Jump to content

Tiamat


Vampyr Poet

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

quote:

Prvi poslao Demonic Alliance:

Solidno, mada meni licno pomalo smor...

 

Imam 3 albuma.

 

Koja tri?

 

Meni, "Skeleton Skeletron" jeste pomalo smoran... kao da su ofucali jedan isti fazon u svim pesmama na albumu... najbolji mi je "Deeper Kind of Slumber", ali najbolja pesma je na "Wildhoney"ju - "Do You Dream of Me?"...

 

{pretpostavljam da si na ta tri albuma mislio? icon_smile.gif )

 

soror sanguinia

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Izasao im je novi album 18. februara, zove se 'Judas Christ' - jel' se to pojavilo kod nas? Cula sam deo jedne pesme i nije mi se preterano dopalo, opet je u fazonu sa Skeleton Skeletron.

Inace se jedna od stvari zove 'Return of the Son of Nothing', sto je prvobitno trebalo da bude naziv za 'Echoes' od Pink Floyda... ako je u pitanju obrada, eto jedinog razloga da me album zainteresuje... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izasao im je novi album 18. februara, zove se 'Judas Christ' - jel' se to pojavilo kod nas? Cula sam deo jedne pesme i nije mi se preterano dopalo, opet je u fazonu sa Skeleton Skeletron.  

 Inace se jedna od stvari zove 'Return of the Son of Nothing', sto je prvobitno trebalo da bude naziv za 'Echoes' od Pink Floyda... ako je u pitanju obrada, eto jedinog razloga da me album zainteresuje... smile.gif

 

Ovo zvuci interesantno. Ali, ne ocekujes valjda da obrade celu pesmu?Tesko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo zvuci interesantno. Ali, ne ocekujes valjda da obrade celu pesmu?Tesko...

 

Pa mogu malo da je zbrzaju ako se potrude 8)

 

Mada... sad se iskreno nadam da to nije ta pesma - kakvo bi to skrnavljenje bilo wink.gif sudeci po ovih par pesama sa novog albuma koje sam cula - bedna kopija Skeleton Skeletrona sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

trenutno imam:

the astral sleep

clouds

deeper kind of slumber

skeleton skeletron

judas christ

 

kod mene vec odavno kupe prasinu :

-skeleton skeletron

-a depper kind of slumber

-gaia

 

od ova tri najbolji je gaia...steta sto nije full-lengthare... :cry::cry:

 

poslednji album Judas Christ sam slusao. ali mi se ne svidja... :ne: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

od ova tri najbolji je gaia...steta sto nije full-lengthare... :cry:  :cry:

 

Pa to je singl sa 'Wildhoney', zar ne? I kakva je ona obrada Pink Floyda? {posto su sve ostalo remiksi i editi}

 

poslednji album Judas Christ sam slusao. ali mi se ne svidja...    

 

I jel' onaj 'Return of the Son of Nothing' takodje obrada Flojda?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. When You`re In - je obrada od P. Floyda (instrumental) i jedina stvar sa Gaia albuma koju sam redovno preskakao...ne samo da mi se ne svidja cak sam alergican na nju...ostale su stvari fenomenalne, ovi remixi...prva liga...

 

2. Za Son of the ...ne mogu ti nista reci, jer nisam ljubitelj P. Floyda niti sam upoznat iole sa njihovim ostvarenjima...a posto mi se nije svideo kad sam ga preslusavao, nisam kupio taj CD (nemam omot) tako da ne mogu da ti kazem nista, ali ne bih rekao posto je Judas Christ zvanicna produkcija TIAMATa (za razliku od Gaia, koja je skup remixa i sl.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

meni je A deeper kind of slumber najdrazi a sem njega sam lepo izslushala i Wildhoney ,ostalo ne mogu komentarisati ...mnogo mi se svidja Gaia sa Wildhoneya i uopshteno mi se dopada kako su Tiamat spojili gothic i doom i shto vole da malo experimentishu sa svojom muzikom :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

TIAMAT! Super, super!

Imam sve albume, osim World's End koji trebam ubrzo da nabavim.

Prvi album:

Summerian Cry - prilicno mi je dosadan. Primitivni death metal sa nekim improvizacijama. Jedino sto mi se svidja glas koji je u isto vreme jak, a u isto vreme i psihodelican. :? biggrin.gifa:

The Astral Sleep - odlican i jak album. Jak Death metal sa dosta klavijatura, inovacija i sa tragovima dooma. smile.gifsmile.gifsmile.gif

Clouds - Odlican album sa jednom velikom manom... Pevac ima tako odvratan naglasak, koji stvarno para usi... Sve ostalo nosi epitete jednog fenomenalnog albuma. biggrin.gifa biggrin.gifa: biggrin.gifa: :x

The Sleeping Beauty Live

Wildhoney - JEBENO REMEK DELO!!!! Ko ovo nije slusao, a Tiamat fan je... just do the suicide!! Album je ... FENOMENALAN! Drzim ga u vitrini kad ga ne slusam! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Wild Live In Concert

A Deeper Kind Of Slumber - Ovaj album uglavnom slusam pred spavanje. Odlican je. Slusao sam ga hiljadama puta i svaki put nadjem nesto novo na njemu. Album je totalno istripovan, jednostavno DROGIRANIJEG ALBUMA NEMA! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Skeleton Skeletron U principu OK, mada malo razocarenje za mene. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: sad.gifsad.gif

Judas Christ Prva stvar mi deluje previse naivno. Nije mi bas najdrazi album, ali mislim da ce mi se vremenom dopasti. biggrin.gifa: :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...