Jump to content

Pagan Reign


Guest Orey

Recommended Posts

Ma nisam mislio na obicne ljude, nisam bio u Sibiru doduse, video sam Moskvu, Ivanov i Sankt Petesburg. Mislio sam na omladinu, jedno vece sam izasao sa mojim braticem koji tamo zivi, mogli smo dobiti batine desetak puta, deca se gore gruvaju drogom nego ovde (bar koliko je meni poznato) iste one fore sa skupim kolima i nabudzenim ozvucenjem pa te gadjaju kesama sa pisackom...

Inace Ruse volim kolko i Srbe tako da nista od ovog ne bih izmisljao, mozda sam ja stekao krivi dojam, otkud znam, ili smo jednostavno bili na pogresnom mestu u pogresno vreme...

 

@Eric Adams - ne znam sad tacno prijatelju, gledao sam emisjiu koja je trajal tri sata o tom starcu, zivi na nekoj planini sam, ima preko 100 godina a prosek u porodici mu je oko 110. Jedan njegov rodjak je umro sa 80 jer su ga streljali Nemci. Gradi hram (cini mi se mokra gora) Perunu, jer zeli da zastiti sve Srbe od zla u koja su uplai, po njegovim recima, ali da vise ne spamujem topik jer ovo vec zaista nema nikakve veze sa Pagan REignom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Shamandalie

 

Е па драго ми је што је тако што се тиче текстова :D

Морам да признам да ми текстови Pagan Reign-a на енглеском звуче помало наивно, па ето било ми је чудно јер на њих гледам као озбиљан бенд а не неке ложаче. Добро је што је то последица превода. Шта мислиш, колико би се мање суштине изгубило када би се текстови превели на српски?

 

@Aronax

 

Ма нема проблема, само би могао ако те не мрзи да ми бациш пм ако се сетиш неких детаља око тог старца. Јбг заинтересовало ме много, а не верујем да је старац одлучио да се глупира по стара дане :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Eric- Svakako da bolje zvuci prevod na srpski, jer se rawdi o dva relativno slicna jezika sa slicnim gramatickim strukturama. Nisam toliki ekspert za slovenske jezike, ali uceci ruski i citajuci prevode knjizevnih dela, narocito poezije, u to sam se lako uverila.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 9 months later...
Nece je biti. Bend se raspao jos prosle godine.

zar nije orei resio da ponovo pokrene to kao studijski projekat?

realno,razumem i zasto se bedn raspao...mozes ti da vrtis taj fazon kroz nekoliko albuma,i da napredujes do neke granice kada jednostavno vise ne mozes da sviras a da se ne ponavljas.pametni ljudi.a ne kao neki bendovi.

Edited by Шöне Мики

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...

Ljudi, ne znam da li ste slušali grupu Tverd. Koliko sam skontala posle raspad PaganReign-a, gitarista (barem ja mislim da je gitarista) je osnovao ovaj bend pod nazivom Tverd. Imaju jedan album: Follow the Sun way i mnogo dobro zvuči!! Ako ste voleli PR savetujem vam da preslušate i ovo, ne bi trebalo da vam se ne svidi. :bigblue:

http://pagan-music88.blogspot.com/search/label/Tverd

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Ljudi, ne znam da li ste slušali grupu Tverd. Koliko sam skontala posle raspad PaganReign-a, gitarista (barem ja mislim da je gitarista) je osnovao ovaj bend pod nazivom Tverd. Imaju jedan album: Follow the Sun way i mnogo dobro zvuči!! Ako ste voleli PR savetujem vam da preslušate i ovo, ne bi trebalo da vam se ne svidi. icon_biggrin.gif

http://pagan-music88...rch/label/Tverd

 

Meni su super. Nastali su posle raspada Pagan Reigna, mislim da ih je oformio Vetrodar(on je gitarista,zar ne?). I da tu je jos iz PR iz Demosthen,bubnjar,imaju dvoje pevaca,pored Vetrodara, sa skolovanim glasovima i njegov otac kao basista. Svejedno,citala sam neki intervju koji je dao. Obozavam ih(ne koliko PR),evo sad slusam pesmu The Spring.

Edited by Anilinoe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Nije los Tverd, ali raspad Pagan Reign tesko prezalih. Radio sam intervju s njima pre neke 4 godine, cak sam i od Orei-a (pevaca/gitariste) dobio longsleeve majicu Tverd za cenu kratke majice i istoimeni CD, a on je platio postarinu. Zaista ljudine, mada pojma nemaju engleski :> Sreca u nesreci, bar su izdali Tverd pre raspada, stvarno jedan od albuma koji su prosli relativno nezapazeno, a to nikako ne zasluzuje, jer ono je, uh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...