Jump to content

Sabbat


WoI

Recommended Posts

Mislim ono...da dozvolim da moj omiljeni bend nema topic...jeres mala jeres icon_mrgreen.gif

Sta reci o ovom bendu a da nije receno majke mi. Verovatno jedan od najboljih bendova koji je ikad postajao, na celu sa jednim od najvecim muzicarem na planeti pivopije.gif

I FOR AN EYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umal' da zaboravim da napisem da su ponovo oformljeni u postavi sa "Dreamweaver" albuma, dakle:

Martin Walkyier - vokal

Andy Sneap - lid gitara

Simon Jones - ritam gitara

Fraser Craske - bas

Simon Negus - bubanj

 

Ideja je potekla, verovali ili ne, od Denija Filta kada je Endi Snip radio miks njihovog poslednjeg albuma i Sabbat su odsvirali UK turneju kao predgrupa za Cradle Of Filth. Zanimljivo je cuti koliko je Deni pokupio Martinovih pevackih fora na novom albumu, narocito ono posebno naglasavanje reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebga Dany pokusava da kopira coveka al to mu nece ni za jedno 150 godina uspeti icon_smile.gif

Naravno da nece, jer nemaju istu boju glasa. Deni je mnogo pistaviji od Martina, koji je na starim albumima prosto razarao snagom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I said it once, I'll say it as many times necessary...Martin je najbolji tekstopisac u heavy metalu. Postujem i njega i Andyja neizmerno za sav rad, i Sabbata normalno icon_rockdevil.gif

 

A sada sam OPET provalio da ja josh uvek nemam Mourning Has broken..no chuh da nije ni blizu prva dva..ali ipak treba chuti.

 

The clerical conspiracy begins,

We shall wash away your sins-

We have come to purify,

To purge you of your liberty-

Absolve you of all sanity,

The 'truth' you want to hear

We shall provide icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam konacno prelusao "Mourning Has Broken", shvatio sam da ljudi prelako odbacuju taj album kao nebitan. mjuzicki je odlican, jer je ionako Endi Snip pravio muziku za Sabbat. Problem je sto nema Martinovih tekstova i onog njegovog karakteristicnog glasa. Istina, ni pevac iz tog perioda, Rici Desmond, uopste nije los, samo nije Martin. Fali mu njegova harizma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe ni aj jos nisam preslusao mourning pre svega zato sto Martin nije bio u bendu ali kao ono mozda cu ga jednog dana ipak poslusati. Ali ipak, Sabbat nije Sabbat bez Martina

 

Think for just one moment

and I'm sure that you will see,

the moral of this story -

that what shall be must be.

He who gives his soul to Hell,

must dare to pay the price,

he versed in divinity must

live a noble life -

OR ELSE HE IS DAMNED!

 

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Po meni najjaca Sabbatova pesma pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde svi da smarate frubija da ih dovede...odmah...ja ga konstantno smaram za sodom i ne treba mi pomoc...a za sabbat malo vi...icon_razz.gif xD...ajde odma' na legasi da ga smarate...kada ga sretnete da ga smarate...da ga zovete u pola noci da ga smarate...ako vam trebaju saveti(naravno u vezi smaranja) pitajte mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam se pitao kako da niko nikog nije tuzio. Japanski Sabbat je valjda nastao par godina pre engleskog, samo sto su Englezi za kratko vreme postali opste poznati. U slucaju dva tako dobra benda, podrzavam kohabitaciju pod istim imenom.

A koncert sa oba benda bi bio apsolutno legendaran. Mozda se sretnu na nekom festivalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...