue:

Znam da to zvuci ludo,ali kao sto rekoste,samo za prave fanove a za ostale ko ih sisa.

nemamo mi tih para

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta o ortaku! DOWN tema bre... pravi je fan nema sta... BRE FANOVI ZNAJU SVE LIRIKE NAPAMET I SVE BRE!!! VUCIBATINA JEDNA ! :) :)

aj kad vec pisem...

neka pogleda te GODDAMN ELECTRIC lirke...

pa da vidi gde treba mu lezi samopouzdanje ili kako god da bi se to prevodilo... :rockdevil: :rockdevil:

 

cika Phil kaze...

 

your trust is in whiskey and weed and

Black sabbath - its goddamn electric

 

ako vec misli da su sabbath-i losi neka ga Pantera njegov verni drugar razuveri svojim lirikama e :) ...

HAH :)

 

ortak ti je pravi FAKER! :):) kako sam pokazo e! :)

 

i dosta vise majka mu stara... iznervira se sad!

 

OCU DOWN! NE FAKER LJUDE!

 

AJ SAO E!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...