Jump to content

Ария (Aria)


Divlji Tigar

Recommended Posts

ja mislim da je ovo sjajan bend

Slazem se. :rockdevil:

 

Ok je da podseca..ali Aria na skoro svim albumima posle prvog ima barem po 2 pesme na albumu da PREVISE podseca na maidene..no, ipak, I like'em very much ;)

 

To oni i hoce.Zovu sebe ruskim maidenima.

 

Ja sam prvo cula baladu Беспечный Ангел i Химеру i navukla se.Pa odmah kupila mp3 sa svim pesmicama. :opusteno:

 

Ima Arijinu majicu... Hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

 

Hehehehehe...Imam i ja. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Добро ме подсетисте да наручим од другарице која је тренутно у Русији њихову мајицу. Много би било да је цимам да ми јури плоче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih najradije da ih vidim uživo dok još rade, pa da tom prilikom padne i neka majica. Ljudima je svaki album savršen, oni nemaju svoj No Prayer for the Dying. Oba pevača su im aždaje, malo je takvih u metalu. Bruce Dickinson masu njihovih pesama ne bi mogao da otpeva, dok bi oni lagano mogli da skinu svaku pesmu Maidena.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваљда ћу доживети да кроз 5 година могу да одем у Русију туристички, па да могу и њих да ошацујем успут. Тј, свакако бих пут испланирао према концерту, а не обрнуто.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prince

 

Sta fali No Prayer-u ? U odnosu na ovo sto Maiden izbacuje poslednjih nekoliko godina, to je masterpiece!

 

E pa sad, nekima se ne sviđaju noviji albumi, ali meni je AMOLAD zakon, a da ne pričam o BNW. Ovo je ipak tema o drugom bendu, ako me pitaš koji je najbolji album Arije, teško mogu da se odlučim, ali recimo da je mini album Geroy asfalta neka vrsta prekretnice i na njemu se nalaze neke legendarne pesme, koje i danas sa Berkutom izvode.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam i ja razne spotove, ali nisam siguran koji su oficijelni. Za one u kojima se bend pojavljuje sam siguran da jesu, za druge ne znam. Najbolji koje sam video su Oskolok lda i Kolizei. Što se tiče live snimaka, volim da overavam one starije na youtube. Evo jedan za Angelystora: http://au.youtube.com/watch?v=aY8IDx8E0T4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...