Jump to content

Tiamat


Vampyr Poet

Recommended Posts

"cease to exist, rise to exist no more... la la la..."

 

ili...

 

" ...honey tea, psilocybe larvae, honeymoon, silver spoon, psilocybe tea"

 

a mozhe i :

 

" ...Then I turn to you and laugh : I worship Satan!!!..."

 

samo pazhljivo sa ovim tretjim...

i to je to, ostalo ne valja.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Super je Tiamat bio...bili su vidno raspolozeni,pa su imali odlican odnos sa publikom (sto meni uopste nije bitna stvar na koncertima,ali vidim da ovdje na yumu ljudi puno obracaju paznju na taj aspekt, :mhihi: ),ne znam da li je fora ili je Johan stvarno bio odusevljan publikom,cak nas je 2x slikao telefonom...nastup takodje veoma dobar,sve kvltove su svirali...Whatever That Hurts,Gaia,Do You Dream of Me?,In A Dream,The Sleeping Beauty,Cold Seed...

Meni malo smetalo sto je u publici bilo svakakvih likova koji veze sa Tiamat-om nemaju. :no:

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni malo smetalo sto je u publici bilo svakakvih likova koji veze sa Tiamat-om nemaju. :no:

 

 

 

kakve to ima veze,ljudi su se interesovali a i na kraju kraju ako ti je dobro na koncertu jednostavno iskuliras te likove

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bila u prvom rredu,a pored mene bio lik koji je tu iskljuchivo da kupi palice,trzalice itd. a ne zna ni jednu jedinu pesmu tiamata -.-

ispizdela sam od njega -.-

 

inache,ja sam se i upoznala sa bubnjarem <3 koji je divan <3 prava mica,i on posle kad je sishao u publiku dao mi palicu <3

njoooo

 

 

a i koncert je bio preteran <3333

chula sam caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaain

samo mi zhao shto nije bilo for her pleasure x((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve to ima veze,ljudi su se interesovali a i na kraju kraju ako ti je dobro na koncertu jednostavno iskuliras te likove

Pa onda je po tebi ok da dodju tri pijana Engleza koji sa Tiamat-om imaju veze koliko i ti sa Sven Vath-om i debilisu se tu.Zbog njih sam odmah promjenio lokaciju,samo da ih nemam u vidokrugu i da mi ne pokvare dozivljaj koncerta.

Ljudi godinama cekaju koncert,a oni dodju i proseravaju se tu nesto...

Btw. necu o metalcima koji nikad za Tiamat nisu culi,a visili su u prvim redovima...to je neka druga prica. ;)

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

gledo sam ove,ali neznam ni jednu pesmu.deluju mi ko da su na drogama non stop,onaj pevać,ako nije na hašišu ceo nastup bijo,ništa nije uradio.nego šta je to što oni sviraju?to nije metal...meni to ko sister of mrsi,ali na hašišu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...