Jump to content

Counterignition


krchulj

Recommended Posts

pa el si napisala da dolaziš da vidiš kovin thrashin' mad :)?

jeste, prošli vikend je bio taj hit u SKCu, a sinoć gitarijada u Vršcu, koja je meni mnogo zanimljivija, jer smo otrsili kako treba, za razliku od tog hita :).

publika je bila predivna(čitati sa ciganskim naglaskom), svi su nešto cupkali, velika šutka u sredini, neki su kao pokušavali da pevaju, iako ne znaju tekstove, ludilo... tražili mi autogram :haha:

jedna od boljh svirki, šteta što smo svirali samo 4 pesme, al jbg, 15 bendova, a ovi pre nas skoro svi prekoračili dogovoreno vreme za nastup, neki i duplo, stvarno nema smisla, poslednji bend je svirao u 4 ujutru ili tako nešto, pa smo mi iz principa svoj nastup skratili za jednu pesmu...

ugostili nas (kao i svih 15 bendova) domaćinski, roštilja dok ne crkneš, piva kolko oćeš, al u plastiku, pa smo ipak morali da kupujemo u staklu jer smo snobovi :D... al smo zato pojeli kilo roštilja :haha:

svidja mi se što je opet postalo uobičajno da bendovi dobijaju klopu i piće na ovakvim manifestacijama, tako je bilo i u Plani, u Kuli smo čak dobili i putnjake :haha:

 

nego,

sledeći petak, 25.9.

Kragujevac (mislim da je Dom omladine)

Everdying

Wartex

CounterIgnitioN

upad 100 rsd

ostale infrmacije, kad ih ja dobijem :)

 

btw, danas završavamo bubanj, ostala nam još jedna pesma :rockdevil:

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekaj bre, priča za plato je bila još u vreme julskog roka, hteo sam da idem tad kad je bilo otkazano... možda se neko na yumu istripovao, pa si ti baš taj post pročitala :haha:

elem...

bubanj je gotov, kombi kaparisan... e da, kupili smo kombi :haha:

danas počinjemo da čačkamo bubanj po malo, nećemo da žurimo, jer Mladja još nije završio pojačalo, spržio je sve izlazne tranzistore, sad čeka da mu stignu novi :haha:

taman dok pojačalo bude gotovo biće i bubanj, ono, prvi miks, da možemo da radimo ostalo...

u petak smo u Kragujevcu

piše sve na plakatu

m.jpg

al se ne vidi :haha:

25.9.

Dom omladine, Kragujevac

Everdying

Wartex

CounterIgnitioN

upad 100 rsd

početak 21:30

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam otvorio temu, samo sam ovde postovao...

verovatno nisi napisala naslov po pravilima, pa sad moderator neće da ti odobri temu na forumu sa svirkama...

moraš da napišeš

Minifest: 14.10. *Beograd,Livingroom SKC* 2nd WakeUp fest

pa u podnaslovu

DEMENZIA (Bugarska), MONERA(BG), RESISTER(BG), MAGMA(BG), ABADDON(PI), COUNTERIGNITION(KO), AZAZEL (BG)

i to verovatno mora malim slovima... jbg, neko je rešio da na metal forumu zavodi disciplinu :haha:

 

edit:

evo, poslao ti moderator komentar na profil :haha:

" pozz, pogledaj malo pravilnik za postavljanje tema na svirkama, pa postuj opet temu. "

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam otvorio temu, samo sam ovde postovao...

verovatno nisi napisala naslov po pravilima, pa sad moderator neće da ti odobri temu na forumu sa svirkama...

moraš da napišeš

Minifest: 14.10. *Beograd,Livingroom SKC* 2nd WakeUp fest

pa u podnaslovu

DEMENZIA (Bugarska), MONERA(BG), RESISTER(BG), MAGMA(BG), ABADDON(PI), COUNTERIGNITION(KO), AZAZEL (BG)

i to verovatno mora malim slovima... jbg, neko je rešio da na metal forumu zavodi disciplinu :haha:

