Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Sećam se,kad smo jedne noći pobegli u Niš iz kasarne.Ukrali smo bili djeparac jednoj fukari iz Beograda, i istrošili ga na neke dve kurvetini u Niškom nekom bircuzu.Vratijo nas je neki deda na traktoru oko 4 ujutru.duza je prića,mrzi me sad da detaljišem.neki drugi put.ali dobijo sam sedam dana, zezanja u 1,5 sa 2m. prostoriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vratimo se na dizivljaje iz vojske, nas koji smo bili ....

 

Secam se kad su dosli gusteri, posle jedno mesec, mesec i po dana, bila je jos uvek onako, solidna poseta na prijavnici, i kuca mi na vrata dezurane neki guster i lik ulazi i kao ima jednu molbu za nas. Kaze zna da mi sa prijavnice imamo nas toalet, a njemu dosla devojka, kaze lik frka mu je, nije jebao mesec i po dana, pa bi nas molio da mu, akomoze, damo kljuceve naseg toaleta da moze da jebe kako treba. A lik jos onako zbunjen, malo ga sramota zbog svega, ali dosao i lepo pitao. Ja se odusevio, reko' lave evo kljuca pa samo udri i kad god bude trebalo slobodno trazi. A inace riba je bila bas dobra cica.

 

Inace ima jedna zanimljiva stvar. Evo recimo kad dodju gusteri prvih mesec dana ne mozes da zivis od poseta, hiljade likova, nosi se hrana, pice, ludilo. Posle mesec dana onako, ima ljudi ali nije strasno. POsle dva meseca, tri, cetiri .... skoro da niko ni ne dolazi u posete, svi zaborave vojnika, zivot tece dalje bez njega... jbg. A to sam primetio i sa devojkama. U pocetku dolaze, padaju suze radosnice, zagrljaji ovo ono .... a vec posle par meseci krecu pisma i pozivi sa pricama tipa "dobar si ti decko, previse dobar, bilo mi je jako lepo sa tobom, ALI znas upoznala sam jednog decka....." i na kraju posle godinu dana na prste jedne ruke mozes da nabrojis likove koji su ostali sa tom devojkom sa kojom su bili pre vojske. Tuzno ali istinito, daleko od ociju, daleko od srca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se,kad smo jedne noći pobegli u Niš iz kasarne.Ukrali smo bili djeparac jednoj fukari iz Beograda, i istrošili ga na neke dve kurvetini u Niškom nekom bircuzu.Vratijo nas je neki deda na traktoru oko 4 ujutru.duza je prića,mrzi me sad da detaljišem.neki drugi put.ali dobijo sam sedam dana, zezanja u 1,5 sa 2m. prostoriji.

 

Znam na koji bircuz konkretno misliš. ''Blue Night'' se zove, još uvek je u ''funkciji.'' :mhihi:

Kol'ko se sećam služio si u Aleksincu....a skoknuo do Niša. Pametno, pametno.

 

A moguće je da si bio u ''Lido'' skroz na periferiji grada (čamurlijski put). Obzirom da vas je čiča na traktoru vozao natrag do kasarne.

E taj bircuz su zatvorili pre 3 godine, ako se ne varam. Ostade samo ''Plava Noć.''

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuzno ali istinito, daleko od ociju, daleko od srca.

E,

Meni je negde na pola sluzbe stiglo preporuchena chestitka "фром Раша вид лов" i u njoj 100 jevreja i poruka da mi se nadje za iglu i konac...Svi klasichi su me pitali da li ima sestru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

jebote al nas je nahvalio onaj lik kome se sudi za pomaganje u skrivanju Mladicu, kaze da je u to vreme, kada je Mladic bio u kasarni gardijske brigade, obezbedjenje bilo takvo da ni ptica nije smela da preleti a da se ne zna da li je vrabac ili caric :D heheh, s' obzirom da nas je jako malo radilo u obezbedjenju shvaticu ovo kao licni kompliment :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest HEFEST
vratimo se na dizivljaje iz vojske, nas koji smo bili ....

 

Inace ima jedna zanimljiva stvar. Evo recimo kad dodju gusteri prvih mesec dana ne mozes da zivis od poseta, hiljade likova, nosi se hrana, pice, ludilo. Posle mesec dana onako, ima ljudi ali nije strasno. POsle dva meseca, tri, cetiri .... skoro da niko ni ne dolazi u posete, svi zaborave vojnika, zivot tece dalje bez njega... jbg. A to sam primetio i sa devojkama. U pocetku dolaze, padaju suze radosnice, zagrljaji ovo ono .... a vec posle par meseci krecu pisma i pozivi sa pricama tipa "dobar si ti decko, previse dobar, bilo mi je jako lepo sa tobom, ALI znas upoznala sam jednog decka....." i na kraju posle godinu dana na prste jedne ruke mozes da nabrojis likove koji su ostali sa tom devojkom sa kojom su bili pre vojske. Tuzno ali istinito, daleko od ociju, daleko od srca.

 

 

Zato ja moju malu ne bi dao ni za hektar gibanice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Dodelili mi rod... treca sreca.. .vezista........

 

Nema to veze, kada ti dodeljuju rodove oni se poprilicno frljaju time - kada sam ja bio na regrutaciji jedno 70% nas je dobilo da budemo vezisti (dovoljno je bilo zaokruziti na onom formularu da znas da radis na kompjuteru :haha:) a, kako je ko kasnije odlazio u redovnu, svi su prekomandovani na pesadiju. :haha:

 

Ja bi trebao da odnesem potvrdu,jer ako zakasnim a stigne mi poziv to su muke zive da odlozis,mislim na administraciju,nas 10 ceka po 6 sati da odlozi posto rade nesposobnjakovici u vojnom odseku.

 

Sta ja znam, ovde to nije frka i ako zaboravis, samo doneses potvrdu i mozda popunis jos jedan formular, ne secam se sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodelili mi rod... treca sreca.. .vezista........

 

Mislim da cu sutra-preksutra da skoknem da izvadim potvrdu o redovnom studiranju, treba fax da se zavrsava... :meshuggah:

:pivopije: Docnije ... vojska...

 

Игром случаја сам упућен у причу...

Драго ми је што се све завршило како треба. Нека је са срећом...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...