Jump to content

Tiamat


Vampyr Poet

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja sam skoro video spot za "Brighter than the sun" i super je odradjen, bas kao i pesma...

 

Jeste provalili zensku u spotu 8O

 

Blago je reci da sam se zaljubio :oops:

 

Ako neko ima njen broj telefona, nek mi odma' prosljedi, ZENIM JE :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skoro video spot za \"Brighter than the sun\" i super je odradjen, bas kao i pesma...

 

Kad sam ga prvi put pogledala pomislila sam -nista posebno, ali... biggrin.gif

 

Fenomenalan je! (haha, jedino mi smetaju njeni nokti na nogama, da li je jos neko primetio da su predugacki smile.gifsmile.gifsmile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, pazljivo sam proucila spot (dva puta se pojavljuju njeni nozni nokti, prvi put u 1:22 smile.gif ) i moram da ulozim javno izvinjenje svima koji su propatili zbog moje nepromisljene izjave da su doticni predugacki smile.gif.

Naime, ucinilo mi se, a i sada sam imala poteskoca da saznam da nisam u pravu. Devojka je, dakle, savrsena. Nephilim, jesi li sad zadovoljan biggrin.gif?

P.S. By the way, neverovatno koliko ljudima bolje stoji plava kosa smile.gif. Farbajte se, ljudi, prirodni plavusani ce izumreti za par stotina godina. A ako ste vec plavi, obavezno pronadjite partnera iste boje kose smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

btw, sto se mog komentara tice, mislim da sam ga vec negde ostavljao, ali to nije bilo na ovoj temi.. icon_confused.gif

 

uglavnom, potvrdio bih sve sto je Agarth rekao. icon_da.gif

 

da nije bilo Wildhoney-a ja verovatno nikada ne bih poceo da slusam atmosfericni metal, Anathema-u, Pink Floyd, Isis i sve izmedju..

 

remek-dela od albuma su The Astral Sleep, Clouds, Wildhoney i A Deeper Kind Of Slumber.

dobar je i Skeleton Skeletron, ali ne u toj meri kao ovi prethodni.

ova dva kasnija albuma su prilicno razocaravajuci, ali je Prey ipak bolji od Judas Christ-a IMO, pesme Carry Your Cross i ona pre nje (waljda) izvlace album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace consecration je svirao whatever that hurts pre godinu i po dana icon_da.gif

 

the ar je old news.. ne mora da znaci, pricalo se da se misli na arijevsku rasu iz nekronomikona..

nisam znao

to je nas bubnjar nalozio pod opbavezno za skidanje

mogu mislit kako vam se basista ubio od dosade

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

on se uglavnom u vecini pesama ubija od dosade, al to je neka druga prica icon_wink.gif

 

super sto to svirate.. uvek mi je drago kad cujem koliko nekome znaci Wildhoney, a jos kad skinu neku stvar..icon_cool.gif

svirali smo i kaleidoscope/do you dream of me? takodje, sad se setih..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...