 

edit:

evo, poslao ti moderator komentar na profil :haha:

" pozz, pogledaj malo pravilnik za postavljanje tema na svirkama, pa postuj opet temu. "

 

tako sam i napisala ali ne malim slovima ... a vidim da si ispromovisao bend što je do jaja - zadovoljna!!!!! 5.30 je odoh da odmorim - 3 dana me cepa temperatura a ja foliram da sam great ... imala loše iskustvo da ako meni padne moral ume da padne i nekim drugima, pa se ne dam .... wub dušo !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

samo da se pofalim da napredujemo sa snimkom polako, bubanj i ritam gitare su gotovi, i bas za većinu pesama, danas sam napravio prve probne snimke vokala, i nisam zadovoljan, moraću da vežbam :haha:

dok album ne budeo bio gotov, slušajte malo demo na reverbnationu, upali smo na 130. mesto metal chart-a, pa kad smo eć tamo, bilo bi dobro da upadnemo u prvih 100, a za to nam treba što više slušanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

28.11.

svirka povodom trećeg rodjendana benda CounterIgnitioN

 

u goste nam dolaze

Geniot (http://www.myspace.com/geniotband)i

Stillborn sun (http://www.myspace.com/stillbornserbia)

a možda i mi (http://www.myspace.com/counterignition) malo zasviramo na kraju :D

 

lokacija još nije poznata, pošto su nas ispalili za jednu, danas ili sutra ćemo znati koji će prostor biti u pitanju, a na osnovu toga ćemo zanti i cenu karte, ali sigurno neće biti više od 100 din.

 

početak isto zavisi od dogovora s gazdom prostora, ali znamo da će početi što ranije, kako bi bendovi imali što više vremena za svirku, a znamo i da u Kovinu posle 12 može lako da bane murija, pa ćemo gledati da se završi do 12...

postoji varijanta da svirka počne tipa u 20h i da se završi do 23h, pa da onda odemo u kafanu na after parti :haha:

ugl, ako neko hoće da dodje, neka dodje što ranije, da se družimo, pijemo (cena piva će biti vrlo pristupačna, na tome ćemo insistirati u pregovorima s gazdama lokala), i slušamo metala :haha:

 

e sad, zašto bi ljudi iz npr. beograda potegli čak u kovin? put: 120 km tamo i nazad, zavisi od načina prevoza, ali recimo ako 5 ljudi dodju autom na plin, izadje ih po 100/150 kinti, znači, kao noćni prevoz, ulaz 100 din. ili manje, što je manje nego bilo gde u beogradu, pivo duplo jeftinije, znači s ekonomske strane isto ili čak jeftinije nego izaći u beogradu, posle 3. piva :haha:...

a što je najbitnije, umesto tezga benda koji svira 100put odsvirane hitove domaćih rok bendova, dobijete 3 dobra, navežbana, autorska benda koji sviraju metal :da:

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

e, ja samo da potsetim drugare za svirku u Djangubi 31.1., obećavamo pravi metal show, bićemo napujdani više nego ikad :haha:

zašto ćemo biti napujdani ne mogu još da kažem iz sujevenih razloga, al čuće se... mnogi već i znaju...

event za svirku na fegbuku

 

edit:

možda čak održimo i jednu probu pred svirku :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

e drugari, aj malo da nam pomognete, uleteli smo na neku top listu na nekoj engleskoj radio stanici, i sad ide glasanje, trenutno smo prvi, al ima neki sto prete da nas stignu :)

odete na

http://hstrial-rmedia1.homestead.com/index.html

i tamo oznacite CounterIgnitoN i na submit vote... ne moz' prostije da bude. mozete da glasate koliko god hocete puta, nema ogranicenja, proveravanja IP adresa isl. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...