Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

:da:

 

mada IPAK mislim da je final break nepotreban..sta znam...

Ne samo nepotreban, vec i tesko sranje!

Mislim da je najveci problem Final Breaka sto smo svi gledali znajci da postoji velika sansa (neki su se nadali suprotno :)) da Majkl umire, tj. prvi put (u ovoj seriji) smo sa velikom sigurnoscu znali sta ce da se desi - sto nikako nije bila karakteristika serije i to je nekako ubilo atmosferu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne samo nepotreban, vec i tesko sranje!

 

Upravo to...tesko sranje i nepotrebnih 1h 30 minuta smaranja.Dok sam gledao,imao sam osecaj kao da su ovo snimili samo zato da konacni rasplet ide uz naziv serije,posto se u 4.sezoni nismo bas nagledali bezanja iz zatvora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bash tako...zatvor je davao tu napetu atmosferu, kad ne mozesh da dochekash sledecu epizodu...
Ima jos jedna stvar, predpostavljam da je vecina ovde, kao i ja, odgledala prve 2 sezone (mozda cak i trecu) u cugu, jednu epizodu za drugom... dok je u 4. sezoni bilo neophodno cekanje od 7 dana. I to je imalo uticaj na "manjak napetosti" u ovoj poslednjoj sezoni.

 

U svakom slucaju, Final Break se ni meni ne svidja, ispada da su scenaristi skupili muda da ubiju Majkla samo zato sto se serija zavrsava... da se kojim slucajem snima 5. sezona mislim da bi kraj 4. sezone bio potpuno drugaciji. Mada, Mahoun (pogotovo scena u birou sa Salinsom) je bio dobar u FB-u.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

on je postao extra lik tek posle druge sezone...mada je i u drugoj bio cool...samo negativac...

malo je glupo shto je on dobio bash takav happy ever after...ipak je roknuo apolskisa, aldoa burowsa, i nagovorio je patoshika da skochi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

on je postao extra lik tek posle druge sezone...mada je i u drugoj bio cool...samo negativac...

malo je glupo shto je on dobio bash takav happy ever after...ipak je roknuo apolskisa, aldoa burowsa, i nagovorio je patoshika da skochi...

 

Hehe,tu si upravu,ali svako dobija svoje pravo za redemption xD...on je meni jedan od sjajnijih tacaka u seriji,njegova gluma je prilicno uverljiva,dok mi je npr Sucre bio malo mlitav u prvoj sezoni,ali se kasnije popravio...:D

 

Prvu sezonu sam prakticno prozdrao za dan i po koliko mi je bila napeta,kod druge i trece sam usporio,ali me je cetvrta vratila u zivot,posebno posle trenutka kada Whistler dobija metak kroz glavu...:D

Samim tim shto su scenaristi ubili Scofield-a ubili su i svaku nadu za nastavkom,shto je po meni i ok.Serija bi realno udavila da se nastavila do tacke nedogleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebi bi i to bilo do jaja, ne sumnjam. :P

 

:wub:

 

Ja nisam video da Skofild umire, tako da ima mesta za još sezona :ph34r:

 

Mišljenja sam da je Majkl Skofild zajeb'o i Čak Norisa i Batu Živojinovića zajedno. :)

 

edit: A i Milku Canić :)

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...