Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

Za sada sam ma pola drugog serijala i mogu reći da me ne nepušta ushićenost. Nadam se da treći nije baš tako loš :)

 

pusti njih sto pricaju. i mene su obeshrabrili komentari o trecoj sezoni ali kad sam poceo da gledam... i treca sezona je veoma napeta i dobra. ja sam sa uzivanjem gledao. istina je da su pretjerali ali koga briga, to je Prison Break, tako treba da bude.

inace, cuo sam glasinu da je vec pocelo snimanje novih epizoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E znate šta ..... juče sam odgledao epizodu u kojoj je (PAŽNJA SPOJLER!!!!) poslata Linku glava dr.Sare Tancredi i ja sam potpuno odlepio ... mislim, obožavao sam je jbt! Bukvalno mi je bilo loše juče i danas čitav dan, znači doživeo sam to kao da se zaista desilo nekome koga poznajem i volim ... znam da zvuči blesavo.

 

Uglavnom, razmišljam da batalim seriju sada ... mada sam to trebao da uradim pre nego što sam sinoć odgledao epizodu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

E znate šta ..... juče sam odgledao epizodu u kojoj je (PAŽNJA SPOJLER!!!!) poslata Linku glava dr.Sare Tancredi i ja sam potpuno odlepio ... mislim, obožavao sam je jbt! Bukvalno mi je bilo loše juče i danas čitav dan, znači doživeo sam to kao da se zaista desilo nekome koga poznajem i volim ... znam da zvuči blesavo.

 

Uglavnom, razmišljam da batalim seriju sada ... mada sam to trebao da uradim pre nego što sam sinoć odgledao epizodu :(

 

potpuno te razumijem. ja sam jednom davno naletio na spojler u kome je receno da je Sara ubiVena. naletio sam na taj spojler taman u trenutku kad sam poceo da se "zaljubljujem" u nju. zamisli kako je tek meni bilo... :)

 

edit: slovo

Edited by Cosmic Sailor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erm... Nova sezona će premijerno biti prikazana nakon Olimpijade, snimanje epizoda 4. sezone počinje krajem marta. I koliko sam uspeo da uhvatim sa zvaničnog foruma, ovog puta neće biti nikakvog bekstva, već će nova sezona predstavljati Majklov lov na one koji su bili umešani u Sarino ubistvo, što direktno, što indirektno. :)

 

Break in. Break out.

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...