Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

buah..

rado bih u vojsku, kad bi imala koristi od toga. jasno mi je da decki iz hrvatske nemaju nikakve volje za istim, jer sve sto se trazi tamo jest da se dignu u 5, poslusaju himnu, i onda se ostatak dana prezderavaju i pretvore u trokrilne ormare. katastrofa. da ne pricam o ideološki nabijenoj atmosferi, sto je sramota. te pizdarije da se vjezbas kako ubiti nekog me raspizde svaki put. ja bi rado ubila da moram braniti sutra dijete, nego da moje i mene pokose. zalosno je da dolazi do takvih situacija, ali to je ocito neizbjezno.

Edited by m.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaginos: ph34r.gif izgubio si se u poenti, poljubi me u avatar.

 

 

aurora:

dobro je to.. icon_smile.gif neizivljeni manijak icon_smile.gif zahvaljuci tim manijacima, mi smo se u bosni odrzali - puna mi je kuca manijaka icon_smile.gif bolje i to nego pedera icon_wink.gif

 

 

pozdrav ljudovi.

odrzali i odrzali i prenaselili srbiju i dobili diplomatsku crnacku kurchinu nazvanu 'dejtonski sporazum'....

 

i pederi nisu stetni k'o manijaci, barem ne sami po sebi....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvijek user posted image icon_da.gif

 

 

i najcesce treba da pokaze muskarcu gdje je njegovo mjesto. icon_da.gificon_smile.gif

 

pa dok ga namjesti.. za `jednu samarcinu`.. zao mi je sto kradem drugima fazon, ali je dobar icon_wink.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapetan: Hoces u vojsku

Ja:Ne

Kapetan: Da li bio dao zivot za otadzbinu i druge, da li bi isao u rat.

Ja.: Ne, ali u rat bi isao

Kapetan: A zasto?

Ja:Pa tamo se ubijaju ljudi icon_twisted.gif

Kapetan: Mars napolje!

Ja: Ovo mi je peti put

Kapetan: Sta to?

Ja:Pa to sto ste rekli

Kapetan: Ma mars napolje ludaku jedan!!!!!!!!

Ja: sesti put (uz grohot smeha)

--------------------------------------------------------------------------------

@blondie, budi realna, koja crna nasa vojska, da izbije neki rat ne bi imali pracku da mi daju, dok Rusi, Ameri, Izraelci, Francuzi, Englezi, Itd. Kao predatori, nasu vojsku bi potukli ovi iz kamenog doba, s kim da ratujemo i sa cim?

 

Ako budemo mocna drzava (a vidim sanse su nam odlicne icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) pa i da razmisljam o vojsci.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

-------------------------------------------------------------------------------

@blondie, budi realna, koja crna nasa vojska, da izbije neki rat ne bi imali pracku da mi daju, dok Rusi, Ameri, Izraelci, Francuzi, Englezi, Itd. Kao predatori, nasu vojsku bi potukli ovi iz kamenog doba, s kim da ratujemo i sa cim?

ne sjecam se da sam na ovoj ili Military temi pricala o tome icon_smile.gif

 

to sto si ti rekao nema apsolutno veze s onim sto sam ja do sada rekla..

 

sto ne znaci da se slazem ili ne slazem s tobom (vecinski slazem).

 

 

poz icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne sjecam se da sam na ovoj ili Military temi pricala o tome icon_smile.gif

 

to sto si ti rekao nema apsolutno veze s onim sto sam ja do sada rekla..

 

sto ne znaci da se slazem ili ne slazem s tobom (vecinski slazem).

 

 

poz icon_wink.gif

Ok, nego naglasavam samo to da nemamo mogucnosti, ovde treba profesionalna vojska, i ulagati u nju.

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba, ali trenutno moral i nacin zivota nasiJe ljudi je na ZIROU i nema tu nista... od sve silne istorije i mogucnosti, sada se svi bune, pedercici, 'sta cu ja tamo' ili 'recicu NE ubijanju LJUDI!'.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Sve u rastegljenom gay glasu... ba!

Giv pis a chens... ph34r.gif

 

A profesionalna vojska bi ipak bila bolja (za nas, jer konskripti nisu adekvatno trenirani, plus smor je dok se neke stvari rasciste..) ali treba rezerva velika BA, svakom treba malo po usima...

 

Nego mi niko ne odgovori pitanje konkretno ba, svi filozofiraju, pri cemu je onaj klinac za vazdusno osmatranje??

KoV ili RV/PVO?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle junaci,ko je bio u vojsci i iskustva iz iste...

 

Nama koji smo bili u vojsci ce price biti zanimljive,dok onima koji nisu...pa nece razumeti u svakom slucaju...

 

Stoga...straza,pozarstvo,KTB,DC,PDC...itd.

 

Ajd da pocnem da ne budem djana...

Prva nedelja vojske,zaduzili A i B komplet i stojimo na pisti na jutarnjem postrojavanju...i svi sredjeni u zelenim vetrovkama (decembarska klasa) jedino ortak Baltic u APSOLUTNO zutoj vetrovci.

 

Prilazi mu komandant kasarne i pita ga kakva mu je to vetrovka...

 

On ponosno odgovara:Gospodine potpukovnice,to je za pustinjske borbe! icon_smile.gif

 

 

Naravno,sudbina ima svoje puteve...Baltic je lud (naime nasli su mu akutnu psihozu sa sumanutoscu),morao je on jedini da zaduzi zutu vetrovku...

 

Gospode,zao mi je sto kad napisem to nije tako smesno kao kad si tamo...ali ko je bio u vojsci razumece...

 

Dakle,dozivljaji sa logorovanja,najtezi,najlepsi momenti...sve moze ovde...

 

Secam se na logorovanju,bilo mi je smesno kad smo vezbali juris i trebali svi da trcimo,vicemo "URA" i cepamo corke...prva dva puta sam se osecao ko debil...ali treci put sam bio spreman da ubijem rodjenu majku da je bila ispred mene...strasno

 

Da cujem vas...

Just FYI, nema vise straze. Prijatelj oficir mi pricao pre neki dan dan da sad podoficiri daju "uvarskyu sluzbu" a vojska jok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam... ja mislim da ti sto se toliko trude da dokazu da nisu za vojsku u principu i nisu za vojsku, ljudi bi valjda trebalo da imaju neku motivaciju za to, pitanje je koliko sebe oni mogu da daju ako su prakticno prisiljeni da dodju tu i rade beskorisne stvari...

Elem, vojska u ovom smislu je lep nacin da izgubis par meseci zivota, navuces alergije ili dobijes neku zanimljivu koznu bolest.

Naravno,. Ne treba ukinuti vojsku, ali treba uvesti profesionalnu i uz to onima koji zele omoguciti da sluze dobrovoljno. Oni koji izbegavaju vise smetaju nego sto koriste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja crna Severna Koreja i atomsko oruzije.... (: Ko josh zheli da ide u vojsku gde se deshava da eksplodiran 45 000 tona municije (.

 

Malo malo pa nesto eksplodira, neko nastrada, neko se ubije (!?!?).... super je vojska, mozda cu da idem na letovanje u vojsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...