Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

Dakle zbog pada foruma i gubitka postova od prekjuche opet otvaram temu o jednoj od najboljih zatvorskih serija biggrin.gif

 

user posted image

 

 

Lincoln Burrows is accused of the murder of Terrence Steadman, who is the brother of the female Vice President of the United States. With strong evidence supporting the charges of first degree murder and aggravated discharge of a firearm against him, Lincoln was sentenced to death (by electric chair). Although Lincoln adamantly asserted his innocence and that he was set up, he was sentenced to the Fox River prison facility to await his execution.

 

Lincoln's brother, Michael Scofield, is convinced that Lincoln could not have committed such a crime and hatches an escape plan. He designs a full-body tattoo that secretly encodes every last detail of the prison facility and has it tattooed onto his body. After destroying all the evidence at his apartment that could reveal his plan, Michael stages a bank robbery, knowing that he will be convicted and sent to Fox River. Once an inmate, time works against him as he must overcome various obstacles and make the right connections among the inmates and prison staff to be successful in breaking out his brother.

 

Inache u ponedeljak je emitovana 7 epizoda 2 sezone koju ja najverovatnije danas "dobijam" icon_rolleyes.gif

 

I da serija pravi pauzu do 30.10 zbog MLB play-offa wallbash.gif ima da poludim za te dve nedelje....moracu da gledam stare epizode da se smrim koliko toliko icon_smile.gif

 

Nego gde smo beshe stali? biggrin.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da serija pravi pauzu do 30.10 zbog MLB play-offa wallbash.gif ima da poludim za te dve nedelje....moracu da gledam stare epizode da se smrim koliko toliko icon_smile.gif

ali krece Battlestar Galactica sezona 3 :jej:

 

 

 

serija je suvise napaljena..

ima par dobrih glumaca ali nije ni prismrdeti Ozu...

glavni junak je glumio u spotu Maraje Keri biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seriju ko da su pisali 15 godisnjaci...

Ovaj ima tetovazu od koje je upotrebio jedno 20%...

usput poveo celu Beneton reklamu sa sobom...

Predsednik mrtav, zemlja u zalosti, ali naslovna strana novina je "fox river 8 zbrisala iz bajboka"...

podpredsednik umesana u tu ogormnu zaveru ali ko da je cela situacija u zemlju propala...

Ovi iz tajne sluzbe ubijaju ljude ko da je municija na popustu...

a Beneton reklama upada u sve gluplje i gluplje situacije...

I jesam li ja jedini koji provali sta ce da se desi 30 minuta unapred???

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

poceh da pratim ovu novu sezonu.. samo sto nekako uvijek zakasnim u ponedjeljak u 8 uvece - pa mi onda ostane da gledam preview ili tako neki klinac.. pa se logujem na Fox40 da bih odgledala ostatak..

 

naj je opasniji brat krimos - tetovirani je suvise lijep i fin.

 

dobra im ona matora plavusa od prosle nedjelje..

 

 

bitno, stignem vazda na Vanished biggrin.gif ali zajebano otkako ubise omiljenog mi lika - fbi agenta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah konachno sedmu epizodu ph34r.gif

 

Dok su bili u zatvoru uspevao sam koliko toliko da naslutim shta ce se desiti ali ovo je totalna konfuzija....Sucre me nije neshto iznenadio jer sam ochekivao da ce da ih izda mada sam mislio da ce to da uradi na drugachiji nachin i mozhda ranije i mozhda sam imao pogreshno mishljenje o Tweeneru ali da je odveo onog FBI psihopatu do prave kuce polomio bi monitor laugh.gif

 

Ovaj user posted image je i dalje zhiv a pogotovo sad kad su nashli pare nece ga se otresti do kraja serije....

 

 

Inache Patoshik aka Haywire sa onim kerom daje poseban shmek celoj seriji...boli njega uvo za pare i policiju i FBI...on zhivi u nekom svom svetu i sprema se da napravi splav i da odputuje u Holandiju laugh.gif

 

Pochele su stvari polako da se komplikuju... icon_da.gif videcemo gde ce dogurati i kako ce odmrsiti ovu zapetljanciju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

e nemam pojma...uzasno mi je glupo kako je tweener zaginuo..sta je bre onaj FBI agent jebote...konj icon_smile.gif nesto kontam da ce polovinu da pobiju u drugoj sezoni (evo vec su poceli sa Sarinim caletom) kao sto su uradili u prvoj a T-Bag definitivno mora da umre...eventually

Share this post


Link to post
Share on other sites

.uzasno mi je glupo kako je tweener zaginuo

Ma koliko sam zheleo njegovu smrt sad ce mi nekako biti trulo bez njega...ostaje mi samo T-Beg da me nervira laugh.gif

 

Inache najzhalije mi je zbog Abruzzija...on mi je pored Haywirea bio najgotivniji lik pogotovo od one epizode kada je T-begu odsekao ruku laugh.gificon_rockdevil.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...