Jump to content

All That Remains


Recommended Posts

Ovaj album je prejeban, jedini problem mi je sto zvuci ko da je otkucan na ez-drummer-u i snimljen na nekom guitar rig-u... al je chist sto kompenzuje sintetichnost! btw... vokal je fenomenalan, skroz je realan, tako phil zvuchi live. jedva sam cheko da snime ovako realan album! 10 sa zvezdom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bas nije nista fascinantno.

Pa samo This Calling moze da zakopa ceo ovaj album,o ostatku sa prethodnog necu da pricam uopste.

 

This Calling jeste njihova ubedljivo najjaca pesma i mislim da nista tako genijalno nece moci da smisle... mada mi je pesma Two Weeks... uhhh... :wub: Ona jedina moze da se kolje sa This Calling... :da: makar po meni... The Fall Of Ideals jeste bolji album, al mi je i ovaj VRH! Ova obrada je totalno nepotrebna... prvo sto su je lose obradili, a drugo sto je pesma sama po sebi uzasno losa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako ono shto barem meni drzi ovaj album je SVAKA CAST gitaristi, nisma verovao da je tolko kvalitetan ali stvarno. Verujem da kad bi ATR preshao u neki malo vishe Thrash orijentisaniji metlacore bi bio pun pogodak( ko novi God Forbid).

 

Ovako nachi da nema tih stvarno lepih gitarskih deonica ovo bi bilo osrednje izdanje ali sa ovim cini ga dobri ako ne i vrlo dobrim albumom. Prvo sto me je zacudilo na prvoj pesmi je before the damned, je dosta drukciji growl , tako jest Philov growl zvuchi skroz drukcije nego na proslom ATRu dosta ozbiljnije. Pesma nije losha al ije vishe manje typical metalcore pesma.

 

Uglavnom meni ostaje omiljena pemsa sa ovog albuma the chirion koja mi je mozda posle Six njihova omiljena pesma. Ovde ljudi pominju Two Weeks meni je to ono nishta posebna pesma, nije losah ali ima dosta boljih. Posle Chiriona mi idu A Song for the Hopeless i Do not Obey a posle njih Overcome i forever in your Hands pa tek onda mozda Two Weeks. Uglavnom ima ovde dosta materijala da se slusha josh. Meni se ovo bash dopalo iako sam poprilichno cinichan krenuo da slusham album. Nachi ovo je daleko od losheg.

 

-EDIT- E da shto se tiche Belive in Nothing, zacudilo me je to shto zvuchi starije nego oreginalna pesma XD . Dobro pesma ko pesma je dobra i Phil se kolje da kopira Warrela , mada mu neide ali pohvalno je to shto se trudi da peva isto ko on a ne kako on obichno peva. A shto se tiche instrumentalnog dela pesme odlichno su je skinuli. A i vec ranije sam rekao da mi je Belive in Nothing jedna od omiljenih pesama sa dead Heart in Dead Worlda.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta dobar album.TWO weeks i DO NOT OBAY na keca.

iskreno bio sam malo skeptican kad sam cuo CHIron....ali ovo je dosta bolje od onog sto sam ocekivao posle te pesme.

provaljuje se da su za TWO weeks i DO NOT OBAY koristili isti recept a to je: DEPEST GRAY(sa this darkened heart) meets

THIS CALLINg i NOT ALONE sa THE FALL OF IDEALS.dakle..pevanje pocinje odmah,bez neke velike razrade Riffa,refren do 20. sekunde(ko za evroviziju)..bombastican refren i dobro razradjen Break na 3/4 pesme.dopada mi se cinjenica da ovaj bend moze da sastavi jedan kvalitetan best of sa ova cetiri albuma.

tommy

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...