Jump to content

Down


Vresište

Recommended Posts

  • 8 months later...

da malo ozivimo temu... nazalost, koncert u budimpesti je otkazan (trebao biti juce, ko ne zna).. jebiga, bas sam se tome veselio.. mislio sam da cu ih napokon uhvatiti :(

 

poslusajte stone the crow acoustic.. super zvuci...

 

i obrada when the levee breaks od led zeppa.

 

 

jebem ti, kad bi bar dosli u bege :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Slushala ih uzivo u julu- nishta posebno...

I ja sam ih slushala tamo, ali me nisu neshto odushevili... Jedino su bili dignuti na noge oni u fan pitu. Mada, ja ih i ne slusham, tako da...

Edited by LazaGNR
Jel' ti to sam sa sobom pricas??? :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh :) cjao ljudovi eee :) :) neko gleda i ovu temu a :) heh :) e a jbg trebao je dodje down sa metallica-om ovde kad je i bilo to u bugarskoj... to je bila onako NAJVECJA PRILIKA IKAD... ali niko nije hteo da ih dovede... jer jbg tad je bio KESL festival i ono u EKSPOU valjda ili gde vec bese ne secjam se... trebao i SLAYER valjda dodje tad (mislim te godine ne na festival taj i to)? heh ko da je bilo pre 10 godina ne secjam se bas tacno x) ... pa su se organizatori upripili da im niko nece doci ako metallica/down dodje sto je i istina :P ... ali jbg i bez toga niko im nije dosao na KESL koji bese i otkazan a i na ovo drugo dosla sicja neka... x) :) a mi ostali uskracjeni za down... posto aj metallica je bila vec u bg-u...

ali bre kako niko nece dovede DOOOOWN! onako u SKC dodje down dodje 1000 ljudi i do jaja... mozda je malo 1000 ljudi nem pojma zbog kinte koju bi organizatori uzeli...

ali kontam da bi svaaako ko je slusao panteru ikad! da bi dosao na down ako nista drugo cisto da vidi PHIL-a i REX-a... dok jos mrdaju... :'(

 

DOVODITE DOWN BREEE! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Pa stvarno, u skc opusteno ne verujem da su oni bas toooliko skupi!

 

Pa mozda nisu toliko skupi, ali kad se daju pare za lorde i koje kakve kurce onda za ovakav bend ne ostane para.

Ne postoji bend na ciji bih koncert radije isao od Down-a , ali teska posla posla da cemo ih gledati kod nas skoro bar kolko se meni cini :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Solidna su sva tri albuma, i vise nego solidna :rockdevil: ail ajde NOLA je ipak najbolji!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jebo te bog idem na ovo, makar peske isao!!!!!!!111

Jao ja bi na ovo isla vrlo rado posebno zbog DOWN-a, a i line-up je do jaja ali nazalost nemam ljude za takav poduhvat a sto je jos gore ni para :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ail ajde NOLA je ipak najbolji!

 

Jao ja bi na ovo isla vrlo rado posebno zbog DOWN-a, a i line-up je do jaja ali nazalost nemam ljude za takav poduhvat a sto je jos gore ni para :icon_ne:

 

Nola je odlican album...

Panteru sam gledao uzivo, Down nisam...sta da se radi...ne mozes sve imati u zivotu :D

Mada, moglo bi se skoknuti...kad je taj Kamp?

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate jesi ti normalan , gledao si panteru sta hoces vise :D:D

 

Ma jako sam ja zadovoljan sto sam gledao Panteru, mozda i najbolji koncert u mom zivotu :da:

Down su dobri...ali Pantera je Pantera...a tek uzivo, kako su razvaljivali, uh...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

do kraja zivota cu patiti sto nikad necu imati priliku da vidim panteru uzivo...

ali down moram da vidim, ne smem si dozvoliti da propustim ovu priliku. prosle godine sam se sjebao maksimalno kada sam planirao da idem na njihov koncert u budimpestu (sam btw, niko nije hteo da ide) i zbog toga sam odustao od bugarske koju sam prvobitno planirao i sta se desi? koncert otkazan dan pre nego sto je trebao da se odrzi... :rolleyes:

 

ove godine se to mora ispraviti :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...